PDA

View Full Version : Zdraveite ot burgas sum bashta mi me zapisa v cska sofia bez da znam



DoYbLex
11-14-2015, 13:53
Bashta mi me zapisa v sofia cska s sport borba ne mi haresva iskam da se primestq v burgas sportnoto
No bashta mi postoqno me luje che shte me premesti ochaivam se veche bashta mi mai sa e poburkal po tozi vupros nai loshoto e che maika mi i toi sa razdeleni dori da otida pri neq toi e baq lud i shi me po tursi pri neq zapochnax da se uchaivam shi pochna mai da pordavam marixyana za da se odelq ot nego nakraq na 16 godini sum ne moga da si ponasqm jivota

Rakshy
11-14-2015, 14:25
аа, еми готино, кво

RapExotic
11-14-2015, 17:52
Ставаш за борец с този правопис.

Schweeps
11-29-2015, 10:19
Кофти е,че не се е допитал до теб.Аз също съм от Бургас и имам доста познати от спортното само,че там е много натоварващо по цял ден си зает.Имам един приятел който учи в спортното и сега е боксьор,но от предметите в училище абсолютно нищо не е научил и само ходи за присъствие и го интересуват само момичетата и да тренира нищо друго.Ако искаш да си спортист,но да не чаткаш нищо друго ок ти си решавай.Аз ти препоръчвам да влезеш в механо и там да си учиш и отделно да се запишеш да тренираш каквото ти си решиш,но говори с баща си сериозно,а не пред него да мълчиш и после да не си доволен,че той взима нещата в свои ръце.

И ако мислиш,че като продаваш марихуана ще се отделиш от него грешиш, да печелят се пари,но накрая като те хванат,че продаваш и ще имаш много големи проблеми и ще станат по-зле нещата! Изобщо не се залъгвай като искаш да изкарваш пари си намери работа някои мои съученици започнаха работа точно на твоята възраст работиха си само лятото,но си събираха доста пари така,че пожелавам ти успех намери си работа и не мисли повече такива глупости.