PDA

View Full Version : Родителите ми забраняват да съм с него



BuBzzz
11-27-2015, 23:58
Здравейте мили хора,

Ще ви разкажа моята история на кратко и наистина се надявам да ми дадете съвет,защото вече полудявам.

Аз съм на 21 години и имах 5 годишна връзка с едно момче. Той беше любовта на живота ми, и все още е. Но той постъпи лошо с мен и се разделихме. Аз плаках много, а моите родители бяха до мен през цялото време.

Минаха 2 месеца, аз бях позабравила малко нещата,но той ми писа. Каза,че много съжалява, и че е избързал с решението си. Реших да му дам втори шанс,защото все пак всеки греши. Реших да кажа на родителите ми и те направо полудяха.

Забраниха ми всякакви контакт с него, не ми даваха да се чуваме и виждаме,но аз ги лъжех и въпреки всичко успявахме да се виждаме. Сега ние сме заедно,но малко хора знаят,защото ме е страх нашите да не разберат.

Писна ми да се крия и искам да им кажа,но ме е страх. Майка ми ме заплаши,че ако се върна при него,трудно ще се върна в къщи. Баща ми е казал,че ако разбере,че пак имаме връзка ще се отрече от мен. Те просто не ме разбират и не разбират,че искаме да сме заедно. Не мога да разбера как може да са такива...Има деца с къде къде по-големи проблеми и родителите ги подкрепят. Не знам какво щеше да стане ако бях забременяла на 16 17.....

Писна ми да ми забраняват и да ми казват какво да правя.

Моля Ви,помогнете ми!

Кажете ми как да се справя с тях.

Искам да съм с него,той също иска да е с мен и ни писна вече да се крием

jghgh
11-28-2015, 07:22
пълнолетна си и в крайна сметка можеш да правиш каквото си искаш, включително да започнеш работа и да се изнесеш от вкъщи (разбира се, по-лесно да се каже, отколкото да се извърши, осъзнавам го).


а той какво толкова лошо е направил, че родителите ти са настроени по този начин?
честно казано, за да са толкова крайни, изглежда че има основателна причина и аз бих се замислила.
любов, любов, разбирам.. тя често ти замъглява съзнанието. става така, че приятелите и близките се оказват по-прави, колкото и да не ти се иска/вярва.

другото, което намирам за грешка, е изобщо връщането назад. това е примамливо, ама животът тече напред, когато едни отношения са се развалили, явно е имало защо.
повярвай ми, доста пъти съм се връщала назад, или съм се чудела да го направя, но НИКОГА не си е заслужавало.
нещата се изхабяват просто..


разбира се, лесно е да го казвам отстрани, ти си знаеш какво ти е, ти си знаеш емоциите, но понякога НЕ трябва да се вслушваме в тях.

BuBzzz
11-28-2015, 13:05
Ами разделихме се и той тръгна с друго момиче,но след това осъзна,че е направил грешка.... баща ми никога не го е харесвал,но го е прикривал... Не го е харесваше заради семейството му според мен,а те не са направили нищо хората. Все викаше те са такива и такива . Ох много е сложно,не знам но се чувствам наистина много притеснена и това ми влияе на университета и като цяло на живота....

kaRamella
11-28-2015, 14:45
Грешка номер едно -> не е трябвало въобще да ги намисаш във връзката ви и най-вече в самата раздяла. Ти ако имаш момиченце и му разбият сърцето, би ли и позволила отново да отиде там де вече се е пукнало?
Не им се сърди. Ще им мине. За напред да знаеш да не ти се месят.
Ако е ревнив и си е позолил да се е*е с друга , не мисли , че няма да те погне с разпити ти кво си праила тия 2 месеца .

BuBzzz
11-28-2015, 15:11
Не са правили секс.....

kaRamella
11-28-2015, 15:22
Той всичко може да ти каже, никой не им е светил. Интересно ми е защо баща ти е казвал за техните разни неща. Какви? Защо? Какво му пречат? Ти си с него,не с тях... На какво се основава нехаресването му.... религия ли, професии някакви...

BuBzzz
11-28-2015, 15:38
Честно да кажа нямам си и на идея... нашите и техните са цял живот съседи... не знам защо не ги харесва. Може да е станало нещо в миналото,за което аз не знам...

RapExotic
11-28-2015, 18:35
Айше ли се казваш?
Въпреки, че родителите ти нямат право да ти се бъркат на тази възраст, в случая са прави.