PDA

View Full Version : Четенето задължително за всички момичета!



Stefstbg
11-06-2015, 23:36
Здравейте момичета,

Днес бях ужасен когато прочетох това:

http://news.ibox.bg/news/id_1448822249

Към всички Вас, искам да Ви кажа да внимавате в какви хора се влюбвате или с какви хора излизате.
Преди време когато още бях в БГ, беше "cool" за една част от момичета на моята въздраст да се хващат с престъпници.
Днес от това "cool" си отиде едно 16 годишно момиче. Без дори да е разбрала какво е живота. Искрените ми съболезнования към близките и.
Моля Ви много внимавайте и не се забърквайте с престъпници, наркомани и откачалки. В повечето от случайте края на такива връзки е фатален.

ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ЗА БОГА!

P.S. Ще помоля модераторите ако е възможно да направят тази тема Важна. Идеята е, че дори един човешки живот да се спаси, ще бъде достойно

dreamwalker
11-07-2015, 07:07
Подкрепям. И не е само за момичетата. Момчетата са също толкова податливи на стадния манталитет.

NarutoShippuuden
11-07-2015, 08:31
Жалко за изгубения млад живот. Откачалки има навсякъде. Пазете се.

ДОТА
11-07-2015, 09:45
Моля Ви много внимавайте и не се забърквайте с престъпници, наркомани и откачалки. В повечето от случайте края на такива връзки е фатален.


Ти трябва да си плод на кръвосмешение, например дядо ти да е направил дете на внучаката си.

denichka2000_mon
11-07-2015, 10:48
Zdraveite,znam che ne tuk s pravilnoto mqasto za tozi vypros,no speshno se nujdaqa ot ese ili nqakakvo impertretativno sychinenie na ''Iliada'' na temata za Jenite-togava I sega . Shte se radvam ako mi pomognete!

Stefstbg
11-07-2015, 13:19
Ти трябва да си плод на кръвосмешение, например дядо ти да е направил дете на внучаката си.
Пич, един съвет от мен. Иди при психиатър възможно най-скоро. Няма нищо срамно в това. Лекувай се навреме!!!
Пиша ти това с добри намерения. Не се заяждам.

Klaudia11
11-11-2015, 11:04
Да, жалко наистина.

Smrazqvashta
11-11-2015, 11:24
Случаи, като този вече са почти ежедневие, за огромно съжаление.



Zdraveite,znam che ne tuk s pravilnoto mqasto za tozi vypros,no speshno se nujdaqa ot ese ili nqakakvo impertretativno sychinenie na ''Iliada'' na temata za Jenite-togava I sega . Shte se radvam ako mi pomognete!

Ти си много спряла.

ДОТА
11-11-2015, 13:24
Пич, един съвет от мен. Иди при психиатър възможно най-скоро. Няма нищо срамно в това. Лекувай се навреме!!!
Пиша ти това с добри намерения. Не се заяждам.

Бях при психиатър, показах му коментара ти, каза ми, че за теб вече е късно и никой не може да ти помогне.

Stefstbg
11-12-2015, 20:19
Бях при психиатър, показах му коментара ти, каза ми, че за теб вече е късно и никой не може да ти помогне.
А за тебе какво каза? Всъщност как те пуснаха да излезеш от психодиспансера? Или пишеш от там?

Stefstbg
11-12-2015, 20:20
Случаи, като този вече са почти ежедневие, за огромно съжаление.

Добре де, има ли някакво обяснение за това?

Smrazqvashta
11-13-2015, 08:38
Добре де, има ли някакво обяснение за това?

Обяснение винаги има. Защо да няма?

ДОТА
11-13-2015, 10:58
А за тебе какво каза? Всъщност как те пуснаха да излезеш от психодиспансера? Или пишеш от там?

Пиша от нас, не са ме пускали, кой бяга от хубавото.

Stefstbg
11-13-2015, 12:46
Обяснение винаги има. Защо да няма?
Ок, съгласен съм с тебе, но ми е интересно какво може да бъде това обяснение? Просто не го проумявам затова питам. Дай ми пример

Stefstbg
11-13-2015, 12:46
Пиша от нас, не са ме пускали, кой бяга от хубавото.
Сладур :)