PDA

View Full Version : хари потар и монадата на маймуните



pe6oskeiborda
11-28-2015, 19:43
един ден хари потар си варвял по градската улица с най-добрия си приател рон циганина и спорили
рон: аве не ги слушай тия мошеници! тва с терористите е само за да ти отклонят вниманието от другите неща които кроят
рон: брат мислех че си по-умен
хари потар: кво говориш майна убили са 20 човека и са взривили сграда в каспичан
хари потар: тия са заплаха за цялото човечество брат бараката правилно си го каза
рон: като се притесняваш за живота си вземи отслабни ве дебел
рон: така ще наваксаш за хилядолетия от терористичен риск...
хари потар: това е само на теория виж реалния свят малко събуди се
рон: ...шанса да те удари комета е по-висок от това терористи да те---

точно в този момент грамадна огнена буца скала от небето паднала на главата на рон циганина!!!
хари потар се измъкнал от тази ситуация с двойно задно салто!!!!!!! брейк денс!
от дупката в земята плъзнали маймуни като хлебарки и се изпокрили мигновено...

хари потар решил да съобщи скръбната вест на семейството и се телепортирал в двореца на семейство ташкови но пред вратата го чакал рон с червена херинга в ръка:
- ех мама му стара остават ми 5 живота! ще им видя сметката на тия маймуни!

още в същия ден на погребението, рон вече звъннал на гаджето си в харманли да кроят отмъщение
рон: оказа се че маймуните са монади
хари потар: какво?
рон: значи че са функтори и апликативи
хари потар: ???
рон: значи че ако държат кашон може да промениш предмета в кашона (не е нужно да е в кашон предмета може да го държат в ръка)
рон: също така ако имаш маймуна с кашон с нещо в него (например вода) и друга маймуна с кашон в който има нещо което променя нещото от кашона на първата маймуна в нещо друго (например почва така че да го промени в кал) тогава можеш да ги комбинираш и да получиш маймуна с приложената промяна <*>_<*> (така изглеждало лицето на рон циганина докато говорел това)
рон: също така ако имаш маймуна с кашон можеш да ѝ дадеш нещо което превръща съдържанието на кашона ѝ в друга маймуна с друго нещо в кашона и резултата ще е другата маймуна с другото нещо след като е изпило първото нещо >>=]] (така изглеждала злокобната усмивка на рон)
хари потар: успокой се маняк
хари потар: това трябва да го прочета още два пъти докато го схвана хайде просто да ги пребием а?
рон: имам по-добър план
и си сложил слънчевите очила и се качил на харлито на път за пазара за банани

рон: искам един банан за мисловен контрол
Юрган магазинера: 500 лева!
рон направил една магия за пари и тръшнал пачката на масата...

по-късно в гората видели две маймуни с базуки!
рон: фмап фмап!
и вече маймуните държали на каишка съответно котка и гладен тазманлийски дявол
рон: <*>_<*>
дявола на едната маймуна изял котката заедно със собственика ѝ преди да се усетят
след това рон хванал маймуната в ключ и ѝ напъхал банана в устата
фмап! и дявола пак огладнял

и така тазманлийския дявол под каишката на хипнотизираната маймуна изял всички останали от нейния вид под злия поглед на рон >>=]]
останала само тази която му държи каишката
хари потaр: авада кебабра!
и станала на кебаб
след това един месец се крили от полициите на монадите, функторите и апликативните функтори защото нарушили законите им.

благодаря на брат ми който беше автор асистент

тази история няма нищо общо с историята хари потър всички прилики са съвпадения

NarutoShippuuden
11-29-2015, 06:54
евала

гост-11
11-29-2015, 10:52
Хей, Пешо, това ли е обещания от теб трейлър?

...
мисля скоро да пиша приказка ще се казва Хари Потър И Неизвестния Монад или нещо такова ще пусна тема трейлър първо хаха
ама преди това имам да върша разни неща например да прочета повече за монадите в реалния живот
...
Не знам, брат... Не ми хареса нещо. :/ Знам, че си способен на мноооого повече! Това горното сякаш си го писал, докато си бил във WC-то и си мислил за други, по-важни неща и дела.

Иначе, брат, имаш моите поздравления - докарал си текста на обем. (((:

С нетърпение очаквам продължението, което вярвам, че ще го пипнеш повече! ;)

pe6oskeiborda
11-29-2015, 11:00
мерси за честната критика миро оценявам я :)
напълно бях забравил за цитираното съобщение и за трейлъра :lol: това е цялата публикация но може да има още части в бъдеще

май че монадите не са много подходящи за това ама брат ми е зубър и му го бях обещал
обяснението им не се разбира нали :D и аз не го разбирам :D

също така съм почнал да пиша по-възпитано за да може да се чете и от нежната половина от публиката :)

гост-11
11-29-2015, 11:05
мерси за честната критика миро оценявам я :)
напълно бях забравил за цитираното съобщение и за трейлъра :lol: това е цялата публикация но може да има още части в бъдеще

май че монадите не са много подходящи за това ама брат ми е зубър и му го бях обещал
обяснението им не се разбира нали :D и аз не го разбирам :D

също така съм почнал да пиша по-възпитано за да може да се чете и от нежната половина от публиката :)
Така е, Пешо - кат' пушиш трева и други билки - паметта си отива лека-полека...
Брат, не бъди тревоман, бъди това, което си - скейборд (здрава дъска с четири колела)! (:

paradosou
12-04-2015, 23:38
Ахаха, началото го бива, утре ще довърша ;р :).