PDA

View Full Version : Атентатите в Париж! Започва ли нова война?



HardJ
11-20-2015, 20:22
Какво мислите вие ? Израелски командир,даде интервю с думите "Европа ще гори бавно по бавно",въпреки мащабните акции предимно от страна на нашите братя Русия не мислите ли,че Европа е в изключително крехка и слаба позиция :) Това може да е просто покана за нова война ? :sad:

golemiq_korab_minava
11-21-2015, 11:38
европа отдавна деградира... процесът ще трае още доста години, но до 5-8 години Европа няма да е същата.

ОР
11-21-2015, 13:07
Тва е като въпроса "Ако ядеш стъкла ше умреш ли"
Никой не знае дали ще стане. Умните хора не биха опитали. Тъпите хора биха опитали.

ОР
11-21-2015, 13:07
http://www.breitbart.com/london/2015/11/11/watch-anti-migrant-video-going-viral-across-europe/

HardJ
11-21-2015, 14:45
Доста интересно видео :)

golemiq_korab_minava
11-21-2015, 17:34
Правителствата им, включително сега в Брюксел са били очаквали всичко. Идеално се предвиждаше, че ще се случи.. Не знам ква им беше ползата. Всичко показва, че елита ни както казах вече деградира много.

HardJ
11-21-2015, 18:49
Определено е така,единият от атентаторите е бил предупреждаван 2 пъти от Турция,че е опасен :)

haritov
11-21-2015, 20:54
като казах да се стреля на границите без предупреждение ме нарекоха тъп комунист

golemiq_korab_minava
11-21-2015, 21:45
като казах да се стреля на границите без предупреждение ме нарекоха тъп комунист

аз и сега съм против тези фашиски издънки.

да се стреля по нелегално влизащи при неуспешно залавяне - ок, но да не допускаш хора - няма как да стане.

haritov
11-21-2015, 21:54
аз и сега съм против тези фашиски издънки.

да се стреля по нелегално влизащи при неуспешно залавяне - ок, но да не допускаш хора - няма как да стане.

и французите мислеха като теб
всеки нелегално влизащ е потенциална заплаха за държавата

а следващия може и да си ти

golemiq_korab_minava
11-21-2015, 22:06
и французите мислеха като теб
всеки нелегално влизащ е потенциална заплаха за държавата

а следващия може и да си ти

дефинирай нелегално влизащ? Ако се затворят границите, ще се натрупат 2000 човека за 2 дена (както стана с Македония) и кво? Всички ще са нелегални, нали?

Без да се осигори подходящи условия за препитание на бежанците на нечия територия - не може да се реши проблемът.
Когато се допускат, те обаче трябва да бъдат много стриктно следени и държани в беженски лагери.

До сега беше много хлабаво, правата им бяха неограничени. А Меркел дори ги призоваваше, че едва ли не има място за всички, да ходят в Германия.

haritov
11-22-2015, 04:57
Мисля че имаме 2000 патрона

HardJ
11-22-2015, 19:24
Значи ние българите,на границите където е лафа ни карат да се събличаме голи а те минават като царе ...:neutral:

an7raks
11-23-2015, 07:10
дефинирай нелегално влизащ?

Всеки без необходимите документи и всеки, който преминава границата на необозначени за целта места.

denidimitrova
11-23-2015, 07:43
Ми след 20-30 години ще е заселена предимно с черни и брадати :)

HardJ
11-23-2015, 11:37
Ми след 20-30 години ще е заселена предимно с черни и брадати :)
+1 =;

haritov
11-24-2015, 09:04
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1530968

сега стана страшно

Френча
11-24-2015, 12:11
я прочетете това и после с рогата напред
http://clubz.bg/30928-10_istini_za_terorizma_koito_nikoj_ne_iska_da_chue

golemiq_korab_minava
11-24-2015, 12:50
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1530968

сега стана страшно
Русия пак го яде, Турция ще мине плътно с амеиканците сега.

https://youtu.be/sDmyn-GCGUs

defender
11-24-2015, 13:06
Сваления руски самолет от страна на Турция си я явна подкрепа за терористите.
А вчера дори нашия президент каза, че САЩ, Русия, Китай и Европа трябва да се обединят срещу тероризма, а ся турците като свалиха руски самолет на мисия към Сирия?!

