PDA

View Full Version : Една курва



mladeja
12-07-2015, 13:13
Здравейте,

искам да ви попитам нещо свързано със едно момиче (което става ясно какво е от заглавието).

Та, силно казано се познаваме от училище. Когато съм карал с техния клас вечно ми се хили на глупостите, но като се замисля май не съм имал смислен разговор с нея. Тя е по-малка, първа година в училище и се вижда че си търси внимание от момчетата (и не само внимание), но не го получава и не я взима никой на сериозно. И тука идва мястото на мен, защото искам да станем "приятелчета", пък после квот такова. Въпроса е как да стигна до там, тоест не ми коства нищо да и пиша (но какво??), но въпроса е как да ме забележи сред другите путьовци дето се въртят около нея, не че мисля че може да се сравняваме (макар и нескромно).
Всъщност и да ме среже се там, въпроса е, да не стана за посмешище на нея и аврките и.

Благодаря ви за вниманието, ще се радвам на всякакви мнения :) :)

Indistinct
12-07-2015, 13:33
Значи да разбирам, че искаш да се сприятелиш с момиче, което още преди да си опознал наричаш курва?
Направи услуга на двамата и не я притеснявай. Пък ако все пак решиш да се занимаваш с нея, надявам се поне тя да има ум в главата.

gimli
12-07-2015, 13:45
Добре курва, обаче да те питам това като го пишеш сигурен ли си, че се продава? Или е така понеже не можеш да имаш нещо повече с нея?

yakuza_
12-07-2015, 14:22
На нейно място, не бих ти обърнал и грам внимание.

GLaDOS
12-07-2015, 23:15
Бая си гъз,авторе.

tori
12-08-2015, 02:46
Ахахаха, смешка, с курвата не се занимавай, че да не вземе да се окажа, че е по-скъпа от тебе...

divergent
12-08-2015, 06:56
Щом отношението ти към нея е такова още преди да сте се сприятелили, за какво ти е? Търсиш си работа ли? Много двулично изглежда да лепиш такива етикети, а после да питаш по форумите как да се сприятелиш с момичето.

jghgh
12-08-2015, 08:37
хммм, последно кое от двете е вярно?

търси внимание от момчетата (и не само внимание), но не го получава и не я взима никой на сериозно.


как да ме забележи сред другите путьовци дето се въртят около нея, не че мисля че може да се сравняваме (макар и нескромно).


като ти погледне човек старите теми и мнения, и ги сравни с тази, излиза наяве следния портрет:
чувствителен, но комплексиран млад мъж.
харесал си си някакво момиче, обаче вече ти е писнало да се чувстваш "безсилен" пред момичетата, а и изобщо безсилен като мъж, и за това по-лесно ти е да нарочиш новото момиче като "лошо", като "к•••а". изпълнил си се със злоба, но под това нещо стои харесване, привличане..
вместо да го отричаш, и да се заливаш/оплиташ със злоба и комплекси, признай го пред себе си и се дръж нормално с момичето.

в противен случай защо пускаш тема за момиче, което не харесваш? за което имаш такова мнение?

не бъди долен боклук.
дори девойката да е "к•••а", което много силно ме съмнява, изобщо не ти прави чест да искаш да се "възползваш".

изобщо.. не бъди мекотело. най-лесно е да бориш комплексите си със злоба и иронични коментари, и нечовешко отношение към другите. поработи над това, прави доста лошо впечатление, и няма да ти е добра услуга за в бъдеще.

и стига си коментирал другите, сякаш ти си най-великия (относно коментара ти и за другите "п••••вци")

espadrilnika
12-08-2015, 08:50
Probwai se, da widi6 kak 6te reagira, da ti se posmee malko. tykmo da se smiri6 malko, 4e w momenta leti6 mn nawisoko iz oblacite.