PDA

View Full Version : Въпрос за CC крем-а на Биотен



JustGirlNothingSpecial
11-20-2015, 12:33
На 15 съм, използвах го за пръв път днес. Наистина допадна ми, прикрива пъпките и останалите несъвършенства по кожата. Изравнява тенът ми и изглежда доста естествено. Как мислите, подходящ ли е за мен и за възрастта ми?

tori
11-20-2015, 12:47
Само вметка: Истинските СС кремове са почти без цвят и непокривни.

Иначе като ти харесва като състав, консистенция, действие, цена и ако пасва като цвят, давай - ползвай си го.

...Rammstein...
11-20-2015, 18:27
Имам го. За цената си е доста добър. Единственият минус според мен е,че след няколко часа лъсва лицето, тоест е по-мазен но това е защото съм с кожа склонна към омазняване. При теб може да е ок

Kitty Bloom
11-20-2015, 19:17
Някакви уж много компетенти ми бяха казвали, че СС крема е за дърти, за нашата възраст само ВВ. Булшит. Вярно, че пише подходящ за 20-35 години, но просто защото не е играчка, за да пише "за деца над 13 години" примерно. :D Таа СС всъщност е с по-лека формула от ВВ. Пробвала съм и на Нивеа, и на Гарниер, и някакъв друг, но не му помня марката, и една разновидност на Алверде... Гарниера много ми оранжавее, Нивеата даже най-светлото ми се струва тъмно... Абе на Биотен най-добре ми пасна, действително добре покрива и много приятно изравнява тена. На Алверде също ти препоръчвам, не беше точно СС, а тониращ крем с матиращ ефект, но пак си има цвят и е много лек и приятен. Иначе не си сбъркала с Биотена, самата марка си е доста добра. :)