Също интересно ми как самолета е ударен уж на територията на Турция, а е паднал на територията на Сирия, братче?

Друго което се дочува е, че зад атаката над руския Су-24 стои синът на Ердоган, който ръководи контрабандната търговия с евтин нефт от терористичната ИДИЛ. А оня ден руснаците удариха 1000 цистерни с горива на ИДИЛ.

Сложна става тя.

ОР
11-24-2015, 13:24
но да не допускаш хора - няма как да стане.

Просто не искаш да стане. Начини винаги има.

ОР
11-24-2015, 13:26
Сваления руски самолет от страна на Турция си я явна подкрепа за терористите.
А вчера дори нашия президент каза, че САЩ, Русия, Китай и Европа трябва да се обединят срещу тероризма, а ся турците като свалиха руски самолет на мисия към Сирия?!

Също интересно ми как самолета е ударен уж на територията на Турция, а е паднал на територията на Сирия, братче?

Друго което се дочува е, че зад атаката над руския Су-24 стои синът на Ердоган, който ръководи контрабандната търговия с евтин нефт от терористичната ИДИЛ. А оня ден руснаците удариха 1000 цистерни с горива на ИДИЛ.

Сложна става тя.

Че те наскоро директно казаха на Русия да не бомбардира ISIS. Търговията спира иначе. Те турчолята са като Евреите - не действат на открито.

defender
11-24-2015, 13:34
Путин обяви, че Турция е държава, която подкрепя тероризма!

ПП: На мен това изявления на Путин малко ми мяза на закана, а турците усетили гафа, който сътвориха, сега ходят да търсят подкрепата на НАТО.

Определено става напечено!

ОР
11-24-2015, 13:37
Путин обяви, че Турция е държава, която подкрепя тероризма!

ПП: На мен това изявления на Путин малко ми мяза на закана, а турците усетили гафа, който сътвориха, сега ходят да търсят подкрепата на НАТО.

Определено става интересно.

Е да, ама НАТО не е само Америка. Трудно да намерят помощ от тях. Аз лично предвиждам трета световна до година максимум особено с плановете на Французите, Италианците и Англичаните.
Немците да ги поебат още малко пясъчните негри и те ще се усетят.

Но всичко в името на мултикултурализма.

aurissaaaaa
11-24-2015, 13:40
И гръцки дипломати са се изказали, че намират действията на Турция за 'алармиращи'.

Аз като ви обяснявах, че Ердоган се изживява като султан и много на зле го е подкарала Турция вие ми се смеехте и ми обяснявахте как ще си направят тръбичката с Русия и ние ще гледаме през витрината.

На ви я тръбата, на ви я и Турция. Тепърва по-зле ще става с Ердоган, а и е оня ден го избраха. НАТО да ги изритва и Руснаците да правят картофена нива там.

golemiq_korab_minava
11-24-2015, 13:56
Вие се молете да не се пренесе война в Турция, че тогава с България съвсем ще бъде свършено. Дори може да окупират Родопите. Нато баш Турция няма да остави, дори я предпочита, инвестирал е в нея.


Та тая Сирия много точно Дефендер написа - от къде тея цистерни ве, от къде това оборудване, от къде тая търговия бе майка му стара, те искаха да й направят изолация правителствата ни птичка щеше да прелити през границата. Няква малка държава.

Иначе, ако натовски самолет приближи на 2 км от границата на Русия, не само ще бъде свален, ами ще бъде изпарен.

През студената война СССР сваля цял пътнически самолет, с 200-300 души, до границата им между Аляска и Камчатка!

