PDA

View Full Version : Дали вече има смисъл ?



TTanity
12-12-2015, 08:58
Здравейте :) ! Моят проблем е, че вече не мога да разбера човека до себе си . Причината е ,че в началото, когато се запознахме всичко беше перфектно, отначало му се дърпах, но той доста настояваше да бъдем заедно и аз реших да си дадем шанс. :) След около 2 месеца щастливи взаимоотношения той ми заяви,че има нужда да остане сам. Бях шокирана, наранена до някаква степен. Опитах се да говоря с него, но без резултат. След няколко дни ми се обади (почерпен) и ме помоли да отида при него и аз го направих, като си мислех, че съжалява и си е променил решението. Така продължи цялото лято . Почти не си комуникирахме, виждахме се само, когато той ме потърси или има нужда от мен .
На скоро започна да изпада в трудно положение (с парите) и ме молеше за помощ. Аз естествено му казах, че винаги може да разчита на мен за каквото и да било, той ми благодари за всичко, каза,че съжалява и че ме обича, но просто му трябва повече време .
Преди няколко дни отново спря да ми отговаря и заяви, че този път трябва да приключим завинаги или щял да ме завлече с много големи проблеми ! Това до някаква степен ме притеснява не знам дали не се е забъркал в наистина големи проблеми, аз искам да му помогна, но той не ми позволява . Винаги е казвал, че аз не го заслужавам, което много ме дразни, защото го обичам и знам, че е прекрасен човек.
Въпросът ми е дали още има смисъл да се боря за този човек или на него наистина му харесва да е сам , защото вече се изморих и не знам какво да си мисля ! Благодаря ви, ще се радвам да чуя мнения . :)

pmarci
12-12-2015, 12:25
Остави го да бъде сам, не му се обаждай, прави се, че не се интересуваш от него, ако те потърси и знае тогава к'во иска, има надежда.

inewton
12-12-2015, 14:44
Няма смисъл. Дори те потърси пак, не му се връзвай. Пак ще стане същата история. Хората не се променят!

TTanity
12-12-2015, 16:10
Това е поне третият път в който той решава, че трябва да се разделим, не дава обяснения, аз му изливам всичките си чувства как съм си мислела , че ме обича, че искам да сме заедно и т.н, а неговият отговор винаги е Спри ! или Край ! сега беше Сбогом завинаги ! И след максимум 10 дни отново все едно нищо не се е случило, сигурна съм, че и сега пак ще е така. Имам чувството, че реагира толкова спонтанно и не знае какво говори след това съжалява и ... какво до кога така ?! Изглежда аз трябва да сложа край на този кръговрат !

lunacy
12-12-2015, 16:14
*или щял да ме завлече с много големи проблеми*

махай се от тоя
лел

RapExotic
12-12-2015, 18:04
защото го обичам и знам, че е прекрасен човек.

Кое от двете?

DoubleDMG
12-13-2015, 04:16
пича търси само от къде да вземе $ , оставяй го,такива боллл , идиоти.

muhatacece
12-14-2015, 01:59
тоя та използва много яко.. прекъсвай всякакъв контакт с него, не си стъпвай на главата като му ходиш подир гъза, я

baby_baby
12-14-2015, 07:54
Според мен само те използва не се занимавай