PDA

View Full Version : Болки



Valeriya-_-
11-18-2015, 09:55
От 2 месеца имам страшни болки в краката най-вече колената и бедрата нито съм с наднормено тегло нито съм болна от нещо ходих на лекар и ми каза че и той не знаел защо имам такива болки ? Някой имал ли е подобен проблем и да каже как се е оправил Болките са най вече като ставам от леглото а сутрин като се събудя и стана много боли направо умирам.

AmxModx
11-18-2015, 09:57
Като правиш секс силно ли те разчекват ? защото понякога ставите и краката болят и от това

Valeriya-_-
11-18-2015, 09:58
Аз секс още не правя сега това не е важно, по-важно е образованието.

Kitty Bloom
11-18-2015, 13:58
То едното не пречи на другото, даже взаимно се подкрепят.

gimli
11-18-2015, 15:13
То едното не пречи на другото, даже взаимно се подкрепят.

+1 :D

AmxModx
11-18-2015, 16:50
Ей я отивайте да си гръмнете пъпките и да заспите, много ясно че секса в ранна възраст започва да пречи на концентрацията последвано с образованието намеретe ми момиче от 7-8-9-10-11-12 клас което да е девствено и момиче от 5-6-7-8-9-10-11-12 клас което да не е и да им сравним оценките

По темата: Ти имаш ли някакви физически натоварвания ако не то тогава болките може да са на нервна почва

Kitty Bloom
11-19-2015, 04:56
Глупости говориш. Има хора, които са счупили джама на по 13 години, но пак си учат, има и такива, които стават малки к*рви и загърбват училището. Същото е и при по-големите. Можеш да водиш полов живот и да си отличник/чка, но пък ако нямаш желание да се занимаваш с училище, или просто не ти върви, и да ебеш, и да не ебеш, преебал си образованието. Ти по тая логика можеш да ми кажеш, че и възрастните с по-активен полов живот не си вършат работата толкова стойностно, колкото тези, които са на сухо. Ами мисля, че е точно обратното. :)

AmxModx
11-19-2015, 08:54
Глупости говориш. Има хора, които са счупили джама на по 13 години, но пак си учат, има и такива, които стават малки к*рви и загърбват училището. Същото е и при по-големите. Можеш да водиш полов живот и да си отличник/чка, но пък ако нямаш желание да се занимаваш с училище, или просто не ти върви, и да ебеш, и да не ебеш, преебал си образованието. Ти по тая логика можеш да ми кажеш, че и възрастните с по-активен полов живот не си вършат работата толкова стойностно, колкото тези, които са на сухо. Ами мисля, че е точно обратното. :)

Тъй ли бе ? Кой ти каза искаш ли да се хванем на бас за моето твърдение кажи би искаш ли ? Ама да знаеш че аз ще спечеля аре тиаи си ляи че не моа та глеам

inewton
11-19-2015, 09:58
Глупости говориш. Има хора, които са счупили джама на по 13 години, но пак си учат, има и такива, които стават малки к*рви и загърбват училището. Същото е и при по-големите. Можеш да водиш полов живот и да си отличник/чка, но пък ако нямаш желание да се занимаваш с училище, или просто не ти върви, и да ебеш, и да не ебеш, преебал си образованието. Ти по тая логика можеш да ми кажеш, че и възрастните с по-активен полов живот не си вършат работата толкова стойностно, колкото тези, които са на сухо. Ами мисля, че е точно обратното. :)

Аа, какъв е тоя мръснишки език? Я да идваш веднага да те изповядам!

AmxModx
11-19-2015, 10:47
Аа, какъв е тоя мръснишки език? Я да идваш веднага да те изповядам!

Да идва, защото той не знае какво работят тези хора аз съм част от това общество и той не ни познава мисли си че след като сме си направили сефтето малки това е всичко...

inewton
11-19-2015, 11:03
Да идва, защото той не знае какво работят тези хора аз съм част от това общество и той не ни познава мисли си че след като сме си направили сефтето малки това е всичко...

Какво искаш да кажеш? Изрази се по- разбираемо.

AmxModx
11-19-2015, 11:05
Какво искаш да кажеш? Изрази се по- разбираемо.

Забранено е

inewton
11-19-2015, 11:52
Забранено е

От кого?

HardJ
11-19-2015, 14:12
Секса не пречи на образованието ;)
Ако обръщаш достатъчно внимание на образованието и отпуснеш с едно сексче става перфектно =;
Относно болките,тренираш ли нещо ??

Valeriya-_-
11-19-2015, 14:38
Относно болките,тренираш ли нещо ??

7 часа на ден

AmxModx
11-19-2015, 14:42
Valeriya-_- - Нормално е след 7 часа на ден тренировки да те болят краката я пробвай с фастум-гел или масажи

Kitty Bloom - Мисли си по лапешките разсъждения и не се занамамвай с мен защото не можеш да ми стъпиш и на лайното ясно ли ти е лайненце такова

Kitty Bloom
11-19-2015, 15:09
Никой не се занимава с теб, не се чувствай специален. :) Вече не се чудя на разсъжденията ти, разбрах кой е лайното и не, не съм аз. :-* Забавен си ми, ама ми губиш времето, така че е излишно да се дрънкам.

AmxModx
11-19-2015, 16:15
Никой не се занимава с теб, не се чувствай специален. :) Вече не се чудя на разсъжденията ти, разбрах кой е лайното и не, не съм аз. :-* Забавен си ми, ама ми губиш времето, така че е излишно да се дрънкам.

Ей пикльо зъ къф се мислиш бе цигане такова ае ела да те спукам на улицата тогава ще си събираш зъбите от земята

inewton
11-19-2015, 16:24
Ей пикльо зъ къф се мислиш бе цигане такова ае ела да те спукам на улицата тогава ще си събираш зъбите от земята

Шшшшшшт, тихо! Така не се говори на дама.

AmxModx
11-19-2015, 17:26
Шшшшшшт, тихо! Така не се говори на дама.

Ама да не ти каам колко ме ебе че е дама пак мога да я смачкам на улицата аз не се интересувам кво е котка ли е мечка ли е печка ли е жена ли е момче ли е мъж ли е бог ли е президента ли е...

HardJ
11-20-2015, 20:07
Щом имаш смелост да удариш жена,смятай какъв ... си :smt040
Това ли ви учи,ония дето сигурно има и шип на гъза си,че жените са за чукане само ;)

AmxModx
11-20-2015, 20:20
Щом имаш смелост да удариш жена,смятай какъв ... си :smt040
Това ли ви учи,ония дето сигурно има и шип на гъза си,че жените са за чукане само ;)

А ти какво ? Би се дал та те мачкат без да се надигнеш ли ?