Сега един свален изтребител не може да се смята за разгръщане на трета световна, въптреки че на лице са много други предпоставки.

golemiq_korab_minava
11-24-2015, 14:15
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5132980


лол

Грозния
11-24-2015, 17:12
Ердоган винаги е подкрепял ислямистите (вкл. ИДИЛ), защото той е един от тях!

haritov
11-24-2015, 17:57
Вие се молете да не се пренесе война в Турция, че тогава с България съвсем ще бъде свършено. Дори може да окупират Родопите. Нато баш Турция няма да остави, дори я предпочита, инвестирал е в нея.


Та тая Сирия много точно Дефендер написа - от къде тея цистерни ве, от къде това оборудване, от къде тая търговия бе майка му стара, те искаха да й направят изолация правителствата ни птичка щеше да прелити през границата. Няква малка държава.

Иначе, ако натовски самолет приближи на 2 км от границата на Русия, не само ще бъде свален, ами ще бъде изпарен.

През студената война СССР сваля цял пътнически самолет, с 200-300 души, до границата им между Аляска и Камчатка!

Сега един свален изтребител не може да се смята за разгръщане на трета световна, въптреки че на лице са много други предпоставки.

турция ни е съюзник

golemiq_korab_minava
11-24-2015, 18:05
турция ни е съюзник

не се знае.. Добави и още 50 милиона беженци.

LoadRunner
11-24-2015, 18:14
тайно се надявам Русия да си исипе всички бомби ненадейно над мюсюлманчетата
ама едва ли ще стане
тая тръба май от там все някога ще минава в края на краищата

defender
11-24-2015, 18:57
Аз като ви обяснявах, че Ердоган се изживява като султан и много на зле го е подкарала Турция вие ми се смеехте

брех, кажи сега как точно ти се смеехме: ихуихуиху, хаха, хихи, хехе или нещо по-екзотично.

а някой не те ли гледаше лошо изподвежди или пък с клатене на глава заканително и гневно присвиване на устни, че чак да му се мърдат ушите.

golemiq_korab_minava
11-24-2015, 19:20
брех, кажи сега как точно ти се смеехме: ихуихуиху, хаха, хихи, хехе или нещо по-екзотично.

а някой не те ли гледаше лошо изподвежди или пък с клатене на глава заканително и гневно присвиване на устни, че чак да му се мърдат ушите.hqhhahhaaahaahaaahahahhahqhqhqhqhqhqqhq qh

defender
11-24-2015, 19:43
корабе, ти ли си се смеел на ауриса ве?

defender
11-24-2015, 19:44
hqhhahhaaahaahaaahahahhahqhqhqhqhqhqqhqqh


корабе, много интелигентно се смееш човек, сигурно ауриса затова се е притеснил. Помислил е че го гледаш от високо и му се подиграваш. Не трябва така да е.

defender
11-24-2015, 19:51
Като се смееш, трябва да се смееш отдолу нагоре, а не отгоре надолу, демек да почнеш от долно "до", а не от горно "до", човек. Така няма да има проблеми.

defender
11-24-2015, 20:53
Току що прочетох, че руснаците са решили да започват да въоръжават кюрдите, ако това стане, Турция я чака гражданска война, май?!

golemiq_korab_minava
11-25-2015, 05:42
Радиация.

kaRamella
11-25-2015, 06:32
Статията е от 2013 http://pik.bg/%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-1975-%D0%B3-%D0%BB%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B5-%D0%B2-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%89%D0%B5-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5-news97331.html
Ето видеа :
https://www.youtube.com/watch?v=qjE1u1bLXxI
http://vbox7.com/play:757f5fbbce?p=collection&id=593552

golemiq_korab_minava
11-25-2015, 06:49
Статията е от 2013 http://pik.bg/%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-1975-%D0%B3-%D0%BB%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B5-%D0%B2-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%89%D0%B5-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5-news97331.html
Ето видеа :
https://www.youtube.com/watch?v=qjE1u1bLXxI
http://vbox7.com/play:757f5fbbce?p=collection&id=593552

Не е нужно да повтаряш. :p

yakuza_
11-25-2015, 07:49
Ванга :lol: тук ще си останете на ниво имбецили обаче. Проблемите в Сирия не са от 2 години, а от много повече.

