PDA

View Full Version : Любов?



djadaq777
11-22-2015, 22:52
Здравейте реших да се регистрирам в този форум за да се посъветвам със вас или поне да чуя вашите мнения :).Тази година навърших 18 години,но така и не съм срещнал момиче,с което да започна някаква сериозна връзка?Всичките ми такива са били само флиртове или за по седмица две и нещата отиват на никъде...Не съм грозен не съм и " забил " ако може така да се каже винаги ще намеря какво да си кажа с даден човек,но незнам явно повечето ме взимат само като за приятел?Или проблема е в това,че съм малко по - слаб физически,но се съмнявам да е това?В почти всички случай когато си харесам някое момиче,то не ми отвръща със същото или аз привличам някоя ,която на мен не ми е симпатична...Това лош късмет ли трябва да го нарека или просто така е трябвало да стане но не знам...в момента се чувствам доста самотен,имам приятели,с които да споделям но знаете не е същото като да имаш рамо на което може да се облегнеш и да си поплачеш от време на време :) ... та ако може някой да ми даде някакъв съвет какво е най - добре да направя за да намеря такова момиче..като се вземе в предвид,че имам и семейни проблеми(които си продължават от край време аз съм им свикнал вече) и още повече се натъжавам...някои път имам чувството , че съм човек без никакъв късмет.Излизам всеки ден не си стоя вкъщи да се самосъжелявам,ходя на обществени места,но така и не се получава вземам да губя надежда вече :(