PDA

View Full Version : Кандидатстване след 7 клас



mixmaxmox
11-09-2015, 18:58
Здравейте :) 7-ми клас съм и ми предстоят матури,кандидатстване и тн.... насочил съм се към НТБГ ( банково дело с НЕ,ФЕ).
Та искам да попитам, трудно ли е влизането там, какви горе долу оценки трябва да имам? Сегашните ми са по предметите които образуват бала
Математика-4(вхн) 5 6 6
БЕЛ- 5 6 5 5
Някой ако може да ме насочи гд към каква паралелка да се насоча и да ми даде мнението си за това училище :) Благодаря :)

thetruth2002
11-17-2015, 15:58
Ами, наблягай и на останалите предмети, защото тази година средното аритметично от дипломата ще влиза в балообразуването.
За училището компетентно мнение не мога да ти дам, но реши дали наистина искаш да учиш тва нещо следващите 4-5 години, защото може да не ти хареса, да не ти е интересно, и накрая като стане време за кандидатстване да имаш ниска диплома, защото са ти били безинтересни предметите, които си изучавал. :D

peoplee
11-19-2015, 17:05
А защо средно аритметично при положение че в сайта на училището пише че балообразуването е утроената оценка от матурата по математика + годишните по бел и математика + оценката от матурата по бел

inewton
11-19-2015, 19:44
Здравейте :) 7-ми клас съм и ми предстоят матури,кандидатстване и тн.... насочил съм се към НТБГ ( банково дело с НЕ,ФЕ).

Това е възможно най- тъпото нещо, което може да избереш, но твоя си работа…