А Русия и Турция ще се правят на сърдити няколко години, но няма да предприемат нищо повече, най-вероятно. Русия ще им строй АЕЦ за 20млрд $, а Турция е втория най-голям потребител на руски газ, след Германия. След германците, руснаците са най-многобройните туристи в Турция. Твърде много икономически интереси, които ще бъдат развалени, в момент в който и двете държави не могат да си го позволят. Русия не може да нападне Турция, тъй като нападение срещу страна от алианса, означава нападение срещу целия алианс.
Всичко опира до интереси, турците не искат Асад, САЩ също не го искат, руснаците го искат, за да си укрепят влиянието в региона. Вероятно руснаците са бомбардирали тия тюрки, които са в южната граница на Турция, а това не се харесва на Турция, решили са да минат набързо през територията им, като гледам едва ли е повече от минута престой за самолет, а турците са ги свалили набързо. И двете държави вероятно имат вина, първите че са действали пресилено, а вторите, че са им минали през територията, без позволение, макар и за доста малък период от време.

Aeternal
11-25-2015, 07:54
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aBrAd0x_460sv.mp4
Два от враговете на България се карат, супер.

Иначе щеше да е интересно да се изправят Su-35 срещу турските F-16. Доста щеше да се дигне реномето на руснаците.

golemiq_korab_minava
11-25-2015, 10:23
Само да кажа, че самолетът е свален на Сирийска територия. Второ. Турция да очаква от Русия да не доближава границите й в този регион означава, че к забранява присъствие в Сирия.

yakuza_
11-25-2015, 10:35
В тоя ред на мисли:
"Франция атакува „Ислямска държава“"
"Пекин обяви война на "Ислямска държава""
"Холандия обяви, че е във война с Ислямска държава"
"САЩ обявиха война на ”Ислямска държава”"
"Анонимните” обявиха война на ”Ислямска държава""
"Русия започна военна операция срещу "Ислямска държава""
"Пловдив обяви война на плъховете"

defender
11-25-2015, 11:38
„Един за всички, всички за един“, този девиз на мускетарите, приложен в борбата с тероризма сега е нарушен от?:

1. Турция
2. Ботсвана
3. Русия



Втори въпрос:
Колко самолета на ИДИЛ е свалила Турция досега, или каквото и да е друго да е направила, с което да попречила на ИДИЛ и да е показала така, че е член на Нато?

defender
11-25-2015, 11:55
"Русия е наш приятел и съсед, обяви премиерът на Турция."

Кажете ми каква е тая трансформация за 24 часа.
Възможно ли е днес да смяташ някого са приятел и съсед, а вчера да му свалиш нагло самолета, връщащ се от мисия срещу тероризма?

Нищо не схващам вече.

yakuza_
11-25-2015, 11:55
А коя държава изобщо е свалила самолет на ИДИЛ?! Никоя... сети се сам що. Турция също прави удари срещу ИД.

Френча
11-25-2015, 12:15
Много по-добре е да имаме граница с Турция, отколкото с Русия. Само това искам да кажа

ДОТА
11-25-2015, 12:25
Много по-добре е да имаме граница с Турция, отколкото с Русия. Само това искам да кажа

А няма ли да добавиш, колко обичаш да те ебат в задника, щом си тръгнал да споделяш лични преживявания ?



Иначе щеше да е интересно да се изправят Su-35 срещу турските F-16. Доста щеше да се дигне реномето на руснаците.

