PDA

View Full Version : Въпрос към женската част



nevermorevon
11-18-2015, 11:42
Момичета харесвате ли момчета от типа ''лоши момчета" и ако да какво харесвате в тях :D

NomNomNom
11-18-2015, 11:47
Не

Kitty Bloom
11-18-2015, 13:54
И второ "не" от мен.

Грозния
11-18-2015, 15:50
Момичета харесвате ли момчета от типа ''лоши момчета" и ако да какво харесвате в тях :DКакви отговори очакваш да получиш сега :D ?

Повечето жени харесват и излизат точно с такива типове, понякога без дори да го осъзнават! Зависи и от терминологията, която се използва - всички жени ще ти кажат, че излизат със "готини, забавни, интересни, с чувство за хумор, широко скроени и силни" мъже. Може да ти кажат още, че намират в него "чар, харизма, излъчване" и т.н. куп други глупости, които всъщност нямат обективна дефиниция.

Никоя и никога няма да ти каже "излизам с тоя щото е много напомпан има много пари, много добре изглежда и се държи лошо с мен и околните", дори тя да излиза точно с такъв тип :D!

"Не по думите, а по делата ще ги познаете!"

Успех :) !

inewton
11-18-2015, 15:56
"Не по думите, а по делата ще ги познаете!"

Амин, чадо! Виждам (,че колкото и да не ти се иска) си взела да използваш моя стил.

paradosou
11-18-2015, 16:16
Не.
Харесвам добри хора като цяло. Има една приказка, че колко струва някой се познава не по тва как се държи с някого, когото примерно харесва, а с хора, които не могат никак да са му от полза, които са по-слаби, в по-неизгодна позиция и т.н.
Все пак - ако да си "лошо момче" значи да не си лесно влюбчив, да можеш да се държиш рязко с нахалници и кретени, да си самоуверен, когато би било добре да си такъв, да си склонен да се сбиеш даже, ако някой прекалява (без да си безмозъчна баДка), комплиментите да са ти в умерено количество вместо да ги сипеш след всяко по-засукано момиче... да, такива са ми симпатични. Не задължително за връзка, ама има нещо готино в тях ;}.
Бтв тоя типаж далеч не е "лош", нормален си е, ама разбиранията се изкривяват заради многото момчета, които са по-...меки отколкото на мен, да кажем, ми допада.

jghgh
11-18-2015, 16:43
да

явно просто силен мазохизъм, нз

обаче не лоши only god can judge me, ами няк'ви дето ти си им последното нещо на главата


i know, i know..
daddy issues 8-)

хубавото е, че го осъзнавам л0лз


иначе по-добре дефинирай лош, защото всеки си има някакво различно мнение за лош
има разлика между чалга лош, наистина лош, или просто лош за теб, неподходящ; активно творящ ти злото, или просто така се случва, не че го цели.. и тн.

женската психика е сложна, няма особено логика в нищо.

alter ego
11-18-2015, 16:58
да

явно просто силен мазохизъм, нз

обаче не лоши only god can judge me, ами няк'ви дето ти си им последното нещо на главата


i know, i know..
daddy issues 8-)

хубавото е, че го осъзнавам л0лз


иначе по-добре дефинирай лош, защото всеки си има някакво различно мнение за лош
има разлика между чалга лош, наистина лош, или просто лош за теб, неподходящ; активно творящ ти злото, или просто така се случва, не че го цели.. и тн.

женската психика е сложна, няма особено логика в нищо.

въхх..

nevermorevon
11-19-2015, 09:02
Имам предвид да не му пука на момчето, да пуши мара, като цяло са си прави каквото иска, но не казвам да се държи лошо с момичетата, просто да има "вредни навици"

tori
11-19-2015, 15:33
Все пак - ако да си "лошо момче" значи да не си лесно влюбчив, да можеш да се държиш рязко с нахалници и кретени, да си самоуверен, когато би било добре да си такъв, да си склонен да се сбиеш даже, ако някой прекалява (без да си безмозъчна баДка), комплиментите да са ти в умерено количество вместо да ги сипеш след всяко по-засукано момиче... да, такива са ми симпатични.
Ей тва ми е дефиницията на мен за лоши момчета. Всъщност, дефиницията за мъж.
Ако наистина е дефиниция за лош човек, значи съм поредната, която си пада по такива.

Вредните навици никога не са ми били проблем, щом си му е кеф да кози - добре. Стига в някакви нормални (за мен) количества, а не на ден по 123456789 пъти да пуши и да става тъп негър. И да - най-важното - трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да пуши трева на 10 метра от мен поне и това НЕ СЕ обсъжда по никакъв начин.

Ewok
11-19-2015, 17:28
а не на ден по 123456789 пъти да пуши и да става тъп негър.
:lol:

Прочетох го поне 3 пъти, всеки път ставаше по-смешно.

tori
11-20-2015, 08:04
То това е на антракс цитат. Ам съм съгласна с него, щото твърде многото пушене направи много хор твърде тъпи кретени от познатите ми. Хора без амбиции, които ей така просто си се пускат на течението. Не хора, които си почиват с тревата и си се забавляват.

ДОТА
11-20-2015, 08:06
Самата трева не е проблем, а химията, с която я друсат.
Вече се е доближила много до амфетите, а точно те превръщат хората в олигофрени.

