PDA

View Full Version : СЕКС БЕЗ ПРЕДПАЗНИ СРЕДСТВА



wrongturn1699
11-08-2015, 06:09
Здравейте, зз съм на 16, имам приятел от 2 години, двамата бяхме девствени, до вчера. Правихме го много неочаквано, така се развиха нещата, че се стигна до секс. Та мисълта ми е, правихме го без никакви предпазни мерки. Не пия противозачатъчни, тъй като разбрах, че имат странични ефекти. Та.. направихме го na 01.11, аз не бях в овулация, шанса за бременност ми показва че е нисък. По принцип овулацията ми трябва да настъпи на 08.11, но 1-2 дена преди и след също знам, че шанса за бременност е висок. Приятеля ми не свърши в мен, тъй като много добре ме познава и знаеше, че ме е доста страх да не стане "гаф". Та, прекратихме нещата и за да се уверя, че не е станала беля го карахме на "ръчни" и той свърши. Искам също така да ви попитам възможно ли е по време на секса приятеля ми да е отделил предеякулационната течност, в която прочетох, че има макар и минимален брой спермадозоиди и да съм забременяла. Наистина, видях приятеля ми как свършва, видях и предеякулационната течност, видях и спермата, но все още ми е притеснено. Исках да си направя тест за бременност, но все още е много рано и няма да отчете! Моя приятел ме уверява, че не е свършвал и, че не е отделял каквито и да е течности във вагината ми, но не знам какво да правя. П.С. Консултирах се с онлайн уролог и онлайн гинеколог и ми казаха, че шанса за бременност клони към 0% и няма смисъл от притеснение и хапчета за бърза контрацепция, мои приятелки, които също са го правили без презерватив ми казват, че щом не е свършил в мен няма опасност, но аз по принцип съм доста притеснителен човек. Плюс това съм чела, че и от предеякулационната течност стават "фаловете" и доста се наплаших! Извинете за причиненотоо неудобство. Просто наистина съм разтревожена, тъй като цикълът ми трябва да дойде чак на 22.11 +- няколко дена, защото освен че може да закъснее ако е станала беля, може да закъснее поради хормонален дисбаланс, стрес и т.н., а стреса за мен напоследък е в доста голямо количество! Моля ви за съвет! Извинете ако има подобна статия в сайта.

NarutoShippuuden
11-08-2015, 07:01
Наистина шансът е много малък. Не се филмирай.

Верена
11-08-2015, 07:26
Шансът е минимален, а вече така или иначе е късно за хапчета. Изчакай още няколко дни и си купи тест за бременност. Ако по някаква случайност е положителен - информирай се в коя частна клиника можеш да отидеш за аборт - само думичката е страшна, когато се прави в самото начало процедурата е бърза и напълно безопасна.
Не знам обаче как стои въпросът с възрастта - дали не трябва някой родител да е с теб, понеже си непълнолетна. Това би било неприятно.

Във всеки случай сега няма защо да го мислиш, шансовете наистина са минимални.
И просто си купете презервативи и всеки от вас да има за вбъдеще по един в портмонето/под матрака/в нощното шкафче =)

baby_baby
11-08-2015, 09:55
Трябваше да питаш преди да правиш секс без презерватив сега вече е късно всичко е възможно

marilyn
11-08-2015, 12:58
Интересно ми е какво представляват онлайн гинеколог и уролог? Как точно поставят диагноза или дават съвет?

Сексът без презерватив винаги носи риск от нежелана бременност. Няма как да те уверим, че 100% не си забременяла. Добре е да помислиш какви контрацептиви да използвате в бъдеще, за да не стигате до такива терзания. Разбира се, не се забременява и от въздуха, няма как толкова лесно да се случи. Ако не си била в овулация практически няма как да се оплоди яйцеклетката, защото още такава няма (тоест има, но тя не е слязла). Единственото, което можеш да направиш в момента, е да чакаш да ти дойде. Ако не дойде, да правиш тест. И разбира се, да си купиш презервативи или други контрацептиви.

