PDA

View Full Version : Харесвам момче,с което не се познаваме



Mananan
11-27-2015, 18:57
Здравейте! От известно време си падам по едно момче,с което честно казано не се познаваме. Всъщност моите родители и неговите се познават,имаме и общи приятели,но той дори не ме забелязва.С една година по-голям е от мен,аз съм на 14,да знам,че съм малка,но...За въпроса,който ще ви задам питах и в други сайтове,но не получих отговор,затова реших да опитам тук. Та въпросът ми е: Как според вас е най-правилния начин да се запознаем просто,без да ме помисли за отчаяна по него,ако мога така да го нарека.Моля ви помогнете ми.:)

BooBooKitty
11-28-2015, 01:27
Ами просто не се дръж като отчаяна :D Дръж се нормално пред него, бъди себе си и бъди самоуверена.На мен винаги ми помага мисълта, че живота е моята сцена, а аз съм звездата :D :D :D :D Така де, всичко си зависи от теб.Не се страхувай от провал, ако не те хареса - няма какво да направиш по въпроса.Само не откачай и не се притеснявай, защото после ще те е яд, че не си му показала себе си в пълния си блясък.
Сподели с някой, който го познава.Този някой може да ви запознае, но не така очевидно все едно ти си го искала, капиш?

RapExotic
11-28-2015, 18:31
На по тъмно.