PDA

View Full Version : Сериозно момиче



the dreamer
12-11-2015, 17:09
Здравейте! Аз съм момче на 16г. Има едно момиче, което много харесвам, тя е истинска рядкост - красива, умна, етична.
Съученици сме и мисля, че и тя има интерес към мене, дори мисля, че знае, че я харесвам, но аз до сега никога не съм го казвал в прав текст, прост защот тя мисли, че връзките на тая възраст са доста детски и не си струва да играеш любовни игрички на тая възраст (а и аз не съм достаъчно самоуверен, макар че някои, които ме познават по-добре ме мислят за перфектното момче, което някога би могло да същесвува). Въпросът ми е - дали да й споделя сега, че я харесвам, че да ме има в предвид (защото доколкото се досещам тя не би отказала на някои батковци, ако й предложат преди мене - нали се сещате за ония момчета, които уж могат да имат всякакви момичета) или да си останем приятели още малко и да отложа нещата с нея за по-нататък и да се занимавам с момичета, които не толкова ме впечатляват, но мога да придобия значителен опи с тях (понеже не съм имал много приятелки)... какво мислите ?

inewton
12-11-2015, 17:22
Нареди се на опашката и си чакай реда.

the dreamer
12-11-2015, 18:09
Нареди се на опашката и си чакай реда.
Аз пък си мислех, че има сериозни хора в този форум.

inewton
12-11-2015, 18:11
Аз пък си мислех, че има сериозни хора в този форум.

Не няма. Една потребителка изгони всички сериозни.

Какво несериозно виждаш в коментара ми? Като няма да те приеме сега имаш два варианта: или да чакаш, или да се хванеш с друга. Аз ти предлагам да чакаш.

the dreamer
12-11-2015, 18:35
Не няма. Една потребителка изгони всички сериозни.

Какво несериозно виждаш в коментара ми? Като няма да те приеме сега имаш два варианта: или да чакаш, или да се хванеш с друга. Аз ти предлагам да чакаш.
Хаха. Коя ? Кажи че да знам, да се пазя. :D
Добре, благодаря.

tori
12-11-2015, 18:36
Виж сега, като ти е казала, че не ѝ се занимава с връзки, не иде да ходиш да ѝ говориш какви чувства изпитваш спрямо нея, щото самоуважението е важно. Аз лично не бих се занимавала.
Не че го няма момента, че е възможно да трябва съвсем лек натиск, щото да - жените обичаме да се чувстваме по-плахия пол. Ама надали.

inewton
12-11-2015, 18:37
Хаха. Коя ? Кажи че да знам, да се пазя. :D
Добре, благодаря.

По коментарите ще я познаеш.

katy.19
12-11-2015, 19:23
Ходи при нея, говори по често с нея, ще станете по близки и те нещата се получават.

an7raks
12-11-2015, 19:38
Опитай, нищо не губиш. Не ти трябва да й ставаш приятелка, като отлагаш.

GLaDOS
12-11-2015, 22:40
Сега или никога. Клиширано и изтъркано, но с чакане нищо няма да постигнеш. Най много да ѝ станеш най-добра приятелка и да гледаш как някой друг ѝ го набива след време.

pmarci
12-12-2015, 05:26
Това с чакането е тъпо, най-много докато чакаш да останеш без нея. Просто момичето не е срещнало подходящото момче и затова си мисли, че връзките са детски, може би се е хващала само с неподходящи. Действай и майната му..

the dreamer
12-12-2015, 10:05
Абе, ако й предложа сега съм почти сигурен, че ще ми откаже, защото сама ми е казвала, че не ме познава достаъчно и има време още да се опознаем, тъй че ще си трая докато се сближим още повече и аз стана по-самоуверен.

the dreamer
12-12-2015, 10:05
По коментарите ще я познаеш.
Хайде де, кажи ми.

