PDA

View Full Version : Настоящи седмокласници-Годината тече и някой чакаме на помощ да се претече.



Diankaat
12-05-2015, 17:44
Здравейте, мили връстници! Аз съм седмокласничка и в момента се боря за елитно училище. Създадох темата, понеже случайно бях попаднала на други такива в този сайт, но от по-предни години. Очудвам се, че още не сте създали подобна тема. Ако сте-извинете ме, не съм я намерила. Та...съзадох я, за да разказваме едни на други за проблемите, тревогите и напрежението. Мисля, че ще се облекчим, когато разберем, че има хора които са също като нас и изпитват това, което и ние. Хайде седмокласници-нека заедно преминем пред премеждият! Успехи на всички-нека влезнем където мечтаем! ;* ;* ;*

Klaudia11
12-23-2015, 16:45
Хах. Явно тук няма много седмокласници. Ами аз мога да говоря само как мина 7 ми клас при мен. Не беше чак толкова ужасяващо, както го твърдят сега учителите и родителите. Излишно внасят паника у децата. Всъщност, ако си учиш уроците прилежно, ходиш на уроци и не мислиш за други глупости, се справяш. Не мисля, че ако си достатъчно амбициран и положиш нужния труд, няма да постигнеш целта си. Да, има премеждия, но не са такива, каквито смятате, че са. Няма нужда от тревоги и напрежение! Успех на тазгодишните седмокласници и им пожелавам на гледат само напред и да вярват в себе си, което е най - важното! ;)