PDA

View Full Version : Да ли да опитам?



Sun4000
11-24-2015, 20:14
Здравейте, от няколко седмици се засичам с едно момиче..Винаги когато я видя погледите ни се засичат и то не така случайно...Тя е видимо 2-3 години по-малка от мен около 17години и като ме погледне с тези големи очи и си глътвам езика... Първоначално тъй като ме беше срам само поглеждах към нея и се завъртя на другата страна...

Но в последствие се случи така,че в една ситуация тя трябваше да мине пред мен и аз и направих място и се усмихнах - тя също се усмихна от тогава е минала една седмица и винаги когато се засечем си отговаряме..
дори днес въпреки,че беше в компания с още 5 нейни приятелки пак ме поздрави, което ме кара да си мисля,че можеби тя е различна от останалите, а аз точно това търся... Но както знаете много хубаво не е на хубаво..

В Малък град и социалните мрежи знаете как е, веднага я намерих, но какво да видя обвързана.... и ся се чудя офф ся ако примерно я заговоря,това онова,но ако наистина си има приятел, ще ми е кофти все пак...

Пък такива погледи и такова усмихнато и сладко човече, знам ли може и да ме лъже външния вид...

И преди ми се се е случвало да харесам или да си пиша с някое момиче и като видя,че e обвърза просто спирам да пиша и да се натрапвам, след това Ми задават Следния Въпрос: Ама ти що спря да пишеш, не отговаряш..? Еми нали си обвързана? ааа Аз това така съм си го оставила от няколко месеца?!?!?! WTF :D?

Според вас какво да направя?

kinkygirl
11-24-2015, 21:55
Не си губи времето .. Няма смисъл щом е обвързана. Ако толкова ти харесва пиши си с нея ако потръгне потръгне , ако не просто зарежи и продължи напред

Sun4000
11-25-2015, 21:29
Ясно и аз така си мислех,.. просто явно може да съм и приятен като човек и за това да ми се усмихва .. все пак ако имам възможност бих се сприятелил с нея :)

Starless
11-26-2015, 13:58
Къде се засичате? Нямате ли някакви допирни точки?
Пише ли с кого е обвързана? Може наистина просто така да е написала..
Нещо снимки, публикации доказват ли това?
Нищо не губиш ако пробваш, в даден момент ще разбереш как стоят нещата.

yakuza_
11-26-2015, 14:28
Че какво като си има приятел, няма да и правиш деца веднага... Не може ли просто да си пишете общи неща? Евентуално ако се раздели с авера си, да я пенетрираш.

Sun4000
11-26-2015, 20:41
Еми да пише с кого е обвързана, снимка поне до колкото видях е от преди година, последна публикация с него е от август месец...

То разбира се,че може да се пишат общи неща..,но когато една страна очаква нещо повече... не говоря само за секс или едното чукане... наистина гледам по-друг начин на нея :)

789789789
11-30-2015, 20:51
То понякога не знаеш какво да мислиш..., уж те е оглеждала и усмихвала пък си има гадже? Може да се е разделила и да си търси утеха??!

Не бъде само Резервна гума, това щети кажа.. :)

pmarci
12-02-2015, 09:07
Повечето момичета се слагат статус обвързана, за да не им пишат няк'ви досадни. Ако наистина ходи с някого, то тогава в профила й ще пише с кого ходи. Ако не пише - атакувай смело!

Sun4000
12-03-2015, 22:07
За съжаление пише с кого е обвързана.. дори го познавам..

pmarci
12-04-2015, 18:36
Намери си друг! :)

Seattle
12-04-2015, 19:21
Запознайте се, станете приятели, виж как стоят нещата. После напиши друга тема ;)

inewton
12-04-2015, 19:52
Не си губи времето, дете! Предстоят ти матури.