NarutoShippuuden
12-12-2015, 15:04
Не е нужно да й предлагаш.. Просто с поведението си и отношението си към нея ще й покажеш, че я цениш и искаш да сте нещо повече. Съответно тя ако се радва и е щастлива сама ще се усети, че имаш "по-такива" чувства и от там нещата ще се наредят. Просто действай.

an7raks
12-12-2015, 17:59
Абе, ако й предложа сега съм почти сигурен, че ще ми откаже, защото сама ми е казвала, че не ме познава достаъчно и има време още да се опознаем, тъй че ще си трая докато се сближим още повече и аз стана по-самоуверен.

Ще се сближите като приятелки, а ти няма да станеш по-самоуверен.

the dreamer
12-13-2015, 10:47
а ти няма да станеш по-самоуверен.
Не знаеш какво ме комплексира, така че не бъди сигурен.

baby_baby
12-13-2015, 14:20
Щом ти е казала че не иска връзка има два вариянта или найстина е така или просто не те харесва и не и е удобно да ти го каже

an7raks
12-13-2015, 14:26
Не знаеш какво ме комплексира, така че не бъди сигурен.

Кво? Шини ли носиш и чакаш да ги свалиш или си слаб/дебел и чакаш да се нацепиш, че да ти дойдат топките?

the dreamer
12-14-2015, 13:35
Кво? Шини ли носиш и чакаш да ги свалиш или си слаб/дебел и чакаш да се нацепиш, че да ти дойдат топките?

Еми мисля че мога да поработя още над тялото си (макар че може би няма нужда), добре че не съм дебел. Всъщност не знам от какво точно се комплексирам, май.

an7raks
12-14-2015, 20:24
Просто те е шубе, че може да те отрежат... Хубаво е да спортуваш, да, ще ти помогне със самочувствието до известна степен, но страха от отказ пак ще си го има, а и с момичето ще си станете приятелки до тогава, след което ако ще мистър олимпия да станеш, тя ще те вижда като приятелка и нищо повече.

dreamwalker
12-14-2015, 20:55
По темата:

http://36.media.tumblr.com/386b22174f4e8c4e7e06757ad343d821/tumblr_nwbx4lvjq01ua8lv5o1_1280.jpg

corbV2
12-14-2015, 21:04
Много си жестока, дримок. Схващам идеята ти, ама е тъпо ;/.

dreamwalker
12-14-2015, 21:09
Много си жестока, дримок. Схващам идеята ти, ама е тъпо ;/.

Какво какво какво? O__O

corbV2
12-14-2015, 21:13
Според мен идеята е, че автора се притеснява толкова, че все едно ще се жени за момичето. А то ще е просто преходно ;/ (като всяко нещо, но да не задълбаваме ;д).

dreamwalker
12-14-2015, 21:14
Според мен идеята е, че автора се притеснява толкова, че все едно ще се жени за момичето. А то ще е просто преходно ;/ (като всяко нещо, но да не задълбаваме ;д).

Awww, cute.

an7raks
12-15-2015, 05:20
Според мен просто обърка темите... :D

darkneesssss
12-15-2015, 15:20
Здравейте! Аз съм момче на 16г. Има едно момиче, което много харесвам, тя е истинска рядкост - красива, умна, етична.
Съученици сме и мисля, че и тя има интерес към мене, дори мисля, че знае, че я харесвам, но аз до сега никога не съм го казвал в прав текст, прост защот тя мисли, че връзките на тая възраст са доста детски и не си струва да играеш любовни игрички на тая възраст (а и аз не съм достаъчно самоуверен, макар че някои, които ме познават по-добре ме мислят за перфектното момче, което някога би могло да същесвува). Въпросът ми е - дали да й споделя сега, че я харесвам, че да ме има в предвид (защото доколкото се досещам тя не би отказала на някои батковци, ако й предложат преди мене - нали се сещате за ония момчета, които уж могат да имат всякакви момичета) или да си останем приятели още малко и да отложа нещата с нея за по-нататък и да се занимавам с момичета, които не толкова ме впечатляват, но мога да придобия значителен опи с тях (понеже не съм имал много приятелки)... какво мислите ?

