PDA

View Full Version : Biogame



Vanchhh
11-04-2015, 19:52
Някой ползва ли млечният протеин на biogame? Става ли за възстановяване след тренировка? Мнения? Мерси предварително.

LoadRunner
11-04-2015, 20:10
да
като бях ученик за малко и помня че беше адски отврат и евтинее отвсякъде
и след дълги Дълги години на тренировки ти казвам че нито един протеин не ти трябва и не замества храна
то просто няма никакъв ефект
пил съм протеини с години също и креатин и аминокиселини, общо взето "квот си трябва" съм пил и ефекта е нищожен , т.е. какъвто и ефект да е имало е било защото съм тренирал и ял а не щото съм пил нещо
и сега от доста години не съм пил абсолютно нищо + не съм стъпвал във фитнес освен от време на време, само лостове, хубава храна, цигари, безсъние от време на време и резултатът е почти същия като силата ми на лежанка не е паднала а даже се е увеличила (минимално обаче) в сравнение с когато правих гърди веднъж седмично в зала

LoadRunner
11-04-2015, 20:10
още повече че млечния не ти е за след тренировка а преди сън може би
и ще омазнееш, аз си спомням че точно от млечен станах по-мазен или поне така си втълпих
като цяло всичко е пълна боза
аз и свински протеин съм пил

Rakshy
11-05-2015, 21:09
рънър, не мога да разбера дали се ебаваш или не :D



ако ще си купуваш протеин по-добре се насочи към нещо качествено. Хубавия протеин струва пари.

LoadRunner
11-05-2015, 21:26
не, приключих с добавките преди години
наистина мисля че няма никакъв ефект то тях понеже съм ги пил с години
и биогейма ми беше първото нещо, българско,евтинко
после доста време съм бил на суроватъчен изолат на нутрим, той е по-скъпичък
обаче пак ти казвам че със или без добавки аз чак такава разлика не съм видял, говоря ти реално защото масата ми след като спрях залата не е паднала въобще
ако се пристрашиш да спреш протеина ще видиш че ефекта от него е бил минимален защото и без него ще си си същия
и не говорим за химия а стриктно за протеин, вече ако си на химия и взимаш добавки смисъла е огромен понеже ще усвояваш всичко
иначе като ученици сме пили свински протеин по3 лв килото от ветеринарните аптеки, и мога да каже че според мен това нещо се усвояваше точно на 0%

Vanchhh
11-07-2015, 10:36
Ракши, знам, че не е кой знае каква марка, но пък е била българска и след това са продадени на немци, което според мен значи, че немците няма да си играят много с качеството на продукта и ще си го държат на ниво. Попринцип питах за марката, да видя някой друг, ако има такъв, който да пие точно такъв протеин.

Рънър, много зависи според мен от организма, от имунната система, как ще го приеме. На някои не работи, други пък са супер доволни.

Rakshy
11-07-2015, 15:36
ванчш, аз ти каам, че ако е евтин протеин 9/10 пъти е боклук, даже да не ка'а 9,5/10. Просто процеса излиза скъпо и ако го продаваш за къси пари или си го набил с боклуци, или много си се минал. При протеина цената определя качеството много често. (това не значи, че няма и скъпи боклуци)

и не е до организма, защото in the end of the day протеина е 20 аминокиселини под формата на прах в различно съотношение. Не те прави по-красив, по-напомпан, по-дебел, по-силен. Дава ти 20-30 грама протеин, който тялото ти да смели и да види какво ще прави. Т'ва е.

Имаше един период, в който вярвах, че добавките са от изключително значение и че храната трябва да е Х и У. Истината е, че трябва да ядеш, за да можеш да тренираш максимално добре. Ако ядеш, за да захранваш тренировките си и се убиваш в залата няма как да не станеш по-голям, по-силен, по-красив :D (за последното не съм сериозен :Д )

а и под сериозна тренировка нямам предвид 3х8 сгъвания, 3х8 чукове, 3х8 разгъвания за трицепс с въже и 3х8 с прав лост, 4 серии корем, 5 серии снимки, протеиново шейкче и пост у фб. Не това е адекватна тренировка.

Vanchhh
11-07-2015, 15:47
Хахахах, това последното ми хареса. :))
Прочетох целия пост. Но така или иначе този протеин ми е гратис, не съм давал за него нищо, за това ще го изпия, па ако има някакъв ефект - берекет версим.

LoadRunner
11-07-2015, 16:26
офф ама чакай бе мен, то ако за една бакичка си питал дето си щипнал от някой кво изобщо има за мислене
гавръткаш го и забравяш, аз си помислих че искаш да го почваш сериозно
ако е така забрави тоя тотален боклук и поне мини на Nutrim
http://www.nutrim.bg/product/29/7-Pure-Whey-Pro
http://www.nutrim.bg/product/29/1-Ultra-WPI-Instant
ама много скъпи станали бе, аз съм бил на втория едно време ама беше с друга опаковка и 42 лв килото а сега е 70, не знам кво става
тоя живот много скъп станал
пропуснах да кажа че и вафлите са им уникални и не са евтини

Vanchhh
11-07-2015, 17:04
Aз не съм голям привърженик на протеините и добавките. Знам, че за след тренировка са важни, но това просто ми го дадоха ейтака, за това питах за мнение относно конкретния продукт.

Rakshy
11-08-2015, 01:01
щом е без пари наливай :Д

само знай, че не можеш да очакваш каквото и да било :D :D

Rakshy
11-08-2015, 01:01
еее деба, развалих плацебото. мамка му

redbul2
11-08-2015, 19:02
Някой ползва ли млечният протеин на biogame? Става ли за възстановяване след тренировка? Мнения? Мерси предварително.
Щом ти е аванта, можеш да го пиеш след тренировката. Обаче дори да беше Синтракс Нектар, не очаквай чудеса от една кутия само. Протеинът не може да замести напълно здравото ядене и добре структурираната тренировка. Само помага за по-бързо възстановяване и мускулен растеж.