PDA

View Full Version : Как да постъпя?



VenzixD
11-14-2015, 08:58
Значи имам симпатии към едно определено момиче от може би месец да не кажа 2. Виждали сме се 2 може би 3 пъти в обща компания по партита. На едно от тях аз я гледах в очите и тя ме погледна може би за няколко секунди и ми стана неудобно, че я гледам така директно в очите и си обърнах погледа. Как да постъпа, как да и покажа, че храня симпатии към нея, че не ми е безразлична като останлите момичета а, че държа на нея и искам нещо повече ? Ще се надявам да точни и конкретни отговори! И да допълня и двамата сме на 17

Kitty Bloom
11-14-2015, 09:33
Виждал си я два пъти за два месеца и ми обясняваш, че държиш на нея и искаш повече... Говорили ли сте изобщо, писали ли сте си? То от две поглеждания ако разбираш на кого държиш и кой е за теб, светът щеше да е много различен. Таа, другия месец като се видите за трети път отиди при нея и си говорете, после си пишете, после излезте и така стъпка по стъпка може и до сватба да стигнете. Действие му е майката, не става само с гледане.

VenzixD
11-14-2015, 09:56
Говорили сме си естествено. И се замислих как ще реагира когато се видим със нея ако я целуна. Имам предположения, че и тя има симпатии към мен защото винаги като се засечем някаде ме гледа с една усмивка..

fanton1
11-14-2015, 12:41
Може от добро възпитание да е усмихната замислял ли си се ? Говори повече с нея пък тогава ни разправяй, че си влюбен и другите глупости.

VenzixD
11-14-2015, 14:50
Добре а за вторият ми въпрос, как би реагирало момиче ако почти непознат я целуне, както в моя случай?

fanton1
11-14-2015, 17:34
Най-вероятно няма да успееш, но дори и да успееш ще бъдеш набит и може да тръгнат слухове за теб. По-добре недей на третия ден да тръгваш да я целуваш.

RapExotic
11-14-2015, 17:44
И се замислих как ще реагира когато се видим със нея ако я целуна.

С шамар.

Директни целувки с непозната вървят само ако е пияна или ако си сигурен, че изпитва доста сериозни чувства към теб. Разговаряй с нея повече, излизайте на саме, изчакай тя да ти покаже, че я иска тази целувка.

VenzixD
11-14-2015, 19:47
Уж хубавите неща се случвали неочаквано, а вие с тия шамари ме абстрахирахте :D Та не разбрах какви слухове да тръгнат?