PDA

View Full Version : Загубен!Помощ



teenproblemreg
11-26-2015, 18:16
Искам да продължа да уча,но имам някои проблеми,затова се обръщам към вас.
1-Не мога да избера между УАСГ в София и ТУ във Варна.
2-Искам да съм архитект,добър съм в рисуването,математиката ми се удава.
3-Не знам каква матура да избера.Както казах добър съм в математиката,но мога да изкарам по-висока оценка по английски
език и се страхувам да не се справя с математиката т.е по време на матурата да си реша задачата да не съм отчел малък детайл и да избера грешния отговор.
4-Също така не знам дали ще има значение,ако съм взел с отличен изпита по АЕ ,тъй като искам да ме приемат в паралелка свързана с математиката.Нали уж има и приемни изпити,те без туй ще ме накарат да го направя,тогава какъв смисъл ще има дали съм взел изпита по математика с отличен,там ще си проведа изпит по МАТ.
5-Сърфирах из сайта на(също и други) знам за ТУ,че трябва да имам успех над 4,50 за добрите паралелки,а за УАСГ дори нямам идея колко трябва да изкарам.
Това са ми проблемите още съм 11 клас,но вече ни притискат учителите и доста от съучениците ми са се ориентирали какви искат да бъдат.Сигурен съм че по МАТ и АЕ ще изкарам над или 4,75 и по БЕЛ толкова.

inewton
11-26-2015, 18:45
Несъмнено УАСГ е по- (най- ) добрият вариант.
За матурата по математика няма какво да се притесняваш. От година на година става все по- лесна. Все пак пробвай да решиш някоя и виж колко ще изкараш.