PDA

View Full Version : Апендисит



gmthrones
12-02-2015, 16:08
Здравейте хора исках да ви питам нещо. Преди време ме боляха бъбреци и то в кръста и виско в гърба отзад. Понякога усещах болка и в корема но по-рядко. Отидох на нефролог а там ми вика няма ти нищо на бъбреците сигурно е апендисит. Също така и ми се повръща но това знам че се случва и при бъбречни кризи. Натиска ме по корема лекарката и нищо нито болка нито нищо. Някой да е чувал за апендисит който боли в кръста отзад и не боли при натиск в корема?

Indistinct
12-02-2015, 16:50
Отиди при личния си лекар, той би трябвало да те насочи към друг специалист, да си пуснеш изследвания и тогава ще се разбере. Мен заради болка ниско в корема ме пратиха по 4 различни вида специалисти, куп изследвания и минах през няколко диагнози, докато установят какво ми има. Ако е апендисит ,ще те боли като скочиш на един крак, но при много хора симптомите са различни. Продължавай с изследванията, че не е шега работа.

gmthrones
12-02-2015, 17:02
Отиди при личния си лекар, той би трябвало да те насочи към друг специалист, да си пуснеш изследвания и тогава ще се разбере. Мен заради болка ниско в корема ме пратиха по 4 различни вида специалисти, куп изследвания и минах през няколко диагнози, докато установят какво ми има. Ако е апендисит ,ще те боли като скочиш на един крак, но при много хора симптомите са различни. Продължавай с изследванията, че не е шега работа.

ами имах период в който при скачане ме болеше , но ме болеше много ясно в гърба смис много ясна болка.... затова се зачудих. Иначе лекарката ми натиска корема ама нищо... На теб какви ти бяха симптомите и къде ти беше болката. Иначе аз ще се изследвам

Indistinct
12-02-2015, 17:11
Моето не се оказа апендисит, но симптомите бяха почти същите, така че лекарите хубаво ме уплашиха. Преди си имал проблеми с бъбреците, преди колко време е било това?

gmthrones
12-02-2015, 17:15
Моето не се оказа апендисит, но симптомите бяха почти същите, така че лекарите хубаво ме уплашиха. Преди си имал проблеми с бъбреците, преди колко време е било това?

Преди 11 години бъбрек пълен с пясък (точно десния). Също така имаме фамилна история на бъбречни кризи по майчина линия и баба ми и родителите на баба ми

Indistinct
12-02-2015, 17:22
Възможно е и пак от тях да е проблема. Мен ме разиграваха месец докато се установи какво ми има. Диагнозата апендисит я изключиха когато се установи, че кръвните ми изследвания са добри (гледат се левкоцитите). Не знам много повече по тази тема, но съм преминала през подобни изследвания :D Успех

Borntobewild..
12-05-2015, 18:11
И аз го имах това апендисит или бъбреци, същите оплаквания, само дето и повръщах, за малко да ме срежат, без да има причина, бяха бъбреците - камък ..

Indistinct
12-06-2015, 14:52
На моя приятелка пък й казали, че има проблеми с бъбреците, а се оказало апендисит.
Явно в тази част на тялото е много трудно да се определи какво точно му има на човек...