PDA

View Full Version : Неиска да правим секс



nikol_o1nn
12-07-2015, 11:21
Аз съм много сексапилна и всеки иска да прави секс с мен, но гаджето ми неще. Редовно се караме с него, защото аз си плащам сметката и обичам да му казвам, какво да прави. Той е възмутен от мен, но аз си плащам сметката и му казвам какво да прави, защото той трябва да е наясно, че жената а не мъжа командва. Имам и голямо самочувствие и никога непозволявам на мъжа да плати, защото той трябва да е наясно, че и аз имам пари и не съм някоя тъпачка, която се впечатлява от една сметка. Гаджето ми много рядко е в настроение и вика, че му развалям настроението с моето лидерство. Аз винаги ходя предизвикателно облечена а той неиска. Казва, че иска да се чувства мъж и че като го командвам не се чувства мъж. Не ми харесва това мъжа да иска винаги да ме командва. Да го зарязвам ли или да се мъча да го възбудя?

AmxModx
12-07-2015, 11:32
Много добре разсъждаваш обаче той може да е обратен щом да не иска да спи с теб

baby_baby
12-07-2015, 13:13
:lol:

Dwyd96
12-07-2015, 15:01
Ми как ще иска да спи с тебе ма.. То момчето се изплашило че ти искаш да си мъжа във вашата връзка.. Сигурно си мисли че ще му се явиш с някой пенис колан :д

AmxModx
12-07-2015, 17:22
Ми как ще иска да спи с тебе ма.. То момчето се изплашило че ти искаш да си мъжа във вашата връзка.. Сигурно си мисли че ще му се явиш с някой пенис колан :д

нали наеш че мъжете освен да се правят на големи и да се занимават с идиощини за никакъв кур не стават аз за това съм неутрален нито жена нито мъж нито X пол

AmxModx
12-07-2015, 17:22
Ми как ще иска да спи с тебе ма.. То момчето се изплашило че ти искаш да си мъжа във вашата връзка.. Сигурно си мисли че ще му се явиш с някой пенис колан :д

нали наеш че мъжете освен да се правят на големи и да се занимават с идиощини за никакъв кур не стават аз за това съм неутрален нито жена нито мъж нито X пол

inewton
12-07-2015, 17:36
аз за това съм неутрален нито жена нито мъж нито X пол

Предложи се на дрийми. Може и да те огрее.

AmxModx
12-07-2015, 17:42
Предложи се на дрийми. Може и да те огрее.

Бил съм с нея и със сестра и още миналия месец се разделих със сестра и

inewton
12-07-2015, 17:54
Бил си ти… Тя няма сестра.

AmxModx
12-07-2015, 18:07
има има

inewton
12-07-2015, 18:36
Щом така мислиш…

Dwyd96
12-08-2015, 10:17
нали наеш че мъжете освен да се правят на големи и да се занимават с идиощини за никакъв кур не стават аз за това съм неутрален нито жена нито мъж нито X пол

Твърде много думи, за да ми кажеш че понякога обичаш те порят отзад... :д

AmxModx
12-08-2015, 10:34
Твърде много думи, за да ми кажеш че понякога обичаш те порят отзад... :д

Казах че съм неутрален

Dwyd96
12-08-2015, 11:38
Казах че съм неутрален

Аха тоест нито ти харесва нито мразиш те порят отзад така ли :д

AmxModx
12-08-2015, 13:11
След като не можеш да разбереш заеби

golemiq_korab_minava
12-08-2015, 13:15
аха, обратното на хермафродит значи нямаш никакви полови органи, а горе си само с 1 цица и човка вместо уста

AmxModx
12-08-2015, 13:33
аха, обратното на хермафродит значи нямаш никакви полови органи, а горе си само с 1 цица и човка вместо уста

Ето един умен човек

Pug_306
12-08-2015, 17:20
Аре пак, поредния трол ... Само така като се замисли човек, няма как да се случат тези неща ... спрете наркотиците !

