PDA

View Full Version : Тъпа овца



muhatacece
11-28-2015, 22:09
От известно време се виждам с едно момиче, ма само на дискотека в обща компания. Та там си прекареваме супер, седим на сепарето гушнати и започнах да я харесвам, ма тъй като е шибана овца всеки път отива при друга компания момчета с приятелката и, и не са вясва при нас, а после кат са депресна идва и ма пита кво ми има и т.н, а аз отговарям с нищо... Аз дето на тия мърши съм правил хиляди услуги, а те ме взимат за някъв предмет и тва, че момичето не се усеща и 3-4 часа не е при мене ми става още по-шибано и гадно. Вчера на шибания дъжд им платих таксито, а аз вървях пеша, миналия път си дадох ризата на 5 градуса, останах гол на вънка, за да и е топло..
Просто ми е хипер гадно, защото я харесвам, а тя ги праи тия мизери... Всеки път си прекарвам супер с нея в началото, а останала нощ не я виждам... ТВА СТАВА ВСЕКИ ПЪТ

Rakshy
11-29-2015, 00:41
просто те използва, щото вижда, че си загрижен и не осъзнава кво се случва. чупни ѝ някоя и др стойка и ѝ кажи как стоят нещата, че да спре да те използва.

muhatacece
11-29-2015, 01:48
Другия път като го направи тоя номер ш и обясня и да са оправя. Кат има толкос мерак с ония другите да ходи с тях, а не с мене.. Момичетата си харесват тарикатчета, дето се държат гадно с тях, а нии нормалните момчета да духаме супата

Seattle
11-29-2015, 03:08
чак чак чак, успокой топката преди да си вкараш авто гол :)

Харесваш я, добре. Правиш "добринки", добре. Хайде сега като големите хора я изкарай на среща, кадето сте САМИ. Така с тия групови работи няма да стигнеш до никаде. Също така, като големите хора, и кажи че се дразниш че те заебава така но след като я изведеш на среща. Не на всеки се отдава да чете хората по поведението им, особенно жените, но иначе те са на принципа "той трябва да знае кво искам АЗ".

Не бъди "сноб" в дискотеките, ставай забавлявай се, иди се запознай с тая компания дето те ходят. Ако не те кефят, доведи си компания с която да е весело. Те гледат да им е гот и следователно отиват там кадето забавлението е на ниво, колкото и нелоялно да звучи. И аз съм ги правил тия номера и на мен са ми ги правили, така че съм бил и от двете страни :)

muhatacece
11-29-2015, 03:41
По принцип аз не излизам сам с тия момичета, ами и с моите момчета и през цялото време си избухвам, ама в същото време ми е кофти. Аз за заебаването ще и го кажа, щот няма на къде вече. + това аз познавам тия момчета, ама просто защо да ходя след гъза и, след като тя сама си е решила да иде при тях, а не да седи с мен и компанията, с която е излязла, а и ако иска да си ходи с тях където иска. Излезли сме компания, а не да срещне случайно някви познати момчета и хептен да ме заебе.
Дори да си вкарам автогол, не трябва да ми пука, въпреки, че ще, защото няма смисъл да си хабя нервите. Не съм задръстен, не съм грозен, гушкаме се с нея, ма просто явно не мисли на мене кво ми e.
Ше го кажа пак. Нии добрите момчета да духаме супата.Не оценяват кво праим и са възползват от нас

NarutoShippuuden
11-29-2015, 07:05
ем брат.. какво да ти кажа, наистина добрите винаги го ядат и е нечестно и никога не съм разбирал тази логика на момичетата, но все пак поискай да излезете само двамата и виж как ще се държи.. дано се окаже, че има някакви чувства към теб

inewton
11-29-2015, 07:34
От самолет й личи, че е к*рва (поне от това, което ти казваш). Иска да си има 1- 2- ма за секс, един да се грижи за нея, един да й направи дете… Курвенска работа.

nevermorevon
11-29-2015, 10:33
Ей толкова ли не се научихте, че трябва путките да правят квото вие искате, не вие да им угаждате на тъпите прищявки, защото те самите не знаят какво искат.

dreamwalker
11-29-2015, 11:21
Fail.

jghgh
11-29-2015, 11:32
нали не си някой трол?


