PDA

View Full Version : Как да си върна предишното тяло ;д



assfatyeahiknow
11-25-2015, 22:30
Здравейте, знам, че въпроса ми е много странен но ако някой, който ходи на фитнес или спазва някакви диети и т.н може да ми помогне или по-скоро да ми даде някакъв съвет бих била много благодарна :) Въпроса е, че преди около 3 месеца тялото ми беше точно каквото исках да е, ходех си на фитнес, ядях доста, но това не ми пречеше. Но през тези месеци отслабвах и наддавах супер често, през седмица се случваше, просто като цяло имах си причини да става така, няма значение. Преди имах по-голямо дупе, сега се смали, бях си направила плочки на корема, но и те тръгват да се махат. Не разбирам от фитнес като цяло, преди ходех просто, за да стегна и никога не съм спирала да се тъпча с шоколади и най-вече сладко и то по огромни количества. Слаба съм, но през последните месеци както казах една седмица се тъпча ужасно много, една гладувам и ми се появи коремче, което като ям става огромно, просто никога не съм имала толкова голям корем. А дупето си го имах,защото по принцип си ядях много. И въпроса ми е как да си махна коремчето и да го стегна и в същото време да си върна голямото дупе, което беше така, защото се тъпчех много :D Знам, че въпроса ми е глупав, но наистина не разбирам от фитнес, нито от диети и т.н и затова реших да пиша тук. Мерси предварително :)

galaxy29
11-26-2015, 01:57
яж си нормално, нито се тъпчи, нито гладувай, нито яж само "вредно", нито само "здравословно", просто се храни балансирано, започни пак да спортуваш нещо, наблегни на проблемните си части със специални упражнения за целта ти, разгрявай и отгрявай преди и след тренировка, разтягай се отново след, може и в отделно време да правиш стечинг, но е хубаво е тялото да е разгрято
стреми се да се храниш добре преди и след тренировка, с подходяща храна и в подходящо време, преди тренировка е хубаво да си яла, но да е минало някакво време, да усещаш, че храната ти е "слегнала" :д но ако е преди кардио, може и да не ядеш или веднага преди това да пиеш черен/зелен чай с лимон/грейпфрут или само някое от тези и кафе, може и канела да добавиш, защото усилват топенето, пък и за зел чай, лимона и грейпфрута знам, че действат и детоксикиращо (гледай да не приемаш лимон самостойно или поне веднага пий вода след това, защото не е хубаво за емайла) и не слагай подсладители, защото се намалява ефекта от тренировката и не го прави, ако не ти понася да тренираш на гладно, след тренировка е хубаво веднага да се нахраниш
и не се претоварвай, почивай си качествено
изглежда сложно и е объркващо, но като поекспериментираш, ще си откриеш какво е добре за теб и кое как и ще свикнеш, аз примерно като малка не се хранех след спорт, защото мислех, че не е трябва, а това е огромна грешка :д
и не спортувай "просто за да стегнеш", както и не се храни добре просто заради външността -.-
и може би ти е станало еднообразно и скучно, може да разнообразяваш и с друг спорт или с друго място
и не се вманиачавай с броене на хапки, пресмятанена калории и дрън-дрън, болестно е и не взимай добавки, гадни са и няма лошо да сгафиш, защото би било скучно иначе, просто да не ти е навик (да се тъпчеш, примерно), недей да се филмираш, че всичко е отишло на вятъра, ако за малко излезеш от строя

yakuza_
11-26-2015, 11:16
Намери тоя който ти го е взел... обв