PDA

View Full Version : Пъпки :(((( Моля, помагайте



natali.angelova.39
11-25-2015, 17:02
Здравейте, не бях сигурна дали да публикувам нова тема, защото може да има подобни, но нямам време да търся.
Та така. Постоянно ми излизат пъпки по лицето. Не, нямам акне, но пък пак е неприятно. Много са и не знам какви продукти да използвам. Ползвах Акне аут, но спря да действа. Може ли да ми препоръчате някакви измиващи гелове, скрабове, маски и т.н.? Нещо, от което сте доволни.
Ходя на козметик и все пак трябва все с нещо да си мия лицето.
И да питам, ползвали ли сте сребърна вода и какво е мнението ви?


И въпреки, че ИЗОБЩО не е по темата, ползвали ли сте козметиката на Casyopea? Искам да пробвам маските, понеже са натурални.

black_swan
11-25-2015, 18:44
В пубертет си, нормално да имаш. Аз на тази възраст бях същата и нищо не ми действаше...:( Но пък бързо изчезнаха за щастие. Ти обаче казваш, че не са акнета и акне аут-а спрял да действа. Помисли и в/у варианта кожата ти да е просто по-чувствителна.:) Ако се гримираш, внимавай с пудрите и фон дьо тен-ите. Забелязала съм, че когато на едно момиче й излезе по-голяма пъпка, слага повече грим, за да я прикрие, а всъщност така става лошо само. Козметиците не винаги помагат.

sexa_na_kompleksa
11-27-2015, 15:06
Пробва ли с повече продукти от Акне аут? Имат сапуни, няколко вида крема и т.н... Щом са ти действали до един момент, може би просто трябва да допълниш гамата от продукти.

kaRamella
11-28-2015, 16:48
Всеки ден се мий със сапун поне по 2 пъти. Спирта чисти добре, но не прекалявай. Акне аут също върши работа.

marilyn
11-29-2015, 13:53
Не бих ти препоръчала сапуни, изсушават кожата. Ползвай измивни гелове. Аз съм доволна от маската на Хималая с нийм. Много добре почиства лицето и предотвратява възпаленията.

Пробвай да си правиш маски с мед. Успокоява кожата и действа много добре срещу пъпки, има антисептичен ефект.

natali.angelova.39
11-29-2015, 15:43
Не бих ти препоръчала сапуни, изсушават кожата. Ползвай измивни гелове. Аз съм доволна от маската на Хималая с нийм. Много добре почиства лицето и предотвратява възпаленията.

Пробвай да си правиш маски с мед. Успокоява кожата и действа много добре срещу пъпки, има антисептичен ефект.
Използвaм мaскaтa нa Химaлaя с нийм и съм много доволнa :) И може би трябвa дa пробвaм с геловете, обaче мaлко ме е стaх, понеже от някои се изпъпчвaм.

marilyn
11-29-2015, 15:45
Не знам, може би кожата ти е много чувствителна. Мислила ли си за някаква медицинска козметика?

natali.angelova.39
11-29-2015, 15:57
Не бях мислилa зa медицинскa козметикa, някой може ли дa предложи нещо?

Yanaki_9512
11-30-2015, 09:05
И аз бях като теб,сега ползвам продуктите на EFFACLAR чесно казано има доста голяма промяна :)