Също толкова интересно ще е да те сложат с маймуна в една стая и да ви тестват кой от двама ви е по-интелигентен.

golemiq_korab_minava
11-25-2015, 12:57
А коя държава изобщо е свалила самолет на ИДИЛ?! Никоя... сети се сам що. Турция също прави удари срещу ИД.

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5135424

http://news.bg/int-economics/rusiya-ogranichava-turskiya-vnos.html


http://news.bg/interviews/rusiya-tryabva-da-otgovori-na-turtsiya-barzo-i-zhestoko.html

defender
11-25-2015, 13:07
Турция също прави удари срещу ИД.

„НАТО многократно е заявявала, че ще се бори с ислямските терористи, в този дух, Турция като най-близък до Сирия член на Алианса можеше да се присъедини към операциите. Вместо това, тя забранява на чужди бойни изтребители, включително на членове на НАТО и на коалицията срещу тероризма, да пресичат нейното въздушно пространство, докато самата тя не желае да участва в тази операция“, казва Нистад.

„Не става въпрос за това, че Турция започва война срещу Русия. Ако над нейната територия беше летял, например, френски самолет, то той също можеше да бъде свален. Това дава право на НАТО да изключи страната от Алианса“, добави политологът.
------------------------------------

"Ню Йорк Таймс": Турция нанесе удар на съвместните усилия в Сирия.

yakuza_
11-25-2015, 13:28
..

Започвам да си мисля, че имаш дислексия.


.

http://www.vesti.bg/sviat/blizak-iztok-i-afrika/turciia-udari-celi-na-isliamska-dyrzhava-v-siriia-6039913

Турците се простреляха в крака, но докато Ердоган е на власт, не очаквам нищо да се промени за тях към по-добро.

defender
11-25-2015, 14:03
Може би руските самолети нарочно са карали покрай границата на Сирия с Турция, защото са смятали, че там е по-безопасно и по-малко вероятно да бъдат свалени от идил (които са разположени във вътрешността на Сирия и Ирак), а и защото Турция е членка на НАТО, но уви.
Както каза Путин, нож в гърба.

Aeternal
11-25-2015, 14:07
А няма ли да добавиш, колко обичаш да те ебат в задника, щом си тръгнал да споделяш лични преживявания ?



Също толкова интересно ще е да те сложат с маймуна в една стая и да ви тестват кой от двама ви е по-интелигентен.

Нова политика:
С помаци не говоря.

yakuza_
11-25-2015, 14:14
"САЩ смятат, че сваленият от Турция руски изтребител е бил ударен във въздушното пространство на Сирия след кратко навлизане в турското въздушно пространство. "
"Източниците заявяват, че руският самолет е бил за не повече от 3 секунди в турското въздушно пространство."

Както казах и двете страни са преувеличили, едните, че са си позволили да минат, а другите че за едни три секунди са го свалили.

defender
11-25-2015, 14:16
„Нямаше никакво предупреждение – нито по радиостанцията, нито визуално. Въобще не бе установен никакъв контакт. Ние изпълнявахме боен полет в нормален режим. Трябва да се има предвид каква е скоростта на бомбардировача и каква на изтребителя Ф-16. Ако са искали да ни предупредят, биха могли да ни се покажат, да заемат позиция до нас. Нищо подобно не се случи. Ракетата се вряза в опашката на самолета ни внезапно. Ние дори не сме я видели, така че да направим противоракетна маневра“, заявил е пилотът."

aurissaaaaa
11-25-2015, 17:59
някаква стелт ракета е било това хахахаха

както си фърфориш с изтребителя и бааааам - резашка 'ракета' в задницата хахаха

друг път ще знаят да си носят вазелин и кондоми за противоракетни маневри :Д

LoadRunner
11-25-2015, 18:01
те ракетите не им ли се показват на радара или ако някой ги е прихванал а кво остава да е изстреляна и всичко почва да им пиука
поне така е на филмите дейба

aurissaaaaa
11-25-2015, 18:07
ебал ли съм го :Д чакаме да му пуснат информация от централата, та да ни каже :Д


