PDA

View Full Version : Колко пъти в месеца правите секс защото имам проблем с приятелката ми



allmovies
11-05-2015, 20:32
Здравейте, темата е сериозна и важна за мен и затова ще ви помоля да се отнесете сериозно към въпроса ми.
Понеже приятелката ми работи много и си има проблеми в семейството и постоянно е изморена и няма време да си почива и съответно се отразява и на връзката ни. Дали от преумора или от нежелание правим секс между 7-10 пъти месечно.
Моля споделете вашата приблизителна бройка и кажете дали е нормално?
Ще съм ви безкрайно благодарен.
(за да знам дали в мен е проблема)

inewton
11-05-2015, 20:47
Стига ви. Не прекалявайте, че виж какво се получава: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/579377-Съвети?p=11364470#post11364470

AmxModx
11-05-2015, 21:00
Ако се използва лубрикант няма как да се протърка... Другото което е не намирам какво точно иска да пита човека в темата ама съвета ми е да се спазва хигиена защото ако не се спазва хигиена много неща могат да те хванат вкл. хив а вие секс си правете като сте ни на кеф... казвай и да си сменя работата да не получи нервна криза

allmovies
11-05-2015, 21:13
Въпроса ми е колко пъти месечно правите секс?
и нормално ли е 7-10 пъти за човек на 20 години? това се пада най-много по 2 пъти седмично, според мен на тази възраст трябва да е по-често, то по тази логика на 40 сигурно по 1 път на няколко месеца и от там идват изневерите?

AmxModx
11-05-2015, 21:22
7-10 пъти пак си е добре ...

allmovies
11-06-2015, 04:53
7-10 пъти пак си е добре ...

За 20 годишни мислиш че стига?
Аз си представях нещо повече все пак месеца има 30 дни ...

Supermassive____
11-06-2015, 06:42
3, 4, 5 пъти в седмицата с майка ти. Мисля, че е нормално.

svetoslava_sliven
11-06-2015, 07:48
Има хора правят секс 1 в месеца. ТИ си седнал да се оплакваш. Като не ти стига заведи момичето някъде да се разведри и да се отърси от проблемите, ще й дойде настроението. Спри да се жалваш и не бъди такъв егоист, а почвай да действаш.

AmxModx
11-06-2015, 09:15
Е колкото повече секс правих толкова по-дълго живееш както секса така и мастурбациите подобряват психическото здраве и намалят риска от инфаркт както и останали нежелани неща като проблеми с простатата

_ivi_
11-06-2015, 14:04
Мисля, че е нормално.

allmovies
11-06-2015, 15:55
Има хора правят секс 1 в месеца. ТИ си седнал да се оплакваш. Като не ти стига заведи момичето някъде да се разведри и да се отърси от проблемите, ще й дойде настроението. Спри да се жалваш и не бъди такъв егоист, а почвай да действаш.

Излизаме, то нали знаете, че това струва пари, ако всеки път когато ми се прави секс излизаме навън да харчим пари заплата ми няма да стигне и до средата на месеца.


Мисля, че е нормално.

Добре, де а щом е нормално за тази възраст по толкова значи като се родят децата какво по 1 път в годината ...

AmxModx
11-06-2015, 16:27
виж сега то като се родят децата няма да имаш време за секс бъди сигурен в това, родят ли се децата край с живота всичко потъва няма го няма бар няма веселба нищо няма живота ти ще е мрак ще станеш гледач и слуга всичко розово ще стане много черно

Верена
11-06-2015, 17:15
Пич, питаш дали според нас е нормално. Отговорът ни не ти харесва. Започваш да ни храниш...

Иначе защо си решил, че броят може само да пада? Ок, имаш голямо желание, тя обаче няма чак толкова, поради ред причини. След 3 месеца може да е обратното (ти да нямаш желание, а тя да има). След година може да не се спирате... Защо търсиш пропорционална зависимост в нещо, което е толкова комплексно и зависи от толкова много други фактори? =)

BeeingCreepyCute
11-06-2015, 17:40
виж сега то като се родят децата няма да имаш време за секс бъди сигурен в това, родят ли се децата край с живота всичко потъва няма го няма бар няма веселба нищо няма живота ти ще е мрак ще станеш гледач и слуга всичко розово ще стане много черно
14 годишният разбирач.

AmxModx
11-06-2015, 17:58
14 годишният разбирач.

Заяждай се и ще останеш без зъби

BeeingCreepyCute
11-06-2015, 18:03
Заяждай се и ще останеш без зъби
Пхахахахахаххах. :D:D:D:D:D:D:DD:D:D

AmxModx
11-06-2015, 18:17
Ще те разбия ей внимавай какво и къде говориш

_ivi_
11-07-2015, 07:38
Излизаме, то нали знаете, че това струва пари, ако всеки път когато ми се прави секс излизаме навън да харчим пари заплата ми няма да стигне и до средата на месеца.



Добре, де а щом е нормално за тази възраст по толкова значи като се родят децата какво по 1 път в годината ...

Ами 10 пъти а около 3 пъти в седмица, което е супер. Недей си мисли, че момичетата сме някакви секс роботи и постоянно сме готови да си отваряме краката. Недей забравя, че има и едни дни в месеца, а именно дните на месечното неразположение.

svetoslava_sliven
11-07-2015, 08:04
ако всеки път когато ми се прави секс излизаме навън да харчим пари заплата ми няма да стигне и до средата на месеца.


