PDA

View Full Version : Харесвам най-добрия си приятел



mellsy42
11-10-2015, 04:22
Здравейте. От край време харесвам най-добрия си приятел, но нещата са много сложни. Като за начало той е 4 години по-голям от мен и е спортист, аз през лятото бях почнала да пуша и да пия и затова се бяхме отдалечили, а и той си беше намерил приятелка. Това беше за около 3 седмици, след това всичко си беше както преди. Принципните ни отношения с него са на лигня и се обиждаме понякога (доста често). Приятелските ми чувства се превърнаха в нещо много по-различно, не е за първи път,но е толкова силно. Онзи ден имах имен ден и го празнувахме двамата с него , държахме се различно и той беше далеч по-мил от преди когато ме наричаше "батал" хД. Да не разказвам дълго и на широко след това бяхме унас гушкахме се, гледахме филм (колко съм гледала не е ясно).Та така страх ме е да му призная чувствата си, не защото ако тръгнем и се разделим ще се скараме (невъзможно е, неразселни сме), а защото не знам какво чувства той. Какво да правя?

inewton
11-10-2015, 07:00
Дай му да те бодне. Това е висша форма на проверка. Ако не му хареса значи нищо няма да стане.

svetoslava_sliven
11-10-2015, 07:55
:D Никой няма да те гушка само за спорта.

carrieee
11-10-2015, 19:22
:D Никой няма да те гушка само за спорта.

Пък знае ли се? :D НЕ се учудвам на нищо вече ... :)

Авторке,ако продължавате така да го карате с твоя приятел,определеноооооооо ще се стигне до нещо друго и определено ще ти хареса (е ако е добър де :D )

paradosou
11-10-2015, 23:11
Рискувай. Звучите като симпатяги, може би бихте били хубава двойка.
И не са толкова сложни нещата, споко, пък и 4 години трудно да е фрапантна разлика. Допадна ми стила ти и ще ми е кеф след седмица примерно ако дойдеш да кажеш, че сте заедно :).

an7raks
11-10-2015, 23:19
Рискувай. Звучите като симпатяги, може би бихте били хубава двойка.
И не са толкова сложни нещата, споко, пък и 4 години трудно да е фрапантна разлика. Допадна ми стила ти и ще ми е кеф след седмица примерно ако дойдеш да кажеш, че сте заедно :).
Защо си толкова положителна? Разваляш хубавата атмосфера на подигравки и нападки във всички теми. :(

paradosou
11-10-2015, 23:41
хахахахаха
не във всички, в някои теми като тръгна да наливам, че... няма спирка, зарежи че тук рядко сте го виждали
иначе нз, може би проблеми с централната нервна система :D

tori
11-11-2015, 04:17
Защо си толкова положителна? Разваляш хубавата атмосфера на подигравки и нападки във всички теми. :(
Хейтър. Някой не си е получил нужната доза сън, свирки, храна и шоколад...

an7raks
11-11-2015, 06:59
Полуил съм си всичко аз, ама пак не мога да го възприема това да пишеш хубави работи по форумите... :/


хахахахаха
не във всички, в някои теми като тръгна да наливам, че... няма спирка, зарежи че тук рядко сте го виждали
иначе нз, може би проблеми с централната нервна система :D
Мисля че е крайно време да започнеш да си пиеш хапчетата и да влезеш малко в час. То тва твойто на нищо не прилича.

paradosou
11-11-2015, 09:18
Мисля че е крайно време да започнеш да си пиеш хапчетата и да влезеш малко в час. То тва твойто на нищо не прилича.
Пия си ги, честна дума. Работата е там, че от време на време позитивните ми кризи са толкова нахални, че чак забравям, общо-взето 'Той светът и без друго е перфектен!'. Малко е като генетично заложено надрусване с птички и пчелички :D :D.

Ewok
11-11-2015, 09:31
Тори искам да ти задам един важен въпрос

tori
11-11-2015, 09:49
Давай. Мисля, че личните ми са свободни. Пък ако ти е по- удобно, може и тук.

Ewok
11-11-2015, 10:10
Не е заяждане. Не смяташ ли, че за човек, който не иска да му се бъркат в живота и да го обсъждат, твърде много се показваш и споделяш "небрежно"?
Беше голяма драма в дневника, ама маймай си го търсиш

tori
11-11-2015, 10:12
Кво съм споделила пък сега? :о

Ewok
11-11-2015, 10:14
Коментарът ти към антракса:)
Ясно е, че са си ваши неща и лиготии, но щом го правиш тук, то става обществено и не можеш да се сърдиш, че коментираме

Fisherman
11-11-2015, 10:22
Да много сте противни,като парадирате със скапания си личен живот.

tori
11-11-2015, 10:42
Ма аз не съм споделяла каквото и да е в тая тема. Избъзикала съм се с някого с коментар, с който бих се гаргарила с всеки при подобно изказване от негова страна. Пък ако искате точно ебавките си коментирайте, въпроса в дневника преди време беше да се спрете с коментарите, че сме си изневерили, някой е бил жертва на насилие от другия и квото там сътворихте. Въпроса беше да не ми се предлагате и да не ме говорите кво съм писала по общите чатове. Особено когато И аз съм там.
Не разбирам защо е окей някой с гадже извън фороня да си драсне неща, които са по-лични, а форонна двойка като спомене нещо, автоматично е печелене на внимание. Да, не искам да ставам Лина и Анархи, за тва не правя теми да се хваля, не обсъждам наболели проблеми, не търся каквото и да е от вас. Нещата, които ги говоря с него не ги пренасям на форонна територия.
Да кажеш, обаче, как се чувстваш в тема-дневник и да се почнат некви подмятания, е па грозно беше. В началото - да, опитах да избегна всички подкачания, но после (вероятно под афект) си ви натирих. Щот, ше извиняваш, ама не ходя да питам и разпитвам някого с кофти жлъчен тон, не съжалявам никого и в повечето случаи даже не коментирам чужди постове. Разбирам, че всеки си изживява някаква своя драма/свой връх на емоционално ниво и уважавам това. Щеше ми се да получа същото. Ама не би.

an7raks
11-11-2015, 14:01
paradosou, виждаш ли как се прави? :D

paradosou
11-11-2015, 19:59
Къде ще ходя да не виждам... :D Трудно се пропуска :D

WLBrown
11-12-2015, 23:01
Много се отклонихте от тревогите на момичето.Авторке показвай му бавно,без да бързаш,че имаш чувства.Той едва ли е глупав няма как да не усети по-специалното ти отношение от преди и така и ти ще можеш да разбереш дали той отговаря на чувствата ти,съответно и неговите ако се променят.След това му обясни как си си го харесала и така.Късмет!