hipnosis
11-08-2015, 20:45
Здравей, авторке.. здравейте и на останалите.
Извинявай, че не мога да ти дам качествен отговор, но ще си позволя да използвам твоята тема за мой въпрос тъй като е идентичен... а и аз също като теб съм голяма паника.
Таа, въпросът ми е следният: с приятелят ми се къпахме заедно и аз реших да му направя свирка. Той ме предупреди, че ще свърши, но аз бях на свити колене под него и при изкарването на спермата, може би малко падна върху моя крак. Страх ме е да не би като се е умешало с водата да е попаднало във вагината ми. Въпросът е обаче, че дотогава бях девствена, смисъл не беше прониквал още в мен, не бях отворена. Това се случи на 17.09 и беше точно един ден преди овулацията ми да стане medium шанс. От тогава ми е идвало 2 пъти и всичко си е наред, не забелязвам проблеми, фигурата ми е нормална. Но колкото и банално да ви звучи и дори на мен да ми изглежда абсурдно, има ли, аджеба, някакъв шанс от НЕДАЙ СИ БОЖЕ, цветна бременност?

inewton
11-08-2015, 20:49
^ Бременност ex nihil, ти ще си първият случай от 2000 години насам.

hipnosis
11-08-2015, 20:56
Абе вие се майтапите, ама аз умирам от притеснение в нас :D

wrongturn1699
11-09-2015, 03:41
До marylyn:
Ами поразрових се из нета и видях, че има сайтове на уролози и гинеколози и видях, че има пощите, на които мога да се свържа с тях. Та обясних им ситуацията, както я обяснявам и на вас.. че акта продължи наистина малко време около половин час, че след прекъсването на приятеля ми му трябваха около 10-15 мин. преди да еякулира и му казах, кога би трябвало да е овулацията ми и самият цикъл, ако няма някакви измествания, разбира се. П.С. искам да попитам нормално ли е да ме наболяват яйчниците и кръста. Смисъл то горе-долу тая болка наподобява болката когато съм в цикъл? Извинете ако има някоя грешка в написаното, но съм от телефон и не е удобно за писане.

wrongturn1699
11-09-2015, 03:49
Благодаря на всички ви! И за в бъдеще нека на всяко момиче послужи като урок, защото ако сами ако не се пазите, то няма кой да ви пази! П.С. малко се успокоявам, защото имам приятелка, която го е правила 3 пъти и 3те пъти са били без и то умишлено и не е станал гаф, но все пак! МОЛЯ ВИ МОМИЧЕТА, ПАЗЕТЕ СЕ! А на вас, благодаря Ви пак за съветите, наистина благодаря!

carrieee
11-09-2015, 06:20
Здравей, авторке.. здравейте и на останалите.
Извинявай, че не мога да ти дам качествен отговор, но ще си позволя да използвам твоята тема за мой въпрос тъй като е идентичен... а и аз също като теб съм голяма паника.
Таа, въпросът ми е следният: с приятелят ми се къпахме заедно и аз реших да му направя свирка. Той ме предупреди, че ще свърши, но аз бях на свити колене под него и при изкарването на спермата, може би малко падна върху моя крак. Страх ме е да не би като се е умешало с водата да е попаднало във вагината ми. Въпросът е обаче, че дотогава бях девствена, смисъл не беше прониквал още в мен, не бях отворена. Това се случи на 17.09 и беше точно един ден преди овулацията ми да стане medium шанс. От тогава ми е идвало 2 пъти и всичко си е наред, не забелязвам проблеми, фигурата ми е нормална. Но колкото и банално да ви звучи и дори на мен да ми изглежда абсурдно, има ли, аджеба, някакъв шанс от НЕДАЙ СИ БОЖЕ, цветна бременност?