Добре съгласна съм, но все пак има други начини да направиш нещата по интересни, които не са свързани с пари. Все пак трябва да се потрудиш за да получиш.

allmovies
11-07-2015, 08:42
Ами 10 пъти а около 3 пъти в седмица, което е супер. Недей си мисли, че момичетата сме някакви секс роботи и постоянно сме готови да си отваряме краката. Недей забравя, че има и едни дни в месеца, а именно дните на месечното неразположение.

Да така е, но погледни го от моя гледна точна (на момче)
Аз съм млад и имам сексуално желание към конкретен човек, става ми и мога да го правя всеки ден.
Има една цяла седмица в месеца в която приятелката ми е неразположена, това го разбира и се опитвам да я подкрепям.
Но на тази възраст като не водя полов живот на 40 години като вече нямам желание или не ми става тогава ли да го правя да се тъпча с хапчета? И после жените се възмущавали мъжете като изневеряват. Аз не съм такъв човек защото съм възпитан по този начин.

Верена
11-07-2015, 09:31
Подкрепям Светослава. След като наистина ти е голям проблем - направи така, че и тя да иска. Атмосфера, откъсваща от ежедневието - свещи, музика... Предиграта е още по-важна в момента - трябва да я отпуснеш и възбудиш едновременно. Масаж, кунилингус... Би трябвало да се досещаш какво ще й хареса.

Отделно - поговорете си. Кажи й, че я разбираш, но че и на теб не ти е лесно. Че искаш да минете през това заедно. Припомни й колко добре се чувства тя самата след секс.

ДОТА
11-07-2015, 09:43
Но на тази възраст като не водя полов живот на 40 години като вече нямам желание или не ми става тогава ли да го правя да се тъпча с хапчета?

хахахаха, горкия, представям си те на 40 как си спомняш за единствената жена, която ти е пускала и съжаляваш, че вече не ти става.

_ivi_
11-07-2015, 10:15
Да така е, но погледни го от моя гледна точна (на момче)
Аз съм млад и имам сексуално желание към конкретен човек, става ми и мога да го правя всеки ден.
Има една цяла седмица в месеца в която приятелката ми е неразположена, това го разбира и се опитвам да я подкрепям.
Но на тази възраст като не водя полов живот на 40 години като вече нямам желание или не ми става тогава ли да го правя да се тъпча с хапчета? И после жените се възмущавали мъжете като изневеряват. Аз не съм такъв човек защото съм възпитан по този начин.

А според теб колко пъти в седмицата е нормално да я клатиш?

Pug_306
11-07-2015, 20:15
Е колкото успее да пусне от клатене ;)

baby_baby
11-07-2015, 20:17
Авторе ти като си уморен прави ли ти се нещо?

Rabalka
11-08-2015, 03:51
Ем 10-15 нормално и аз някаде там го правя но пак аз повече правя свирки.Даваите и вие така като не иска секс да ти лапа.

AmxModx
11-08-2015, 10:58
Ем 10-15 нормално и аз някаде там го правя но пак аз повече правя свирки.Даваите и вие така като не иска секс да ти лапа.

Точно така даже и ако са толкова уморени и изтощени че чак ще умират... Може той да си намаже главичката с кокаин а тя вагината с кокаин така се озоваваш на 7-мото небе така съм чувал но до колко е вярно не зная абе човек живее 1 път няма лошо да опита от всичко.

fenNaRabalka
11-10-2015, 13:38
Ем 10-15 нормално и аз някаде там го правя но пак аз повече правя свирки.Даваите и вие така като не иска секс да ти лапа.
Евала и аз съм на същото мнение :P!

AmxModx
11-10-2015, 16:07
Евала и аз съм на същото мнение :P!

Ти ли си rabalka's sucker

lili-ton
11-11-2015, 13:43
Обикновено 3 пъти седмично, рядко по-често, защото се губи качеството. Ако е по-често се отразява и на ерекцията, колкото и да не си признават мъжете. А по-специален секс, един или два пъти месечно. Така, че ти си в нормите.

dream1707
11-11-2015, 17:03
Ебаси егоистичното звучиш, тя може да не се чувства добре, но ти се оплакваш, че не ти пуска всеки ден. Ами сори, но при нас е малко по-различно. На мен ми се е случвало, в един ужасен, ужасен месец да сме правили секс, максимум 2-3 пъти, тъй като не живеехме заедно, а с други хора, работихме, бях под стрес и имах проблеми.. с две думи нямах настроение. В друг обаче да правя секс от сутрин до вечер. Това не е константа, даже до колкото съм чела, на по 30 жените имат най-голямо желание за секс. Подкрепяй я сега като има проблеми и не се оплаквай.

wairans
11-16-2015, 15:05
Ем 10-15 нормално и аз някаде там го правя но пак аз повече правя свирки.Даваите и вие така като не иска секс да ти лапа.

е това е защото не си егоистка, евала

AmxModx
11-16-2015, 16:17
е това е защото не си егоистка, евала

Да не би да си пушен ? То не е до егоизъм ... нали се сещаш че като я чукаш тя се кефи ? е как ще е егоизъм да не иска да се кефи начи мисли малко....

wairans
11-17-2015, 09:02
и да се кефи, от инат и егоизъм пак може, просто не ме разбра