NomNomNom
11-20-2015, 08:12
Не ми харесват пушещите мара, ахахахах
Харесвам от онзи тип лоши момчета, които не пушат нито мара, нито нищо, нито пият, нито са фитнес бабанки, нямат татуировки, имат сдържано поведение и не са вулгарни.
Просто си знам, че с такива най-лесно ще влезем в черните хроники - я ме е тровил хронично, я съм го бутнала през прозореца просто така, без причина.

Smrazqvashta
11-20-2015, 08:31
Категорично не.

golemiq_korab_minava
11-20-2015, 08:36
Имам предвид да не му пука на момчето, да пуши мара, като цяло са си прави каквото иска, но не казвам да се държи лошо с момичетата, просто да има "вредни навици"

Познавам момичета, които се кефят на големи мускулести батки. Познавам (срещал съм) жени - наркоманки, които излизат със същите мъже.
Знам обаче и за интелигентни момичета, които търсят партньор по други интереси.
На някои по-рано им идва акъла, на друго по-късно.
Време е вече да си смениш скинарското мислене.

sweet*delicious
11-20-2015, 09:02
Зависи от момичето.Ако е някоя "яка кифла",пушеща през пет минути ,може и да си пада по "лоши момчета"....нооо ако си търсиш умно и премерено,отговорът определено е категорично НЕ!!

dreamwalker
11-20-2015, 10:54
Ей тва ми е дефиницията на мен за лоши момчета. Всъщност, дефиницията за мъж.
Ако наистина е дефиниция за лош човек, значи съм поредната, която си пада по такива.

Вредните навици никога не са ми били проблем, щом си му е кеф да кози - добре. Стига в някакви нормални (за мен) количества, а не на ден по 123456789 пъти да пуши и да става тъп негър. И да - най-важното - трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да пуши трева на 10 метра от мен поне и това НЕ СЕ обсъжда по никакъв начин.

Виждала ли си тъп негър, който да кози по 123456789 пъти на ден?

nevermorevon
11-20-2015, 12:25
Въпроса не е до това да пушиш мара, а да имаш свободата и смелостта да правиш това което искаш ;)

paradosou
11-20-2015, 12:28
^Идеално звучи, стига с правенето на каквото искаш да не цакаш околните.
Впрочем това не би трябвало да е само мъжко качество, нито даже предимно мъжко :).

tori
11-20-2015, 12:40
Виждала ли си тъп негър, който да кози по 123456789 пъти на ден?
Това казвам - да, виждала съм хора, които след като почнаха да пушат като издънени печки, затъпяха прогресивно.
Тъй де, силно е възможно и моето съзнание да е затворено спрямо употребяването на трева, защото не понасям аромата и двата пъти, в които съм пушила, бях със шипка на носа. Не отричам, искам да кажа, че отваря въображението и може би аз съм консервата в момента.

Невърчо, въпроса не е в - цитирам - марата, но ти я зачекна тая тема.

nevermorevon
11-20-2015, 12:49
Затъпяват само тези, които са си тъпи попринцип, защото отключва въображението им и нали се сещате, че като е идиот самия човек няма как да поумнее впоследствие :D

an7raks
11-20-2015, 23:30
Въпроса не е до това да пушиш мара, а да имаш свободата и смелостта да правиш това което искаш ;)

Ако смелост е да пушиш паричките за закуска, не искам повече да живея на този свят. :lol:

Rakshy
11-21-2015, 01:02
аахахахахахахах

дойде времето, в което да пушиш трева и да се правиш на мнол възрастен, узрял, видял най-лошото на живота, с проблеми, с тежки решения всеки ден значи да си ЛОШ. БЕДБОЙ БАТЕ. моята петичка в твоята брадичка (е тва е вече да си лоЖ на втора)


и на всички отговора им ще е да. Ще варира малко като характеристика, но като идея си остава същото. Само Номи си търси
някъв никъв, по възможност 2х възрастта ѝ :D :D :D

an7raks
11-21-2015, 07:50
аахахахахахахах

дойде времето, в което да пушиш трева и да се правиш на мнол възрастен, узрял, видял най-лошото на живота, с проблеми, с тежки решения всеки ден значи да си ЛОШ. БЕДБОЙ БАТЕ. моята петичка в твоята брадичка (е тва е вече да си лоЖ на втора)


Все пак, улицата ги е възпитала, нормално да са видели най-лошото от живота... Като например майка им да вика от терасата "Пешо, прибирай се бързо, щот си гладен!", което е крайно обидно за всеки подрастващ гангстер, тъй като той е свикнал с глада от песните на някой негър.

ДОТА
11-21-2015, 08:12
http://www.imdb.com/title/tt0077631/?ref_=nm_flmg_act_61

http://www.imdb.com/title/tt0101615/?ref_=_41

примери за лошо момче

Ewok
11-21-2015, 08:25
So 80'

Вече не е валидно това.

ДОТА
11-21-2015, 08:33
Всъщност и двете са актуални, особено с Ванила Айс.

и малко лафчета от филма с него

http://www.imdb.com/title/tt0101615/trivia?tab=qt&ref_=tt_trv_qu