PDA

View Full Version : Как да заговоря някое момиче?



anon51
11-23-2015, 19:07
Здравейте, на 13 съм, и да глупавичко малко ама к'во да са прави.. :D от сега искам да кажа, че няма нищо общо със секс и тем подобни, просто най-обикновена връзка. та значи харесвам едно момиче, 2 години по-малка е от мен, но характера и е като на по-голяма, да кажем, че се държи като мен, не че аз съм много зрял де :D както и да е.. и значи не се познаваме, за жалост сестра и е пълната курв*рка, тя е 1 година по-малка от мен, а е с толкова голямо самочувствие.. излиза с някави 16 годишни минимум, мисля че повечето ще ме разберат.. и ако сестра и разбере ще я настрои и кво ли не ... абе лапешки истории, аз вътрешно си знам, че не мисля като хората на моята възраст, израснах с брат ми, той вече голям... ако не беше той кой знае какво лигаве щях да бъда, и да се върнем на темата че изпаднах много в подробности.. значи в училище се виждаме доста често, не се познаваме, но като се разминем по коридорите си хвърляме по един поглед двамата, и някой път като я видя на вънка и като я погледна тя пак мен гледа, но не знам как да я заговоря, тоест как да се запозная с нея, много ме е срам... или по-точно ако знам как да го изиграя някак си няма да ме е срам толкова, тоест ще го приживея, и точно заради това се обръщам към вас, можете ли да ми дадете някакви съвети/идеи как да стане така че не направо да отида и да започна да я заговоря, като дори не се познаваме, ами някак си да се засечем и например да стане така че да я заговоря, тоест да се сприятелим, моля ви колкото и да е глупава темата или по какъвто и глупав начин да съм е написал, набързо я чатнах, ако може да ми дадете някакви идеи как да се сприятеля с нея, след това вече ще си обмислям заговаряния, но да си станем приятелчета поне. Ще се радвам ако помогнете, защото доста хора казват, че е много просто но не мога да ви обясня колко ме е срам... този страх отвътре :X е... ще се радвам за помощта, благодаря ви предварително :) П.С. ако ще хейтвате или ще пишете празни коментари по-добре не си правете труда :)