Ако са искали да ни предупредят, биха могли да ни се покажат,

нали :д и аварийните да пуснат :Д

defender
11-25-2015, 18:21
"Радарното прихващане е абсолютно необичайно и е изключително неприятелски акт", казва Марсел Диков, експерт по сигурност към берлинската фондация "Наука и политика".
Ако даден самолет навлезе във въздушното пространство на чужда страна, обикновено дежурните разузнавателни самолети правят опит да установят контакт с него. В случай че опитите са неуспешни, те се приближават до машината във въздуха и дават знак на пилота.

ПП: Тоз дето ревеше, че му се хилили, сега той се хили на другите. Що бре?

Грозния
11-25-2015, 18:23
дефинирай нелегално влизащ? Всеки, който се опитва да пресече държавна граница извън определените за целта места и ред!

Ако се затворят границите, ще се натрупат 2000 човека за 2 дена (както стана с Македония) и кво? Всички ще са нелегални, нали?Броят желаещи да влязат, няма нищо общо с реда и правото им на влизане!

Когато се допускат, те обаче трябва да бъдат много стриктно следени и държани в беженски лагери.И на какво основание да се допускат? А кой ще плаща и с кои (чии?!) пари?! Защо не вземеш да приютиш няколко у вас ;) ?

Току що прочетох, че руснаците са решили да започват да въоръжават кюрдите, ако това стане, Турция я чака гражданска война, май?!А дано, ама надали!

Турция също прави удари срещу ИД.Глупости! Кой те излъга?

golemiq_korab_minava
11-25-2015, 18:57
Аурисе.

Су-24 ли къв беше, е бонбандировач. След инцидента, всеки бонбандировач ще бъде пазен от изтребители-прехвъщачи.


Отделно Русия вкара Ц- 400 зенитно ракетен комплекс в Сирия - най-добрия в света (известен)

И кораба Москва - втори по големина.



Иначе като ревете срещу беженците - успех с действията ви.

Aeternal
11-25-2015, 18:59
някаква стелт ракета е било това хахахаха

както си фърфориш с изтребителя и бааааам - резашка 'ракета' в задницата хахаха

друг път ще знаят да си носят вазелин и кондоми за противоракетни маневри :Д

Абе нз, ако бяха Миг-29 или Су-35 щеше да стане много грозен скандал. :Д

defender
11-25-2015, 19:11
Абе нз, ако бяха Миг-29 или Су-35 щеше да стане много грозен скандал. :Д

Турците едва ли биха нападнали Су-35. Докато Су-24 е лесна мишена:

"Ф-16 е лек маневрен изтребител, който е предназначен преди всичко за въздушен бой. Колкото до Су-24 - това е фронтови бомбардировач, тежка машина, която на практика не може да се противопостави", категоричен е Ходаренок.
Според него руският самолет също би могъл да изстреля ракета "въздух-въздух", но като цяло той не е предназначен за противоборство срещу изтребители."

ПП: И не мога да разбера какво се радваш толко?

golemiq_korab_minava
11-25-2015, 19:15
Тук действа елементът на изленадата (нож в гърба)


Дори най-добрия иначе самолет - ф-22, Су 35 са лесна мишена за няколко враждебни самолета.

Aeternal
11-25-2015, 19:26
Турците едва ли биха нападнали Су-35. Докато Су-24 е лесна мишена:

"Ф-16 е лек маневрен изтребител, който е предназначен преди всичко за въздушен бой. Колкото до Су-24 - това е фронтови бомбардировач, тежка машина, която на практика не може да се противопостави", категоричен е Ходаренок.
Според него руският самолет също би могъл да изстреля ракета "въздух-въздух", но като цяло той не е предназначен за противоборство срещу изтребители."

ПП: И не мога да разбера какво се радваш толко?

Врагове на България се трепят, що да не се радвам?

