PDA

View Full Version : Секс с гаджето на приятеля ми



_Whatafucknworld_
11-20-2015, 15:27
Хора, помощ, имам голям проблем ! (Момче, на 16г.)
Оня ден отидохме у дома на една приятелка, която е гадже на мой приятел уж за да й помагам по химия и след това щяха да дойдат и други и щяхме да гледаме филм (понеже родителите й се връщаха чак след два дена и къщата беше празна).
Но се оказа, че когато влязох в стаята й (бях отишъл до тоалетната) тя беше гола и ми се нахвърли и стана к'вото стана.
Тя отдавна ми правеше такива намеци, но аз все си мислех, че се бъзика, явно не е било така. Чувствам се ужасно! Дали да кажа на приятеля му, преди тя да е решила да каже или просто да си замълча ? А ако тя реши да признае на приятеля си ?

mainatatam
11-20-2015, 16:55
пука ли ти? ако ти пукаше какво ще стане, ако каже на приятеля си, нямаше да й се дадеш бе, брат ми, близо е до ума

RapExotic
11-20-2015, 18:35
Съди я за изнасилване.

HardJ
11-20-2015, 19:03
Ако държеше на приятеля си,никога нямаше да го направиш ;) :)
По-добре му кажи :smt009

_Whatafucknworld_
11-20-2015, 20:47
Ако държеше на приятеля си,никога нямаше да го направиш ;) :)
По-добре му кажи :smt009
И какво ли ще стане ако му кажа ?

_Whatafucknworld_
11-20-2015, 20:48
пука ли ти? ако ти пукаше какво ще стане, ако каже на приятеля си, нямаше да й се дадеш бе, брат ми, близо е до ума
Я пак, че не те разбрах.

HardJ
11-20-2015, 20:49
Какво ще кажеш ако приятел дойде и ти каже,че е спал с приятелката ти :D

tori
11-20-2015, 21:10
Да, и като се събуди - крака в контакта и викаш „Мамо, аз съм бързовар!“, нали? Бас държа, че 15-6 годишната пикла ти се е нахвърлила гола, просто няма как иначе.

_Whatafucknworld_
11-20-2015, 21:28
Какво ще кажеш ако приятел дойде и ти каже,че е спал с приятелката ти :D
Еми, не знам.

_Whatafucknworld_
11-20-2015, 21:29
Да, и като се събуди - крака в контакта и викаш „Мамо, аз съм бързовар!“, нали? Бас държа, че 15-6 годишната пикла ти се е нахвърлила гола, просто няма как иначе.
Хаха, забавна си.
Като съм казал гола, нямах предвид чисто гола.
Ако не си беше показала прелестите мислиш ли, че бих...

tori
11-20-2015, 22:43
Хахах, добре, няма лошо.

an7raks
11-21-2015, 15:33
И какво ли ще стане ако му кажа ?

Ще ви изрита и двамата от обкръжението си. ;)

DarkManX
11-27-2015, 12:42
Постъпката ти е била неправилна ако си уважавал приятеля си е нямало да се стигне до това,
Бях попадал в подобна ситуация гаджето на 1 приятел ми се мяташе, но и аз изрично и казах, че няма как да се получат нещата защото не предавам приятелите си, а изневярата също не я толерирам.

Ако си мъж ще му кажеш истината.
Успех

Dwyd96
11-27-2015, 17:25
Още едно лапе е спало на течение :х
Кажи му и си направете тройка.

Necrofeear
11-27-2015, 21:59
В кофти ситуация си, но трябва да знаеш ,че живота е низ от избори което води до последствия ( лоши или добри ). Ако искаш да си пълноценен както за себе си ,така и за околните трябва да се на научиш да живееш с последствията :) Дет се вика СОРИ МОТОРИ, наакал си се ----> Стани и се избърши ;)

_Whatafucknworld_
11-28-2015, 20:34
В кофти ситуация си, но трябва да знаеш ,че живота е низ от избори което води до последствия ( лоши или добри ). Ако искаш да си пълноценен както за себе си ,така и за околните трябва да се на научиш да живееш с последствията :) Дет се вика СОРИ МОТОРИ, наакал си се ----> Стани и се избърши ;)
Благдаря, значи трябва да му призная.

Rabalka
11-29-2015, 08:25
Хора, помощ, имам голям проблем ! (Момче, на 16г.)
Оня ден отидохме у дома на една приятелка, която е гадже на мой приятел уж за да й помагам по химия и след това щяха да дойдат и други и щяхме да гледаме филм (понеже родителите й се връщаха чак след два дена и къщата беше празна).
Но се оказа, че когато влязох в стаята й (бях отишъл до тоалетната) тя беше гола и ми се нахвърли и стана к'вото стана.
Тя отдавна ми правеше такива намеци, но аз все си мислех, че се бъзика, явно не е било така. Чувствам се ужасно! Дали да кажа на приятеля му, преди тя да е решила да каже или просто да си замълча ? А ако тя реши да признае на приятеля си ?
Бе дреме ти нека си е ваша таина тва

Tyler The Creator
12-03-2015, 17:34
Нагъзи я отново.

AlexQa
12-26-2015, 23:35

the dreamer
12-27-2015, 16:07
Ако ти обещае да не проговори, еби я пак. Все пак момичетата са тези, които съблазняват - това го има дори в библейските писания!