PDA

View Full Version : СПЕШНО! Какво да й подаря за рождения ден?



DaveZafirov
12-05-2015, 20:19
Здравейте! :)
Историята, която искам да споделя е малко сложна, но все пак ще се опитам да я обясня. Таа, преди 4 месеца скъсах с едно момиче, което страшно много харесвах.. по-скоро тя ме скъса, защото не й обръщах достатъчно внимание. Разбирам я напълно и много съжалявам че не й дадох това, което заслужаваше.. последният ни разговор беше на първи август, когато тя ми каза, че повече не я интересувам. След това (октомври) забелязах някои странни неща. Пращаше ми покани в снапчата, дори без да съм й го давал. Нейната най-добра приятелка го има и може би от нея ми го е взела, за да следи какво поствам и правя през ежедневието си. Та още не мога да я избия от главата си, толкова много я обичам и съжалявам за грешката си ужасно много.
Нещото, което бих искал да се консултирам с вас е какво да й подаря за рождения ден, който е на осми януари.
Смятам да й напиша някакъв текст на съобщение и най-отдолу да й напиша: "П.С.: виж си пощенската ;)". Мисля да й купя роза, да й я сложа в пощенската й кутия както и един case за телефона й на Реал Мадрид понеже тя тренира футбол. Допълнително към подарака ще й сложа бележка в която ще напиша "Осъзнавам, какво направих и ужасно много съжалявам <3". Въпросът ми е дали това ще е добър подарък, който ще я зарадва (понеже знам че тя много се размеква на рози) и ако не е добър, то ми дайде някакви предложения.. :)

Много моля редакторите да публикуват тази история защото тези мисли ми развалят съня от край време и много искам да я спечеля отново защото отдавна знам че е най-подходящата за мен..
Благодаря ви! :))

pmarci
12-06-2015, 20:11
Смяташ ли, че след като те е скъсала преди няколко месеца с няколко рози ще оправиш нещата? Да си говорим честно - не.

GLaDOS
12-07-2015, 12:28
Не забравяй и бонбоните с форма на сърце и 10 лева за консултацията. Ако не си здравноосигурен 20.