PDA

View Full Version : Няма звук на лаптопа



hriseto_22
12-08-2015, 05:47
Някой може ли да ми помогне с звука? :( Вчера имах звук,а сега като включа слушалките чрез тях има звук,а като не са включени няма.Като включа лаптопа при стартиране няма никакъв звук. :(

yakuza_
12-08-2015, 08:22
Може да е сетнато да се чува по дефаулт от слушалки, вместо от колоните, пробвай ънинстал на устройството и реинстал, или обновяване на драйвърите. Може да са много неща като цяло.

hriseto_22
12-08-2015, 08:54
Пробвах с обновяване на драйвърите ама пак си е същото.А другото,което си ми казал да пробвам не зная как да го направя,не съм много на "ти" с тези неща. :(

yakuza_
12-08-2015, 09:24
control panel > hardware and sound > sound, отваря ти един прозорец и там под speakers, трябва да пише default device, цъкни и дясното копче и избери тест, да видиш дали се чува нещо изобщо
а ако примерно вчера са ти работели може да пробваш и с backup

hriseto_22
12-08-2015, 12:12
Пак нищо не се чува.

HardJ
12-08-2015, 13:35
Снимай долу Toolbara-мястото където е звука,и го отвори да видим причините могат да бъдат наистина много.
Както от изгоряла звукова карта до изтрит driver

KondioVarvarina
12-08-2015, 14:42
Можеш да пробваш със System Restore. Това ти връща компютъра във състоянието, в което е бил преди време (без да променя файловете на потребителя)

hriseto_22
12-09-2015, 05:06
Снимах го ама не зная тук как се качват снимки. :( Ако пробвам със System Restore ще се оправи ли звука?Ако беше изгоряла звукова карта щеше май да няма никакъв звук или поне така си мисля,обаче през слушалките има звук.

Smrazqvashta
12-09-2015, 08:18
Снимах го ама не зная тук как се качват снимки. :( Ако пробвам със System Restore ще се оправи ли звука?Ако беше изгоряла звукова карта щеше май да няма никакъв звук или поне така си мисля,обаче през слушалките има звук.

линка към изображението

Не е изгоряла звуковата карта.

hriseto_22
12-09-2015, 08:36
Не мога да я кача опитвах се,но не става размерите не са такива каквито трябва за да се качи.Ако може някак по скайп да я пратя или някой да влезне в компютъра.И говорителите няма как да са изгоряли нали? :/

JDeel
12-09-2015, 09:32
https://app.prntscr.com

HardJ
12-09-2015, 14:04
Защо ти е да теглиш приложение,на клавиатура си имаш едно Print Screen.
Вадиш снимката качваш я в прикачи даваш линк и готово :)
Щом има звук през слушалка,не е изгоряла картата най-вероятно си бутнало нещо на Default

npp
12-09-2015, 14:40
Снимах го ама не зная тук как се качват снимки. :( Ако пробвам със System Restore ще се оправи ли звука?Ако беше изгоряла звукова карта щеше май да няма никакъв звук или поне така си мисля,обаче през слушалките има звук.

Не мога да я кача опитвах се,но не става размерите не са такива каквито трябва за да се качи.Ако може някак по скайп да я пратя или някой да влезне в компютъра.И говорителите няма как да са изгоряли нали? :/

пробвай с imgur, синият бутон горе вляво - няма нужда от регистрация, но не забравяй да си запазиш линка на изображението

ДОТА
12-09-2015, 21:55
хехехе, последните 10-20 коментара са описание как се качва снимка.

Иначе по нейния проблем.
Долу от иконата за аудито се избира дали да се ползват само слушалките, дали да се ползват заедно с колоните, дали едното да е с повече права от другото и всякви подобни дреболии.

JDeel
12-10-2015, 09:47
Защо ти е да теглиш приложение,на клавиатура си имаш едно Print Screen.
Вадиш снимката качваш я в прикачи даваш линк и готово :)

Защото с това приложение пак натискаш същия Print Screen, очертаваш точно каквото искаш да споделиш, натискаш едно бутонче и вече имаш линк за показване вместо да се чудиш как да я прикачваш по бъгавите форуми ;)
Даже в бонус можеш да очертаеш разни неща като важни, да напишеш текст някъде, да търсиш в Google по снимка, просто да си сейвнеш снимката и още други неща ;)

HardJ
12-10-2015, 13:35
Защото с това приложение пак натискаш същия Print Screen, очертаваш точно каквото искаш да споделиш, натискаш едно бутонче и вече имаш линк за показване вместо да се чудиш как да я прикачваш по бъгавите форуми ;)
Даже в бонус можеш да очертаеш разни неща като важни, да напишеш текст някъде, да търсиш в Google по снимка, просто да си сейвнеш снимката и още други неща ;)
+1 \\:D/
Форума има нужда да живне,да му се направи някакъв update.
Да се пооправят разделите,но няма желание :(