PDA

View Full Version : Харесвам много едно момиче !



zagubenqk
11-09-2015, 22:02
Харесвам много едно момиче , познаваме се от скоро , но аз от както се запознах с нея я харесах ужасно много , няма да споменавам имена и нещо от сорта , много я харесвам. Аз съм н 14 години и тя е във съседния клас ,всяко междучасие ходя при нея за да и кажа здравей или как си . Тя харесва друг , не мен със сигурност . Аз си вярвам че съм по различен от пстаналите момчета на моята възраст , при една връзка не е най-важното нещо секса , поне за мен , просто искам да ди имам хубава приятелка на моята възраст и да я обичам и да я ценя , да си я пазя като кристал и да си я гушкам когато и е студено .Та въпросното момиче е уникално за мен ,но аз не съм перфектен и не се защитавам - дебеличък съм си 1,70 съм и тежа 70 и няколко килограма и не съм идеален , и не мисля че изобщо някое момиче би искало да тръгне със мен ...;/ Искам просто една сериозна връзка (да на 14 съм но искам сериозна връзка ..) Просто незнам какво да и кажа , нямам смелост да и призная ,че я харесвам а ако и предложа да тръгнем мисля, че ще ме отреже , защото съм дебел :/

inewton
11-10-2015, 07:03
Това, което искаш е хубаво, но е утопия. Без бодване няма да ти се получи работата.

carrieee
11-10-2015, 07:38
На 14 си и искаш сериозна връзка и говориш за секс?!? Сега при вас тинейджърите от 12 годишна възраст ли започвате да водите полов живот?!?! ............ :/

svetoslava_sliven
11-10-2015, 07:50
Внимавай какво си пожелаваш...

zagubenqk
11-10-2015, 10:03
Просто всички на моята възраст искат приятелка само заради секса , но аз просто искам хубава приятелка която да обичам и ценя ...:/

NarutoShippuuden
11-10-2015, 13:42
Като си харесва друг я остави и свали килограмите, за да ти се вдигне самочувствието.

inewton
11-10-2015, 16:17
Просто всички на моята възраст искат приятелка само заради секса , но аз просто искам хубава приятелка която да обичам и ценя ...:/

Като искаш само да я обичаш и цениш се хвани с някоя баба. Ти и без това няма да правиш нищо с нея. Ако искаш направо да ти пращам една интелигентна, горе- долу хубава, добра, точно жена каквато ти търсиш.

gimli
11-10-2015, 16:23
Тя харесва друг , не мен със сигурност . Аз си вярвам че съм по различен от пстаналите момчета на моята възраст , при една връзка не е най-важното нещо секса , поне за мен , просто искам да ди имам хубава приятелка на моята възраст и да я обичам и да я ценя , да си я пазя като кристал и да си я гушкам когато и е студено .

Да ти кажа не е лошо от време на време да я изтрештиш или както му викате.

zagubenqk
11-10-2015, 20:40
Не че неискам да я еба , но ако тя неиска аз не бих и нахалствал , само ако тя иска

paradosou
11-10-2015, 23:05
да я ценя , да си я пазя като кристал и да си я гушкам когато и е студено.
Сладко :smt055 :smt055. Въобще много яка тема, сА не мога да си сваля усмивката.
Пробвай си късмета с нея, може и да ти се усмихне (късметът8-)). И междувременно се постарай да отслабнеш - хем повече ще се харесваш, хем повече увереност, хем е по-здравословно.

LyLac2309
11-11-2015, 16:12
Обади ми се!! Шегувам се, но ти си свестен или поне така звучиш... Както и да е, просто и кажи и точка.

zagubenqk
11-11-2015, 19:48
е да но много ме е срам

carrieee
11-11-2015, 21:25
Обади ми се!! Шегувам се, но ти си свестен или поне така звучиш... Както и да е, просто и кажи и точка.

Свестен на 14?! Ай стига бе !!!!!!!!!!!!!! (ай сиктир)

НАИСТИНА ВЪПРОСЪТ МИ Е НА КОЛКО ПОЧВАТЕ ЛЮБОВЕН И СЕКСУАЛЕН ЖИВОТ,ЧЕ ВЕЧЕ РАЗБРАХТЕ КОЙ Е СВЕСТЕН И КОЙ НЕ Е ? ...
Залягайте над учебниците и теен глупостите (като закъсняване с 5-10 мин. и криене на оценки),а не влюбване и "не искам секс".. Отсега ли ви се страда и отсега ли ви се става млади родители.

П.С.
"Съжалявам" за разбирането си и за коментара си,но на вашите години ми беше проблем,как да помоля родителите си да остана до по-късно и как да се завлача до училище! Недейте да бързате за връзки,секс,алкохол и драми-насладете се на това ,което имате!Важно е! Това безгрижие никога няма да ви се върне!

Georgius
11-11-2015, 21:26
Чета и не вярвам на очите си само да ти кажа , че аз съм 175 и съм 74 кг. , а и според някакви учени е нормално височината да е равна на килограмите т.е. 170=70 кг е напълно нормално няма какво да се притесняваш човек . Просто бъди това което си и я карай малко по-смело . ;)

LyLac2309
11-12-2015, 09:08
Ако толкова те е срам, какво искаш от нас? Ние ли трябва да и кажем?

WLBrown
11-12-2015, 11:09
Покажи й че я харесваш,недей веднага да започваш да й се обясняваш в любов.Пишете си,излезте няколко пъти и други такива неща и след това вече се опитай да й признаеш.По-лесно ще е и за двамата

LyLac2309
11-12-2015, 11:30
Съгласна!

bReAk3R
11-15-2015, 10:08
Чета и не вярвам на очите си само да ти кажа , че аз съм 175 и съм 74 кг. , а и според някакви учени е нормално височината да е равна на килограмите т.е. 170=70 кг е напълно нормално няма какво да се притесняваш човек . Просто бъди това което си и я карай малко по-смело . ;)

По коя формула 170=70? :D :D :D И ако височината трябва да е равна на килограмите му, не трябва ли да е 170кг? :Д За един преател питам

Georgius
11-17-2015, 21:32
Приятел ти или си много прост или се правиш на идиот 170 = 70 тоест махаш 1 . Аз го казах много точно .