PDA

View Full Version : Промяна



Beyonce0134
11-07-2015, 06:08
Здравейте,не знам дали тук е мястото,на което трябва да си задам въпроса,но не намерих по-подходящ раздел. Ето и въпросът ми: На 15 съм,имам руса коса,но искам да я боядисам розова,защото това ми е желание от години. Нямам намерение с боя да се боядисам,а с шампоан. Преди съм го правила,но със степче, получи се добре,хареса ми. Дали да рискувам да се боядисам? Има ли вероятност след шампоана да не мога да си върна естествения цвят?

lunacy
11-07-2015, 17:30
здравей!

колкото и руса да е косата ти, искрено ме съмнява че със шампоан оцветител ще постигнеш ефект, който да трае повече от няколко измивания
според мен нищо не пречи да опиташ все пак C:

иначе, аз съм ползвала BABY PINK на STARGAZER; въпреки че нанесох на руса коса /е, не БЯЛО РУСО, но не и тъмно русо.../ след 2 седмици нямаше и помен от розовото, не останах доволна

на твое място бих си взела някаква хубава безамонячна боя /MANIC PANIC е доста хвалена/

Beyonce0134
11-08-2015, 10:23
То аз искам за 1,2 седмици,не за повече. Благодаря ти.

marilyn
11-08-2015, 12:29
С шампоаните не е траен ефекта, а и не вярвам да стане наситен цвят. Те се отмиват доста лесно, така че дори да не ти хареса, няма да имаш ядове в махането на цвета.

baby_baby
11-09-2015, 21:40
Е вземи си шанпоана оцветител ама нз дали имат розов