ДОТА
11-25-2015, 20:01
Врагове на България се трепят, що да не се радвам?

хехехе, а да кажеш кои са приятели на България ?
Семейството ти е от пълни отрепки, щом са в състояние да се наведат пред всеки, а гледам и че теб също са те обучили да го правиш.


http://www.blitz.bg/news/article/377132

достатъчно разбираемо е обяснена цялата ситуация със самолета, дори кухи тикви биха го схванали

defender
11-25-2015, 21:08
За миналата година турците са нарушили над 1000 пъти въздушното пространство на Гърция, но сега, след вчерашната случка, дали при всяко следващо нарушение, няма да бъде свалян турски изтребител, разбира се не от гърците, а ще им идва от някъде откъм опашката? хм.......

Aeternal
11-26-2015, 04:55
хехехе, а да кажеш кои са приятели на България ?
Семейството ти е от пълни отрепки, щом са в състояние да се наведат пред всеки, а гледам и че теб също са те обучили да го правиш.


http://www.blitz.bg/news/article/377132

достатъчно разбираемо е обяснена цялата ситуация със самолета, дори кухи тикви биха го схванали

Абе помаче, ти още ли се мъчиш да свръзваш изречения, да не си роднина на плевнята случайно?
Яко си наведен ти, сигурно и до топките го лапаш щом го видиш, че не е български, рязаните и тях ли ги смучеш така?

Ако македонския президент каже, че българите говорим македонски език и пишем с македонски букви сигурно пак ще му се радваш.

ДОТА
11-26-2015, 07:13
Хасан, много е често си сменяш позицията, а помня как миналата година се правеше на жертва на възродителния процес, как цялото ти семейство било си оставило сламената колиба и се били преместили в родината си Турция.
Сигурно си кюрд и те е яд, че Русия освободи България от турците, а за вас не прави нищо.

Aeternal
11-26-2015, 07:35
Хасан, много е често си сменяш позицията, а помня как миналата година се правеше на жертва на възродителния процес, как цялото ти семейство било си оставило сламената колиба и се били преместили в родината си Турция.
Сигурно си кюрд и те е яд, че Русия освободи България от турците, а за вас не прави нищо.

Може да си най-големия мангал, ама щом си за русия значи си българин.
да те еба в помака кирлив.

ДОТА
11-26-2015, 07:50
Хасан Кюрдов, Русия е направила за България повече, отколкото целия останал свят общо, ама как да ти се обясни, ти вярваш само на изселилите ти се роднини, които всяка вече се молят за унищожението на комунистическите режими, защото са ги изгонили от нивите с тютюн и са ги принудили да ходят на училище.

Aeternal
11-26-2015, 08:08
Всеки манал може да стане българин като каже, че руся е най велика на света.
Не е лесно да не си българин, а папагалче?
И после се чудете що два милиона и половина българи работят извън България а не в нея.

yakuza_
11-26-2015, 09:45
"Ислямска държава" обяви война на Сърбия, Гърция, Румъния и Македония, България не е в списъка
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5136988

Даже тия не ни имат за хора :lol:

ДОТА
11-26-2015, 14:54
Абе нз, ако бяха Миг-29 или Су-35 щеше да стане много грозен скандал. :Д

http://www.blitz.bg/news/article/377243

ако Русия имаше изтребители за охрана
смешните турчоля с американски хвърчила
нямаше и да се покажат

kaRamella
11-30-2015, 14:38
Понякога чета през пост и не съм видяла.

kaRamella
11-30-2015, 14:39
http://www.blitz.bg/news/article/377243

ако Русия имаше изтребители за охрана
смешните турчоля с американски хвърчила
нямаше и да се покажат

откраднал си ми стила за писане,ммм..

ДОТА
11-30-2015, 15:06
Съжалявам, трябваше по-малко да си пишем в скайп и нямаше да мога да го открадна.


П.С.
даже с echo съм говорил повече там, отколкото с теб