PDA

View Full Version : Растеж на вежди



Schweeps
11-26-2015, 14:18
Здравейте,преди години си оправях сама веждите по принцип само ги обирах отдолу,но имаше и пъти в които много тънки ги правих в стремежа си да станат хубави.. започнах да ходя на козметичка и реших вече сама да не ги оправям защото не се справям добре,а и много бавно растат.Ходих при една козметичка която само още повече ги загрози мислех,че с времето ще пораснат, че просто растат по-бавно, но за 2 години няма никакъв резултат.Искам да ви питам за някакви продукти, с които евентуално да спомогна за растежа им. Опитвах с Тривитаминол и рициново масло, но и от двете нямаше ефект. Откакто не ми растат веждите всеки ден си ги рисувам с молив, и вече свикнах , но се чувствам много некомфортно особенно лятото на плажа. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна :)

marilyn
11-29-2015, 12:58
Кофтито на веждите е, че ако много ги скубеш, спират да растат. На моята приятелка са и ужасно тънки по същата причина и сега просто не растат. Знам, че рициновото масло помага и това щях да те посъветвам да пробваш. Бадемовото масло също е вариант, но не очаквай чудеса.

Schweeps
11-29-2015, 14:37
Ще пробвам с бадемово масло значи и дано след време има някакъв резултат дори и малък.Много са тънки и на места не растат,мажа се с рициново масло,но без резултат.
Благодаря ти :)

Liora
11-29-2015, 18:37
Аз съм същата, но не са ми така от скубане. Винаги съм имала тънки,редки, руси вежди.
Мисля да си направя перманент, но косъм по косъм.

Yanaki_9512
11-30-2015, 08:57
Четох че ако ги търкаш всеки ден с скелитка чесън растът бързо !!!

Schweeps
11-30-2015, 09:57
Благодаря ви за отговорите :)