PDA

View Full Version : Подарък за спортист



DirtyDirty
11-11-2015, 15:48
Здравейте. Приятеля ми е кикбоксьор и скоро има рожден ден ( на 18 става ). Нямам си на идея какво да му купя понеже той малко е капризен и не харесва всяко нещо. Мислех нещо свързано със спорта му не знам какво точно. Вие спортистите на какво бихте се зарадвали? Какво според вас мога да му купя?

Slarc3
11-11-2015, 15:55
Кажи за какви пари говорим, щото има много неща дет' може да му подариш и да му вършат работа, ама струват пари.

DirtyDirty
11-11-2015, 15:57
до 30 най-много 35 да речем

Rakshy
11-11-2015, 20:30
нищо свързано със спорта не можеш да му подариш за 30 лева :D :D :D

най-мноо протектор за устата и тва е :D

Smrazqvashta
11-12-2015, 07:03
нищо свързано със спорта не можеш да му подариш за 30 лева :D :D :D

абсолютно

Nasseto
11-17-2015, 12:29
подари му някакво преживяване, аз поне бих се изкефил повече, отколкото на материална награда

galaxy29
11-17-2015, 14:10
или ръкавици/подложки за щангите :д

какво тренира?
Иначе бих казала да се насочиш към друга област от интересите му или да помолиш вашите за малко пари, които да им върнеш по-късно, за да си позволиш нещо по-голямо за подарък.
може родителите й да не са на този свят
или да са чудовища, за които й е неприятно да се сеща
или да не са паралии като твоите
или да е отраснала с животни и да живее в джунглата, където не боравят с пари
много си несъобразителна..

Rakshy
11-17-2015, 20:53
хаха, да им ги върне :Д :Д
Хей, мамо, дай ми пари, които след това да ти върна от твоите пари : )

Slarc3
11-17-2015, 21:33
или ръкавици/подложки за щангите :д

какво тренира?
Иначе бих казала да се насочиш към друга област от интересите му или да помолиш вашите за малко пари, които да им върнеш по-късно, за да си позволиш нещо по-голямо за подарък.

Тя за ръкавици трябва да даде още толкова колкото е намислила :D

bReAk3R
11-18-2015, 18:33
Нови бинтове, каска, протектори, нова гума за устата, сак.. Като цяло тва са нещата, от които би трябвало да има нужда, но не вярвам да му трябват нови точно в този момент :д Така че би могла да се насочиш към някакъв парфюм или нещо такова, в крайна сметка ако подбереш правилното, това, което той харесва, няма да има значение колко е изтъркан подаръкът и т.н.
А и за 35лв могат да се вземат ръкавици. Но слабо да няма. :д