PDA

View Full Version : Да му пиша?



ophelia45
11-23-2015, 07:34
Здравейте. Благодаря за отговорите!

espada
11-23-2015, 07:47
basi typata ideq

ophelia45
11-23-2015, 07:52
Окей, предложи нещо не тъпо.

espada
11-23-2015, 08:00
komunikirai po nqkyw kanal, deto ne te e strah da si pokaje6 4owkata, 6tom do takawa stepen ne 6te6 da si naprai6 fb

anon51
11-23-2015, 12:34
Ако не си намерила решение как да му пишеш, и ако случайно преди това го видиш ти давам съвет какво да направиш: когато го видиш се прави, че не си го видяла и гледай надолу, но се престори че си оправяш якето например, и като се разминавате леко го побутни с рамо, и изведнъж кажи нещо от сорта на: Лелее много се извинявам, не исках да те бутна, и през това време го гледай в очите, (има силен ефект с очите) после той 100% ще ти каже че няма проблем, че всичко е наред дрън дрън.. тогава му кажи: между другото аз съм (еди си коя си) приятно ми е и му подай ръка да се сприятелите, той ще ти каже, че е еди си кой и ако каже и на мен ми е приятно значи има по-голям шанс да разбереш дали те харесва, о да забравих да добавя, докато казваш приятно ми е гледай го в очите и му се усмихвай, и след всичко това кажи пак: и наистина много съжалявам, моя беше грешката, така ще остане очарован от теб и ще си остане с мнението че не си някоя лигла, ами си свястно момиче, и му кажи след това чао, но пак с усмивка, не грубо! :D това при мен вървеше преди... по писането ти не си личи, че си много голяма, но всички сме били малки.. и всички ще пораснем рано или късно.. е успех.. дано да съм помогнал :)

RapExotic
11-23-2015, 17:15
Ако някоя ми напише това ще и се изсмея.