ТИ СЕРИОЗНО ЛИ?!?! :D

wrongturn1699
11-09-2015, 06:49
Здравей, авторке.. здравейте и на останалите.
Извинявай, че не мога да ти дам качествен отговор, но ще си позволя да използвам твоята тема за мой въпрос тъй като е идентичен... а и аз също като теб съм голяма паника.
Таа, въпросът ми е следният: с приятелят ми се къпахме заедно и аз реших да му направя свирка. Той ме предупреди, че ще свърши, но аз бях на свити колене под него и при изкарването на спермата, може би малко падна върху моя крак. Страх ме е да не би като се е умешало с водата да е попаднало във вагината ми. Въпросът е обаче, че дотогава бях девствена, смисъл не беше прониквал още в мен, не бях отворена. Това се случи на 17.09 и беше точно един ден преди овулацията ми да стане medium шанс. От тогава ми е идвало 2 пъти и всичко си е наред, не забелязвам проблеми, фигурата ми е нормална. Но колкото и банално да ви звучи и дори на мен да ми изглежда абсурдно, има ли, аджеба, някакъв шанс от НЕДАЙ СИ БОЖЕ, цветна бременност?

Не мисля, че има някаква възможност за бременност, успокой се и недей да се филмираш (казва го човека, който е най-филмирания от филмираните.) :D :D :D

wrongturn1699
11-09-2015, 06:52
Ще бъда много благодарна, ако още някой може да ми даде някакво мнение по темата. :)

carrieee
11-09-2015, 07:05
Изчакай си цикъла и когато ти свърши направи тест за всеки случай (хубаво е да правиш редовно проверки,дори и за ваше спокойствие) . :P От това което си писала многоооооооооо ме съмнява да си забременяла. И занапред когато имаш съмнения пий ескапел. ИИИИИИИИИИИИИИИ не забравяйте кондомите. :) :*

wrongturn1699
11-09-2015, 15:19
Благодаря ти! :*

wrongturn1699
11-11-2015, 04:38
Очаквам още мнение, благодаря предварително :)

dream1707
11-11-2015, 17:30
Здравей, авторке.. здравейте и на останалите.
Извинявай, че не мога да ти дам качествен отговор, но ще си позволя да използвам твоята тема за мой въпрос тъй като е идентичен... а и аз също като теб съм голяма паника.
Таа, въпросът ми е следният: с приятелят ми се къпахме заедно и аз реших да му направя свирка. Той ме предупреди, че ще свърши, но аз бях на свити колене под него и при изкарването на спермата, може би малко падна върху моя крак. Страх ме е да не би като се е умешало с водата да е попаднало във вагината ми. Въпросът е обаче, че дотогава бях девствена, смисъл не беше прониквал още в мен, не бях отворена. Това се случи на 17.09 и беше точно един ден преди овулацията ми да стане medium шанс. От тогава ми е идвало 2 пъти и всичко си е наред, не забелязвам проблеми, фигурата ми е нормална. Но колкото и банално да ви звучи и дори на мен да ми изглежда абсурдно, има ли, аджеба, някакъв шанс от НЕДАЙ СИ БОЖЕ, цветна бременност?

Не си Дева Мария, не се притеснявай. Ако вземеш, че родиш, определено ставам вярваща.


До авторката. Късничко е за хапчета, така че, единственото, което можеш да направиш е тест. Все пак не мисля, че имаш шансове да станеш мама. Аз главно така правя секс, освен в дните покрай и по време на овулацията. Все пак прекъснатия полов акт си е рисков, а ти си малка, така че внимавайте.

Мен ми стана интересно как изведнъж така се е случило да правите секс, чак след 2 години връзка, не сте ли говорили или опитвали и преди това.

wrongturn1699
11-12-2015, 05:12
Ами, чак сега се случи, тъй като не бях готова за това, благодаря на приятеля ми, че ме подкрепяше каквото и да е решението ми и не ме пришпорваше както правят повечето момчета на тази възраст. Ами ставали са бегли разговори, но като цяло не сме говорили много. Всъщност се опитвахме но наистина много болеше и просто от тогава престанахме до онзи ден..

wrongturn1699
11-14-2015, 08:02
П.С.Имам въпрос към момчетата:
искам да попитам тъй като съм слушала от момчета, че примерно преди да правят секс с приятелките си и то без презерватив те маструбират и така били намалявали концентрацията на спермата (т.е. броят на спермадозоидите драстично намалявал) и самата сперма имала нещо като прозрачен цвят или е просто много бледо бяла? ..та това вярно ли е според вас, тъй като и моя приятел като свърши отвън спермата му беше безцветна. :)