PDA

View Full Version : Да кажа ли на нашите, че ще се оперирам?



Light6789
11-23-2015, 18:04
Здравейте! На 18 години съм и не мога да забеля напълно главичката на пенисът ми в еректирало състояние. До сега винаги съм мастурбиръл с "половин оголена главичка". Но не мисля, че е редно така, а и мисля че може да си навредя по този начин. Даже веднъж от прекалена "грубост" смятам, че почти напълно го забелих, но усетих лека болка и дискомфорт. Та както и да е решил съм да отидя на уролог или хирург, но не зная дали да кажа на нашите или поне на 1 от тях. Защото и преди по много причини съм ходил без тяхното знание и много често са ми казвали, че ходя до болницата за щяло и нещяло и, че не трябва да ходя толкова много, но тук вече става въпрос за нещо мноо по-сериозно и не знам дали да отидя и да се оперирам/ако се наложи/ без тяхното знание или да им кажа. Вие какво ще ме посъветвате?

ДОТА
11-23-2015, 18:17
Изчакай няколко години и като починат
няма да ти се налага да им казваш

Грозния
11-23-2015, 18:27
Щом си на 18, можеш да идеш сам и без да им казваш ;) . Ако изпитваш дискомфорт при секс и мастурбиране, нищо не ти пречи да отидеш на лекар за една консултация. Това не значи, че се налага операция - виж какво ще ти кажат лекарите. Успех :) !

kalpazanka
11-26-2015, 19:15
Пълнолетен си, можеш да подписваш документи и да решаваш. Ако ти трябва слушател и морална подкрепа, сподели с тях. Ако ли не- в интернет *слушатели* бол!

galen_plamen
11-29-2015, 08:57
пълналетен ,но в болниците се остава ,ако се наложи
има разходи, грижи ,лекарства и неща, които ако не са родителите няма кой да се погрижи
не може просто така ,

divergent
12-08-2015, 07:16
за консултация само може и да не им казваш, но дори да си пълнолетен, те си остават твои родители и носят отговорност за теб, така че ако се стигне до евентуална операция, непременно сподели с тях.

yakuza_
12-08-2015, 09:47
за консултация само може и да не им казваш, но дори да си пълнолетен, те си остават твои родители и носят отговорност за теб, така че ако се стигне до евентуална операция, непременно сподели с тях.

След като си минал 18, никой не носи отговорност за твоите действия. Аз лично не бих им казал, това си е моята патка. Не мисля, че имам желание, да знаят как е в еректирало състояние.