PDA

View Full Version : Много сложно...



karinaa
11-25-2015, 06:27
Здравейте на всички - аз съм момиче на 18г. и се намирам в трудна ситуация. Имам си приятел от 4 месеца, за който наистина ме е грижа и изпитвам чувства към него. Не знам дали е точно обич но ... Проблема е там, че от две седмици започнах да се виждам с бившия ми приятел. С него бях две години и като се замисля май още си го обичам. Страх ме е да се съберем отново защото постоянно се карахме, нямаше ден в който да не спорим за нещо. Всички ме обсъждат, че не можело да ми стигнат момчетата, а това не е така. Просто съм от тези хора, които се разбират много повече с хора от противоположния пол, но нищо повече (само приятелство). Сега съм първи курс студентка в Пловдив още не мога да се адаптирам. Не знам какво се случва с мен. Изпитите наближават, а аз не знам от къде да я почвам. Страшно ми е объркано какво да правя с тези '' момчета ''. Не искам да има наранени, но от толкова мислене за другите накрая сама ще се прецакам. Забравих да спомена, че това момче където сме от 4 месеца заедно учи в София и връзката ни е да 2 дни в седмицата, може би и това ме кара да мислля, че нашето няма да го бъде. Имам чувството, че ще допусна грешка за която дoста ще съжалявам. Ако имате някакви съвети ще съм ви много благодарна да ги споделите. :)

GLaDOS
11-25-2015, 18:08
Какъв е въпросът тук? Искаш да зарежеш новото за старото или ... ?

Kitty Bloom
11-26-2015, 05:05
След като сте се разделили с бившия, е имало причина. Мислиш си за него просто защото сте ходили много дълго време. Относно новото момче, Пловдив не е чак толкова далече от София, но все пак понеже не се виждате всеки ден, е нормално да си мислиш, че с предишния ти е било по-добре. Чувстваш ли се добре в новата си връзка? Настоящият ти приятел знае ли за срещите ти с бившия? Дори да не ти е удобно във връзката от разстояние, не се връщай при старото си гадже. По-добре да бъдеш известно време сама, отколкото да дълбаеш в миналото.