PDA

View Full Version : Съвети или идеи?



QueryLol
12-01-2015, 19:14
Здравейте, нареждам се и аз на опашката от отчаяни момичета, които се нуждаят от идеи. Ще го сложа накратко, без да се задълбавам - изпитвам симпатии към момче, което е с около година по-голямо от мен, но учи в друго училище, има приятелка и с което нямам нищо общо, освен един приятел, който отказа да ми помогне. С него сме говорили веднъж преди почти две години. Вече реших просто да го приема и да не се надявам повече, но исках да чуя мненията ви, или ако имате някакви съвети или идеи. Благодаря за отделеното внимание :)

Кокича
12-01-2015, 20:09
Ако има приятелка е малко сложно. Все пак предполагам си чувала израза "ако изневери за теб, ще изневери на теб". Вероятно ще ти е трудно да не го мислиш много(ако хлътваш като мен), но повярвай ми ако спреш да мислиш за него ще видиш, че има много други момчета, струващи си вниманието ти. Банално е, всички го казват, но е сравнително вярно за сметка на това..

Грозния
12-03-2015, 16:43
Здравейте, нареждам се и аз на опашката от отчаяни момичета, които се нуждаят от идеи. Ще го сложа накратко, без да се задълбавам - изпитвам симпатии към момче, което е с около година по-голямо от мен, но учи в друго училище, има приятелка и с което нямам нищо общо, освен един приятел, който отказа да ми помогне. С него сме говорили веднъж преди почти две години. Вече реших просто да го приема и да не се надявам повече, но исках да чуя мненията ви, или ако имате някакви съвети или идеи. Благодаря за отделеното внимание :)Потърси си друго момче! Защо искаш ТОЧНО тоя? Защото е зает ли?!

Indistinct
12-03-2015, 17:54
Продължи напред!Аз загубих цяла година докато чаках да се случи да ми отвърнат на чувствата, не допускай моята грешка.