мисля, че малко логика и здрав разум ще ти помогнат да разбереш, че тази изобщо не те харесва, а компанията й не те уважават и сигурно даже и ти се смеят зад гърба за услугите и "добротата".

не бъди глупак. не се раздавай за неподходящи хора.




дано се окаже, че има някакви чувства към теб

това няма как да се окаже, Believe me. човек с чувства не се държи по този начин.

muhatacece
11-29-2015, 12:30
Дам ... Ама просто аз не прая нарочно да им угаждам, а просто съм си добър дз... Няма да са занимавам с нея и тва е

ДОТА
11-29-2015, 12:31
това няма как да се окаже, Believe me. човек с чувства не се държи по този начин.

Как ти личи, че си влюбена, горкото момче няма да види бял ден.

Borntobewild..
11-29-2015, 13:18
Разговор и то не в дискотеката по възможност ;д

muhatacece
11-29-2015, 14:03
Може, ама смятам да не се занимавам изобщо

jghgh
11-29-2015, 17:34
Как ти личи, че си влюбена, горкото момче няма да види бял ден.

Хахах е, за жалост не позна 8-)

Ivaaaaa
11-29-2015, 17:40
Тя знае ли за симпатиите ти? И защо мислиш, че етикета гласи да седи само в твоята компания?

ДОТА
11-29-2015, 19:38
Хахах е, за жалост не позна 8-)

За първото или за второто ?

muhatacece
11-29-2015, 19:49
Етикета гласи да не ме заебава за цялата нощ. Ппц щом сме се събрали наша компания, защо трябва да се отделя ? И тва не е само моя компания, а обща. Не можеш да излезеш с едни и да се прибереш с други

jghgh
11-29-2015, 21:18
За първото или за второто ?

само за 1вото.
факт е, че никой не вижда бял ден с мен!





авторе, сори, че ти спамя в темата, изказах си мнението вече, и да, съгласна по въпроса за етикета. не всички са чак толкова лоялни обаче

muhatacece
11-29-2015, 21:26
И аз съм тука бе :D

espada
11-29-2015, 21:28
Етикета гласи да не ме заебава за цялата нощ. Ппц щом сме се събрали наша компания, защо трябва да се отделя ? И тва не е само моя компания, а обща. Не можеш да излезеш с едни и да се прибереш с други

можеш, що да не можеш, тя го прави. разваля ви връзката.. хубаво ще направиш ако и теглиш 1 мощна майна и я заебеш тотално после, мастия е...

muhatacece
11-29-2015, 22:52
Е да, тва че не е редно не означава, че не може да се направи. Ма тъпото е, че я харесвам дейба... Другия път ше и кажа, че я харесвам и ш и обясня, че не ми е приятно да праи така, па кот стане, стане

espada
11-29-2015, 23:29
Е да, тва че не е редно не означава, че не може да се направи. Ма тъпото е, че я харесвам дейба... Другия път ше и кажа, че я харесвам и ш и обясня, че не ми е приятно да праи така, па кот стане, стане

Недей бе, лудак, не си разтваряй сърцето за такава непочтена к*рвичка. Съдейки по това, дето разказа за нея, тя не заслужава такава искреност и откровеност. Съдейки по действията й, и отношението й към теб, тя навярно дори няма да ти обърне дължимото внимание в този момент на откровеност, който мислиш да създаваш между вас. Не й се разкривай, само ще се огорчиш. Спри ти да си инициатора на комуникациите ви. Мисля, че така ще ти е по- лесно да прогледнеш към истинската й същност, това какво значиш ти за нея наистина, и за какво те търси. Мисля, че ще видиш, че ако въобще те потърси за нещо друго освен фалшиви празни приказки, ще е за това да й вършиш някаква услуга, да те използва за нещо. Не се отнася към теб като с човек. И ти отвръщай със същото, остави чувствата си настрана за момента. Ще ти олекне много на сърцето като видиш що за същество е всъщност със собствените си очи. Чувствата ти ще изчезнат и ще се радваш, че не си поел по път осеян с мъка, с една студена и безчестна тъпа мастия.

