PDA

View Full Version : СПЕШНО! ЗА УТРЕ МИ ТРЯБВА! МОЛЯ ВИ, МОЛЯ ВИ..!



Dat Guy Welbz
12-06-2015, 17:23
Добър вечер! Така, госпожата ни по Свят и личност поиска да направим един проект като сме 3-ма души в екипа. Трябва ни "наименование на екипа", което сме го направили. После трябваше да пишем за "идея на проекта", но се справихме и с това. Другото, което е "Целта на проекта", но това ще ни го каже или даде госпожата ни, а фактически ни остава "Проблем" и "Стратегия за решаване на проблема". Та, нашия проект ще е свързано за засяването на дръвчета, а за тази цел уж ще поискаме разрешение от общината, а предполагаме, че ще ни позволят и ще се разберем за място с тях, после ще се поиска от госпожата пари за дръвчета, ръкавици и лопати предполагам. Спешно се нуждая от това някой или някои да ми помогнат за "Проблема", защото няма много време и до 2-3 дена трябва да се приготви, ако не се лъжа. И изискването е долу горе "около страница" и това ще се въвежда на компютър в програмата Word. Наистина Ви умолявам да ми помогнете с каквото можете, а аз ще Ви запомня и ще съм Ви много, много благодарен! И все пак Ви благодаря предварително, защото знам, че тука има прекрасни и умни хора, които биха помогнали почти на всеки с каквото могат и аз се нуждая именно от това. Приятна вечер, живи и здрави!