PDA

View Full Version : Търся експерт по момичетата :D



anon51
12-07-2015, 17:38
Здравейте, моля ви някой който има опит с жените да ми пише тук или на лично, да го добавя в скайп и да си попишем малко.. защото наистина доста се отчаях, не ме бива с жените, и мисля че проблема ми е защото съм много срамежлив, както и да е. ако може някой да ми пише тук или на лично направо скайпа си за да не губим време, наистина ще съм много благодарен за отделеното време. Поздрави

GLaDOS
12-07-2015, 23:16
Ама ако може само момичета да пишат,нали? Маймуно мръснааааааааааааааа

anon51
12-08-2015, 07:52
Ама ако може само момичета да пишат,нали? Маймуно мръснааааааааааааааа

Разбрал си ме погрешно бе пуяк :D казах някой дето го бива с момичетата ако може да ми пише, никъде не пише само момичета бе келешчее

yakuza_
12-08-2015, 08:27
Асемблирал съм малко и мога да ти кажа какво е вътре в тях.

Smrazqvashta
12-09-2015, 10:31
На 13 години ли си?

mengeleap2
12-09-2015, 16:58
Аз имам опит с жените. Свържи се с мен

pmarci
12-09-2015, 19:26
Казвай направо к'во ти трЕбва..

anon51
12-10-2015, 19:21
Казвай направо к'во ти трЕбва..

Ами.. харесвам едно момиче, 2 години по-малка от мен но характера и е като на по-голяма, ама съм доста страмежлив и не знам как да се запозная с нея, изглежда ми доста симпатично момиче, като се разхождам по коридорите и като се засечем си разменяме по един поглед но само толкова, ако можете да ми кажете как да се запозная с нея, пък по-нататък ще се оправя.

NarutoShippuuden
12-11-2015, 05:30
Ако си чак толкова срамежлив виж дали имате общи приятели и го/я помоли да ви запознае. От там си ти на ход.

pmarci
12-12-2015, 05:39
Добре е, че днешните момичета са започнали да се осъзнават, преди не бяха много осъзнати. Преди и аз бях доста срамежлив, още от малък, но започнах да излизам с много хора в една компания, започнах да се запознавам с момичета, за да мога да говоря пред тях и евентуално да се излекувам от това. Мога да ти кажа, че доста бързо се оттървах от това. Не знам на колко години си в момента, но аз като се оттървах от срама бях на 14. Мога да ти предложа да се запознаваш с нови хора, излизай с тях, упражнявай се с тях, може и да се запознаеш с някое момиче на улицата, там е малко по-сложно, защото ако е обвързано момичето ще те резне веднага, но в общи линии е това - говори, но и слушай какво ти говорят на теб! Ако не ти се занимава с това, просто намирай профила на момичето във facebook, пращай й покана, изчакай малко време да мине и й пиши.

anon51
12-12-2015, 20:13
Добре е, че днешните момичета са започнали да се осъзнават, преди не бяха много осъзнати. Преди и аз бях доста срамежлив, още от малък, но започнах да излизам с много хора в една компания, започнах да се запознавам с момичета, за да мога да говоря пред тях и евентуално да се излекувам от това. Мога да ти кажа, че доста бързо се оттървах от това. Не знам на колко години си в момента, но аз като се оттървах от срама бях на 14. Мога да ти предложа да се запознаваш с нови хора, излизай с тях, упражнявай се с тях, може и да се запознаеш с някое момиче на улицата, там е малко по-сложно, защото ако е обвързано момичето ще те резне веднага, но в общи линии е това - говори, но и слушай какво ти говорят на теб! Ако не ти се занимава с това, просто намирай профила на момичето във facebook, пращай й покана, изчакай малко време да мине и й пиши.

Добре, наистина ви благодаря на всички за помощта. оценявам го! :)

KrivMasur
12-14-2015, 09:50
Грозен ли си?

Или не си привлекателен и никоя не привличаш, или не си в ситуации в които си около момичета.