PDA

View Full Version : Искам да отслабна



aldjhfbdkhd
11-24-2015, 08:28
Здравейте! На 13 години съм и много искам да отслабна. При мен въпросът е , че кокалът ми е много тежък (целият ми скелет тежи общо 60 кг).В момента съм 84 кг и сигурно ще ви се стори много , но аз съм и доста висока, към 1.68м. Започнах да се боря със себе си преди около 5 месеца , в началото на лятото. Започнах да ходя на Альоша всяка сутрин и ми хареса , затова реших да променя живота си. Изключих всичко вредно (тестено , сладко , зарах , сол, газираните напитки). За 2 седмици отслабнах с 2 кг. След това започнах да ходя и на фитнес буквално всеки ден и седях по 3 часа там. В началото бях супер дебела (97 кг). Досега съм свалила 13 и първоначалната ми цел беше 70 , но като се гледам май ще трябва още 5 кг. Имах и много емоционални сривове , защото аз промених не само външността си , но и начина си на мислене. В момента спазвам диетата на Ваня Червенкова , всяка вечер правя упражнения , увивам се във фолио и се мажат с някакви кремове, които стягат кожата, пия по 2 литра вода на ден. В същото време , понеже съм 7 клас и тази година ще кандидатствам, пада и голямо учене , изкарвам добри оценки , но и това с отразява на психиката. От 5 месеца не съм вкусвала нищо вредно. Желая най-много да отслабна в краката и в долната част на корема . Много ще съм ви благодарна , ако ми дадете някакви допълнителни насоки!

kaRamella
11-24-2015, 09:56
Как разбра колкоти тежи скелета? ;d

Rakshy
11-24-2015, 21:56
ахахахаххха 60кг скелет БААААХТИ. И доста висока <1,70 ИЗУМИТЕЛНО. Или си с размерите на бъчва, или си трол, или си изключително тъпа, ама не мога да разбера кое е ;//


не се мажи с тия неща, не следвай диетата на не знам си коя пръдла, не се овивай в нищо. Пий повече вода, 2 литра са малко за 100 кг лично тегло. Движи се повече.

sexa_na_kompleksa
11-27-2015, 15:09
Здравословно хранене + спорт е добра стратегия. Недей да прекаляваш обаче. 3 часа във фитнеса е твърде много, а и трябва да имаш поне един ден в седмицата, в който да не тренираш. Освен това не се лишавай от абсолютно всякакви храни. В момента растеш, не е редно да се ограничаваш твърде много. Пък и си докарваш излишни ядове. : ) По-добре изяж един чипс, ако ти се хапва, отколкото да стигаш до емоционални сривове. И не забравяй за ученето, интелектуалното развитие е много по-важно от това колко килограма си. : )

Ето и няколко упражнения за крака, дано ти помогнат: http://www.neznam.bg/10-%D0%B5%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D 0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B0

tochko
11-28-2015, 09:12
ъъъъъъъ 3 часа фитнес? Да позная ли че си била само на пътечката и велгометъра?