PDA

View Full Version : Не вярвам в себе си и нямам самочувствие...



yamaha436
12-02-2015, 20:27
Здравейте, имам проблем от около 1-2 години - не съм уверен в собствените си възможности и сили какво имам предвид всъщност: Когато някой ми се направи нещо да се бием в повечето случаи се чудя как да предотвратя боя а преди не беше така не вярвам в себе си а съм тренирал кик-бокс 1 година и бокс 2 години и сега пак ще почвам, та мисълта ми е как да придобия старата ми увереност защото тази неувереност се превръща в страх от бой а всъщност цялата работа е, че ме е страх от загуба и сриване на репутацията която имам а не от ударите които ще ми нанесат... Но, става точно обратното като избягвам боя започват да ме мислят за такъв с който могат да се ебават а не искам да е така искам да имат респект към мен и да не ми се налага да се бия не, че не ми харесва а поради простата причина,че е безсмислено... Та кажете ми как да си върна увереността и да не се разтрепервам от страх като малка пу*ка всеки път...

NarutoShippuuden
12-02-2015, 20:45
Братле, ако си достатъчно умен ще предотвратиш бой и ще излезеш ти победител от цялата история. Увереността се постига, когато си доволен от себе си, а щом за теб е важно да можеш да се биеш просто тренирай усърдно и блъскай по чувала с всичка сила, докато не дойде момента, в който ще се сбиеш с човек и ще ти стане густо.

espadrilnika
12-02-2015, 21:25
ponqkoga se depresiram ot 4ekii, no nikoga ne zabrawqm da sym sebe si i prodyljawam da si go belq... iziskwa se sila na duha w takiwa trudni momenti, priqteliu