muhatacece
11-30-2015, 00:09
Тва ми хареса, ма все пак искам да и кажа. Не с намеренията да и предлагам, а просто да кажа тва, което имам да казвам

Smrazqvashta
12-03-2015, 07:25
Може, ама смятам да не се занимавам изобщо

Това.

Грозния
12-03-2015, 16:42
От известно време се виждам с едно момиче, ма само на дискотека в обща компания. Та там си прекареваме супер, седим на сепарето гушнати и започнах да я харесвам, ма тъй като е шибана овца всеки път отива при друга компания момчета с приятелката и, и не са вясва при нас, а после кат са депресна идва и ма пита кво ми има и т.н, а аз отговарям с нищо... Аз дето на тия мърши съм правил хиляди услуги, а те ме взимат за някъв предмет и тва, че момичето не се усеща и 3-4 часа не е при мене ми става още по-шибано и гадно. Вчера на шибания дъжд им платих таксито, а аз вървях пеша, миналия път си дадох ризата на 5 градуса, останах гол на вънка, за да и е топло..
Просто ми е хипер гадно, защото я харесвам, а тя ги праи тия мизери... Всеки път си прекарвам супер с нея в началото, а останала нощ не я виждам... ТВА СТАВА ВСЕКИ ПЪТЗарежи я! Тя не те харесва, а само те използва! Няма смисъл да разговаряш или да поддържаш каквито и да е отношения с нея!

Seattle
12-04-2015, 05:22
Аз пък обичам да гледам хората в очите докато им говоря неудобни неща само за да ги видя как реагират/излъжат и ги опревергавам на място. Аз бих и казал няколко истини, да видим кво би казала. Бъди директен и използвай силни думи... така и така работите не са розови ;)

babity
12-04-2015, 05:26
^То хубаво това, ама при положение, че няма смелост да я сложи пиклата на място, откъде да му пораснат топки да я среше хубаво?

Seattle
12-04-2015, 06:08
Не изглежда че няма топки, а просто май се чуди дали-или. По добре да почне да се учи да е пряк и директен, тия детински игри на "аз я изгледах на криво и тя трябваше да ме разбере че не искам да ходи там" не вървят по късно в живота. Всеки го прави тва до няква степен но трябва да е умерено и не за работи дето са сериозни. Дори аз онзи ден се хванах в крачка, чак ме хвана яд на себе си :)

babity
12-04-2015, 06:18
Аз съм на мнение, че всеки трябва да се уважава и да си знае цената. Като казвам да я среше, нямам предвид да я прави дива и щастлива публично или още по-жалкото - да се опитва да я засяга на лична основа. Просто ако не даваш на околните недвусмислено да разберат, че не могат да се ебават с теб, няма кой да те уважава, просто защото си готин.

Грозния
12-04-2015, 16:34
Аз пък обичам да гледам хората в очите докато им говоря неудобни неща само за да ги видя как реагират/излъжат и ги опревергавам на място. Аз бих и казал няколко истини, да видим кво би казала. Бъди директен и използвай силни думи... така и така работите не са розови ;)И какъв е смисълът да прави това? Да си губи времето и да си къса нервите с негативни емоции ли? Късно е за това - нищо няма да спечели вече, дори да го направи. Тя няма да почне да го уважава и да тръгне с него!

