PDA

View Full Version : продавам кецове АДИДАС нови



CRAZYandFREE
11-30-2015, 10:43
Оригинални кецове Адидас Нео. Пускам ги за продажба, защото ми ги изпратиха от чужбина, но номерът не ми пасва. Чисто нови са и нямат забележка, носени са у дома за да ги пробвам, но за съжаление не ми стават. Възможно е да се свали малко от цената. Изпращам с Еконт с опция преглед и тест преди покупка.


http://olx.bg/ad/originalni-ketsove-adidas-adidas-mazhki-ID5Dd0O.html#cf6e9a0e91;promoted

ДОТА
12-01-2015, 16:25
Оригинални кецове Адидас Нео.

хехехехех
През живота си не си виждал оригинални кецки, иначе щеше да знаеш съществената разлика между тях и тва на снимките.
Даже си мисля, че тия са били бракувани, ако съдя по шевовете им, а цената на брак е не повече от 20%.
Освен това не са бракуван оригинал, който щеше да е пак по-качествен.

CRAZYandFREE
12-01-2015, 22:06
Купени са от сайт и не знам как разбра, че са бракувани. Дори и по някакъв начин да си супер разбирач и си мислиш че са бракувани не съм ти искал мнението а просто ако някой се интересува от обявата нека пише. Безсмислени мнения като твоето не ми вършат работа.

fbharesvaniq
12-02-2015, 12:17
хехехехех
През живота си не си виждал оригинални кецки, иначе щеше да знаеш съществената разлика между тях и тва на снимките.
Даже си мисля, че тия са били бракувани, ако съдя по шевовете им, а цената на брак е не повече от 20%.
Освен това не са бракуван оригинал, който щеше да е пак по-качествен.
Как тук все има такива боклуци като теб е .. как все тря да тропат хората? Гледай си жалкият живот и това е.. Това е отдел за продажби и са публикували обява.. бах'та в педала мръсен.. били бракувани и кви ли не.. боклук с боклук

ДОТА
12-06-2015, 11:15
Безсмислени мнения като твоето не ми вършат работа.

Според мен са ти свършили няква работа, след като премахна снимки от обявата.

Освен това коментара ми нямаше за цел да помогне на теб, беше насочен към останалите, тъкмо да научат някои тънкости при купуването на стоки.

CRAZYandFREE
12-11-2015, 22:50
Премахнати са снимките защото кецовете са продадени. Тънкостите можеш да си ги запазиш за себе си когато никой не ти ги търси.