Така приятел значи по това ,че се определяш като "перфектното момче" си изгражда представата ,че си скромен , интелигентен и леко срамежлив . По темата с батковците не си мисли ,че не е имало батковци в нейния живот ,но щом сега си няма батко тя ти дава предтекст ,че е свободна . Принципно логика в действията на момичетата не търси ,но бих ти казал ,че колкото повече отлагаш толкова по лошо става , доближаваш се до нейната приятелска листа тоест "приятелка ,но от мъжки пол" . Така за опита , опита се гради с опит ,тоест докато не се опиташ няма да спечелиш ,нещо като максимата "no pain no gain " . Моят съвет е да действаш направо без да ти пука ,знам трудно е изпълнение ,но това е истината имай предвид ,че бях на същото положение преди години преживях трудно последиците от това ,че се забавих ,но сега току-виж започнал съм да давам съвети.
P.S Зарежи фейсбук предложиш ли и там просто шансовете ти спадат още повече .

Indistinct
12-15-2015, 15:34
Здравейте! Аз съм момче на 16г. Има едно момиче, което много харесвам, тя е истинска рядкост - красива, умна, етична.
Съученици сме и мисля, че и тя има интерес към мене, дори мисля, че знае, че я харесвам, но аз до сега никога не съм го казвал в прав текст, прост защот тя мисли, че връзките на тая възраст са доста детски и не си струва да играеш любовни игрички на тая възраст (а и аз не съм достаъчно самоуверен, макар че някои, които ме познават по-добре ме мислят за перфектното момче, което някога би могло да същесвува). Въпросът ми е - дали да й споделя сега, че я харесвам, че да ме има в предвид (защото доколкото се досещам тя не би отказала на някои батковци, ако й предложат преди мене - нали се сещате за ония момчета, които уж могат да имат всякакви момичета) или да си останем приятели още малко и да отложа нещата с нея за по-нататък и да се занимавам с момичета, които не толкова ме впечатляват, но мога да придобия значителен опи с тях (понеже не съм имал много приятелки)... какво мислите ?

Какво чакаш? Има вероятност да те отреже, но поне ще знаеш, че си опитал и няма да се чудиш как е щяла да ти отговори. А представи си ако се съгласи...

the dreamer
12-16-2015, 23:08
Ъъъ...благодаря за надъхващите коментари, но трябва да подчертая един проблем. Тя ми е съученичка и ако ме отреже, ще ни е много кофти, няма да мога да я погледна след това.

tonybadams
12-17-2015, 00:32
Ako hora se gledat po dalgo v ochite ima shans da se vlubqt.
Naj -dobre i go kaji kato q gledash v ochite bez dumi :)....

an7raks
12-17-2015, 11:35
Ъъъ...благодаря за надъхващите коментари, но трябва да подчертая един проблем. Тя ми е съученичка и ако ме отреже, ще ни е много кофти, няма да мога да я погледна след това.

И какво от това?

the dreamer
12-19-2015, 08:27
И какво от това?
Еми...

Klaudia11
12-19-2015, 13:10
Щом е толкова перфектна, колкото я описва, смяташ ли че докато ти се каниш и се чудиш, тя не си е набелязал а друг кандидат?

AmxModx
12-19-2015, 13:33
По темата:

http://36.media.tumblr.com/386b22174f4e8c4e7e06757ad343d821/tumblr_nwbx4lvjq01ua8lv5o1_1280.jpg

хаха, ето го исоцианлия експеримент :D :D Виж, влес си в другия профил там грозния/грозната не ти го знам и си прочети ЛС-то чу ли ме бе ?

the dreamer
12-19-2015, 14:54
Щом е толкова перфектна, колкото я описва, смяташ ли че докато ти се каниш и се чудиш, тя не си е набелязал а друг кандидат?
ММмм, честно казано не е перфекнта и дори много близки хора са ми казвали, че тя дори не ме заслужава.
Но нещо в нея ме влече, не знам какво.