PDA

View Full Version : отрязана бенка



sevi777
12-01-2015, 13:10
Отрязах си бенка на лицето дали може да стане нещо. Защото и преди съм си ги рязала и после са изчезвали. Нямало е никакъв проблем. Та просто питам дали може да стане нещо.

Indistinct
12-02-2015, 15:59
Опасно е.
С подобни действия и рак можеш да си докараш. На лекар!

MaGuSs
12-15-2015, 00:34
Пий една ракия и ще се оправиш...

iakata_rabota
12-15-2015, 10:51
Ти си луда, в никакъв случай. Отивай на лекар. Аз чета сега много за разни кожни работи, щото искам да си правя татус и малко ме е страх да не се прецака нещо. Навсякъде пише бенките да не се пипат.

tori
12-15-2015, 15:33
Как да си ги режеш? Да идеш на лекар и той да я махне - ИЗреже - да, може, и доколкото знам дори не е скъпа процедура, а рутинна. После няколко седмици я изследват за това дали е доброкачествена или не е. За това трябва да говориш най-вече с Калпазанка, 1) защото е лекар и 2) защото е разказвала, че си е правила такава процедура 1-2-3 пъти (по спомен).
Ако си се порязала/раздрала/раздразнила, иди на лекар. Дори ми се струва, че не е хубаво да чакаш направление/час, защото колкото по-навреме отидеш, толкова по-добре.

kalpazanka
01-06-2016, 07:35
Задължително раздразнена бенка се маха от лекар и то онкодерматолог! И задължително изрязаното отива за хистологично изследване от патоанатом, за да е сигурно, че е изрязано до здраво! Няма такива филми *рязала съм ги и са изчезвали*.