AmxModx
12-08-2015, 17:25
Аре пак, поредния трол ... Само така като се замисли човек, няма как да се случат тези неща ... спрете наркотиците !

Мжое може и още как, във всички успели семейста винаги жената води

Pug_306
12-08-2015, 17:33
Да ти имам и успялото семейство .... незнам ти къде си ги виждал такива, но такова едно няма ...

AmxModx
12-08-2015, 18:20
Да ти имам и успялото семейство .... незнам ти къде си ги виждал такива, но такова едно няма ...

Добре :)

Genasis
12-08-2015, 20:57
Вие добре ли сте, жената да води :D :D То ако е така аз ще заспа по време на секс...
До колкото до това "толкова красиво момиче" просто го накарай да те оправи на бързо :) Почни със една хубава свирка, но ако и това не иска, значи трябва да му провериш гащите за да си сигурна дали има к*р :D :D

Genasis
12-08-2015, 21:20
НАМЕРИХ ГЛАВНАТА ПРИЧИНА >>> ПРОСТО СИ НЕГРАМОТНА И ГО Е СРАМ КЪВ ЕТИКЕТ ЩЕ МУ ЛЕПНАТ !

AmxModx
12-09-2015, 11:25
Вие добре ли сте, жената да води :D :D То ако е така аз ще заспа по време на секс...
До колкото до това "толкова красиво момиче" просто го накарай да те оправи на бързо :) Почни със една хубава свирка, но ако и това не иска, значи трябва да му провериш гащите за да си сигурна дали има к*р :D :D

Ти да не си мислиш че мъжа е повече от жената и обратно ?

sladura89
12-10-2015, 00:37
А замисли ли се, че може никой да не командва другия, когато има уважение няма командване оставяте партньора ви свободно да прави избор, а когато единия командва другия не го уважава, а го възприема като вещ или собственост, или като домашен любимец например! Може да си дадете съвети, да взимате дори заедно решения, но не да се командорите освен, ако пък това не ви харесва! Едно е да се доминира в секса и съвсем различно през цялото време, в което сте заедно! :)

Rabalka
12-10-2015, 11:06
Ми как ще иска да спи с тебе ма.. То момчето се изплашило че ти искаш да си мъжа във вашата връзка.. Сигурно си мисли че ще му се явиш с някой пенис колан :д

:lol: якооо

AmxModx
12-10-2015, 13:26
:lol: якооо

На теб правили ти се нещо подобно ?

Genasis
12-10-2015, 21:40
Ти да не си мислиш че мъжа е повече от жената и обратно ?

Аз мисля, че мога да направя много повече за жената, отколкото тя за мен! За това винаги аз водя ;)

AmxModx
12-11-2015, 12:13
Аз мисля, че мога да направя много повече за жената, отколкото тя за мен! За това винаги аз водя ;)

Е, щом казваш...

the dreamer
12-12-2015, 11:32
Аз съм много сексапилна и всеки иска да прави секс с мен, но гаджето ми неще. Редовно се караме с него, защото аз си плащам сметката и обичам да му казвам, какво да прави. Той е възмутен от мен, но аз си плащам сметката и му казвам какво да прави, защото той трябва да е наясно, че жената а не мъжа командва. Имам и голямо самочувствие и никога непозволявам на мъжа да плати, защото той трябва да е наясно, че и аз имам пари и не съм някоя тъпачка, която се впечатлява от една сметка. Гаджето ми много рядко е в настроение и вика, че му развалям настроението с моето лидерство. Аз винаги ходя предизвикателно облечена а той неиска. Казва, че иска да се чувства мъж и че като го командвам не се чувства мъж. Не ми харесва това мъжа да иска винаги да ме командва. Да го зарязвам ли или да се мъча да го възбудя?
Кошмар си.
Отпусни се и почни да се държиш като момиче, а не като немски офицер.

t20d02
12-24-2015, 11:26
Просто си разделете лидерството-един ден плащай сметката ти, друт път той