Seattle
12-04-2015, 19:13
Ако я е прежалил, не би трябвало да хаби квито и да е нерви. Ако пък женското се усети и се извини, що да не се пробва с нея?
Връщаме се на темата че неможе, и не трябва, да се мъчим да си четем мислите, ако има нещо просто си го кажи. Ако никой не и каже че дразни с тва си поведение, как ще се научи/усети?
Познавам хора които просто не се усещат, имам такъв приятел... постоянно му сипвам с големия чарпак и все още сме близки като братя. Даже имам чувстото че тва помага да сме толкова близки щото му казвам работи които не иска да чуе и го връщам в реалността когато почне да "лети" много на високо ;Д

espadrilnika
12-04-2015, 21:34
И какъв е смисълът да прави това? Да си губи времето и да си къса нервите с негативни емоции ли? Късно е за това - нищо няма да спечели вече, дори да го направи. Тя няма да почне да го уважава и да тръгне с него!

toq e mn typ, grozniq

Грозния
12-06-2015, 15:42
Ако пък женското се усети и се извини, що да не се пробва с нея? Страшно си наивен и очевидно нямаш никакъв опит с жените :D! Имаш по-малко опит дори от мен 8) ! Това дето го приказваш никога не се случва! Тя дори да му се извини, това не означава че тя се е променила и ще спре да го използва - точно обратното - това ще е поредният трик за да го използва още повече и още известно време! Тя вече е показала каква е и каква е истинската ѝ страна.

espadrilnika
12-06-2015, 15:45
Страшно си наивен и очевидно нямаш никакъв опит с жените :D! Имаш по-малко опит дори от мен 8) ! Това дето го приказваш никога не се случва! Тя дори да му се извини, това не означава че тя се е променила и ще спре да го използва - точно обратното - това ще е поредният трик за да го използва още повече и още известно време! Тя вече е показала каква е и каква е истинската ѝ страна.

s nick kato ""grozniq"" ne izglejda6 kato podhodq6tiq 4owek da dawa6 syweti po problemi s jeni, pyk si i smotan, po dobre se osyznai

muhatacece
12-06-2015, 21:36
Оня ден пак бяхме на дискотека,а на мене малко по малко в дните преди пак да я видя ми олекваше. Та, срешнахме се, поздравихме са, след туи аз и аверите ми излязахме да се напием, напихме се, аз доста, после са върнахме, избухвахме се, отидох да танцувам с тая овца и тя ма изгледа толкос странно, сякаш не са пз и съм и неприятен че танцувам с нея, на мене ми КИПНА, излязах от дискотеката, разходих са, повърнах, след като повърнах са разревах, мина ми, отидах да доизпия водката и са върнах в дискотеката и тва беше :D ся ми е през оная работа честно казано.
Е разбира се пак през 7/10 от времето пак не беше при нас, ма тва не е ниш ново :D след туи гледам в фб снимка с някъв путйо. Сигурно там е седяла :D Тъпо ми стана, ма еби му мамата :D

nevermorevon
12-07-2015, 05:27
Другия път нареди тея другите 1 по 1 и почвай да им вадиш тока пред нея и ти гарантирам, че вече ще ти гледа с др.очи ;)

muhatacece
12-07-2015, 16:00
Е, тия другите кво са виновни, че тя е отишла при тях :D
Аз си реших повече да не ходя с нея на дискотека, или изобщо с нея някъде,а пък ако идем някой път, няма да я бръсна и толкос :D Имам си авери, с които да избухвам

Грозния
12-07-2015, 21:51
...отидох да танцувам с тая овца и тя ма изгледа толкос странно, сякаш не са пз и съм и неприятен че танцувам с нея...
Е разбира се пак през 7/10 от времето пак не беше при нас, ма тва не е ниш ново :D след туи гледам в фб снимка с някъв путйо. Сигурно там е седяла :D Тъпо ми стана, ма еби му мамата :DПредупредихме те, че така ще стане!

след като повърнах са разревахАма ти вярно ли си ревал :D ? На колко си? Дръж се по-мъжки 8) !

muhatacece
12-07-2015, 22:15
Понякога на човек му се струпва адски много, не само заради тая ситуация, ами по принцип и трябва някак си да си изпусне всичко. + тва бях пиян