PDA

View Full Version : Тъжно момче



Jivko Zlatev
11-14-2015, 16:57
Здравейте ,нов съм и ще се радвам да прочетете това ,което ще напиша и съответно да ми дадете съвети ако сте изпадали в подобни ситуации:)Аз съм на 16 години и преди началото на учебната година си писах във Фейсбук с момиче с което се бяхме виждали и разменяли погледи и реших да се пробвам ,защото я харесох от пръв поглед .Излязохме и на втората среща тръгнахме и беше неповторимо изживяване .Всичко беше нормално до първия месец през който всичко беше страхотно макар ,че не излизахме толкова често ,колкото на мен ми се искаше,но тя е зодия Водолей и си били обичали свободата и аз реших ,че е нормално .Всичко беше хубаво ,когато бяхме заедно виждах в очите и ,че изпитва силни чувства към мен .За първия месец и подарих една роза тя се зарадва ,целунах я по челото,което означавало ,че обичаш дадения човек а аз я обичах и все още я обичам.На следващия ден говорихме късно вечерта по телефона и тя ми каза ,че ме обича за първи път и аз следователно бях на седмото небе от щастие тъй като досега само аз и бях казвал тази красива дума.От там нататък тя спря да ми пише във Фейсбук и само аз я търсех виждахме се през голямото междучасие тъй като училищата ни са наблизко .Видяхме се след седмица и половина на среща след първия месец за не повече от час и половина .Тя всяка седмица си ходи на село. което наблизо до моето село и се разбрахме да отида и да се видим.Отидох и след малко я питох защо е спряла да ме търси и тя ми каза ,че първата любов не се забравяла и аз и казах ,че е по добре да се разделим ,но тя ми каза,че иска да е с мен и искала време .Каза ми ,че с момчето с ,което са ходили 2 години и който е със седем години по голям от нея се държал гадно с нея,че аз съм бил по добър от него във всяко едно отношение ,че съм бил истински .На другата седмица се видяхме сутринта за две минути и всичко беше нормално .След два дена в неделя реших да и пиша и я питах какво става,да не иска да скъсаме и тя ми каза,че иска .Питах я защо и тя ми отговори ,че не ме обичала .Говорихме по телефона и се държеше много гадно с мен ,изобщо все едно не сме били заедно ,изкара се че била лезбийка с една нейна приятелка и разговора свърши .На другия ден пак говорихме и ми каза,че обичала бившия си приятел и ,че са се събрали вчера когато е скъсала с мен и даже говорих с приятеля и малко се обиждахме и до там.След няколко дни ми звъняха от скрит номер с една нейна приятелка и после съответно си писахме във Фейсбук и тя ми каза ,че нямала приятел,че бил някъв нейн приятел от село ,незнаела какво прави и че искала сме си приятелчета.Преди два три дена си писахме и ми каза,че и било гадно,че така постъпила с мен ,но не искала приятел .Иначе ми харесва всичко във Фейсбук ,снимки,статуси .Много ми е гадно,защото много се привързах към момичето и все още имам надежда ,че ще се осъзнае .Малко дълго се получи ,но ще се радвам да получа колкото се може повече съвети и мнения .Благодаря предварително :)!

NarutoShippuuden
11-14-2015, 17:23
Не си трови нервите, братле. Загубена кауза е.

fanton1
11-14-2015, 17:32
Не си трови нервите, братле.
Мхм, и тя явно не знае какво иска, хубавото е, че не е единствена и има още много момичета така че продължавай напред.

anon51
11-23-2015, 14:42
Спокойно, явно тя самата не знае какво иска... няма как 100% да знам, но по това което си написал си личи, че си истински, както се казва, не си трови нервите, ще намериш истинската някой ден, живей си живота и не му мисли. :) Успех!

LoveInfect
11-23-2015, 15:12
Аз имам луна в водолей, такива сме си. Нараняваме другите и после ни е гадно. Знай че й е много по-гадно от колкото показва. Не позволявай на момичетата да се държат така с теб. Ако си по сдържан ще подейства, но си зависи и от момичето. ти по какви момичета си падаш?