PDA

View Full Version : Американски колеж в София



Nickoto34
11-29-2015, 18:28
Е Здравейте! Как е?
Сега съм 7 клас и мисля да кандидатствам в Американския колеж. Ако се чуди някой дали ходя на уроци по български и литература и математика, е разбира се че ходя, иначе е почти невъзможно да се справи човек на матурите в 7 клас. Имам няколко въпроса относно прения тест и колежа. Знам, че трябва да се направи есе за 30 минути. Поне аз знам, че там те спукват от учене, но гледах няколко много стари теми подобни на моята и имаше хора, които казаха, че не е хубаво там и че не се учи много, аз не вярвам че е така, но вие кажете дали е така.
Ето ги моите въпроси: Как е теста, труден ли е много? Ако може някой да напише примерна задача по математика с трудност като на теста. Теста с по-трудни задачи ли е от тези матурите? Също така, ако някой има примерни задачи за теста ще съм много благодарен ако ми ги прати или ми прати част от тях по лично съобщение.
Благодаря ви!

LoveInfect
11-29-2015, 18:38
Да спукат те от учене не мога до се видя с моите приятели които са там.

ДОТА
11-29-2015, 19:25
Поне аз знам, че там те спукват от учене

75% от американците вярват, че филма 'марсианеца' е сниман по действителен случай, защото са спуквани от учене и това е довело до превръщането им в олигофрени.

prirodn0_bedstvi3
12-09-2022, 09:42
Zna4i sq,
az kato stareishin v kolejanskiq jivot, idvam tuk kakto bog e slqzul na moisei, da vi prosvetq otnosno moito drago u4ili6te.
Polojenieto tuk e meko kazano ridikulozno. Ot otrakani kaki sus zeleni plakati demandvaiki 'atendAns', do hishtni ptici debneiki koi na kogo kupuva hrana v kafeto, sme izpadnali v pulna absurdiq i dusheven razpaduk (4e i fizicheski, ako nqkoi ot vas e stpuval v kenefa na djerasi). Da, na reklama izglejda mnogo izpipano i atraktivno, ama tva e malko kato voom4etata - vkusno e zamalko i na 100tnata drupka izgarq. Otsega vi kazvam, nqma da vi skusat mi shte vi sparskat guzovete ot uchene, osven ako ne ste profil fizika; tam se bichi ailqk i se igrae belot v abat. Osven tfa 6e trqq kibichite v taq mizeriq cql den, belkem izpushite edna v nqkoi kenef.
Mi tva e 6to gode, ako vlezete pishete 1 komentarche da se vidim v nqkoe advisory (che i bez tva vsichki skipvat). chal

heitur69
12-09-2022, 09:43
фр фр кой

prirodn0_bedstvi3
12-09-2022, 09:45
koi pita ':/