PDA

View Full Version : Къде да се натискаме



sunshinelady99
11-06-2015, 21:56
Здравейте хора :) момиче съм на 16, имам си гадже от 3 седмици, той е на 23 и въпреки разликата в годините го чувствам много близък, мил и добър, за разлика от повечето отворени пикльовци на моите години. Рано ние за секс още, знаем, обаче досега само се прегръщаме и целуваме като излизаме или като ме взима от училище, а искам да си намерим някое местенце да се понатискаме малко. У нас не е вариант, винаги има някого, а пък той живее със съквартирант в малък апартамент, мислихме за някой парк, ама вече времето много застудя :( имате ли някакви идеи?

Omega
11-06-2015, 22:18
Тоалетна на някой мол/заведение

dreamwalker
11-06-2015, 22:21
В заешка хралупа.

nevermorevon
11-07-2015, 10:40
Тоя педофил кола няма ли ?

TROLLDADLOLCAKE
11-07-2015, 13:01
Имам сестра на твоите години...Познай К'ВО ще му се случи на някакъв такъв "23-годишен батко", ако дори посмее да и пише.Толкова ли не останаха момчета на вашите години,че бързате да пораснете...Май не виждате колко момичета на вашите години си заминаха заради подобни педобеъри...Пф.

nevermorevon
11-07-2015, 13:53
Имам сестра на твоите години...Познай К'ВО ще му се случи на някакъв такъв "23-годишен батко", ако дори посмее да и пише.Толкова ли не останаха момчета на вашите години,че бързате да пораснете...Май не виждате колко момичета на вашите години си заминаха заради подобни педобеъри...Пф.

Майна и аз съм на тея години и направо ми се драйфа като видя някое хубаво момиче с някой приблизително 10 години по-голям от нея. Не е ли очевидно, че никой човек с акъла си няма да тръгне да се занимава с момиче 10 години по-малко. Та мен момичетата 2-3 години по-малки ми се струват супер малки дори да си помисля за нещо с тях, пък за тея 25 годишните педофили дето зарибяват тийн момичетата кво да кажа, най-големите измекяри и изтърсаци, дето никое момиче( жена на тяхните години) не ги поглежда и за това отиват при наивните момиченца...

inewton
11-07-2015, 14:25
Колко сте извратени. Тръгнал ефебофилът с някаква пилкла, а тя чак търси къде да се натискат.

Rakshy
11-07-2015, 15:46
Тоя педофил кола няма ли ?

ахахаха изсмях са

golemiq_korab_minava
11-07-2015, 16:02
Имам сестра на твоите години...Познай К'ВО ще му се случи на някакъв такъв "23-годишен батко", ако дори посмее да и пише.Толкова ли не останаха момчета на вашите години,че бързате да пораснете...Май не виждате колко момичета на вашите години си заминаха заради подобни педобеъри...Пф.

Момичетата по-бързо се развиват и на 16 - 17 вече са жени, за разлика от голяма часто от пикльовците. На 23 пък ходят с някакви 30 годишни, винаги има някакъв по-голям възрастен период между жените и мъжете. Иначе на този на 23 явно просто не му се отдават жените и няма.. пари.

LoadRunner
11-07-2015, 17:14
В заешка хралупа.

в котешката хралупа по би ми харесало

RapExotic
11-07-2015, 18:25
Щом студа ви е проблема значи не се привличате достатъчно.

z1p0
11-07-2015, 21:00
На дискотека, ако нямаш вечерен час разбира се. >:d