PDA

View Full Version : Иска да ме бие.



#Daiki
12-12-2015, 17:43
Здравейте , започвам направо с проблема. Значи има едно тъпо копеленце , което си е наумило че ще ме бие.
Аз си нямам идея защо. Мисли се за велик (някакво джудистче е)
Та въпроса ми към вас е , да се опитам ли да го надвия или да го избягвам?

muhatacece
12-14-2015, 02:02
ако вече се стигне до бой, му еби мамата

#Daiki
12-14-2015, 06:36
С риск да получа подигравки ще кажа , че той е 2 години по-малък. Аз съм на 15 , а той е на 13 и половина аз попринцип , ако го издебна в гръб мога да го пребия , защото ще бъда концентриран като няма хора , ама ще ми бъде малко трудно при условие , че той никога не е сам и като сме заобиколени от хора няма да бъда концентринам , защото ще ни снимат , ще се смеят и съвсем ще се оплета. Един приятел кажа , че ако стане нещо ще скочи за мен. Пък и оня с който имам проблем не изглежда по-едън от мен. Той само виси по градинките и пуши треви и подобни помии , докато аз се комуникирам с хора и спортувам.

Smrazqvashta
12-14-2015, 06:39
Изобщо не се занимавай.

#Daiki
12-14-2015, 07:39
Е , как да не се занимавам - ние (по-скоро аз) нищо не съм му направил , погледнал лошо , нито съм се заял , той идва и се прави на интересен.

Та сега си е наумил , че ще ме бие , а аз знам само името му аз не движа с него. През живота си да съм го засичал най-много 3-4 пъти и нито общувам с него , нито нищо

Smrazqvashta
12-14-2015, 07:43
Е , как да не се занимавам - ние (по-скоро аз) нищо не съм му направил , погледнал лошо , нито съм се заял , той идва и се прави на интересен.

Та сега си е наумил , че ще ме бие , а аз знам само името му аз не движа с него. През живота си да съм го засичал най-много 3-4 пъти и нито общувам с него , нито нищо

Дефинирай "прави се на интересен", ако обичаш.

#Daiki
12-14-2015, 08:03
В смисъл , че се подиграва и обижда хората без причина...

Все тая дали ще го игнорирам той ако те е нарочил или си му се набил в очите не те пита - как си

а направо налита на бой , аз по-миналия път него познавах и както се разминавахме , той започна да ме обижда и да ме заплашва че ще ми викне хора , и даже ме караше да говоря по неговия телефон с някакъв негов приятел , който уж щял да ми скача.Както казах него познавам и нито съм го нагрубил , нито съм го засегнал по някакъв начин.
Хобито му е да пуши и да виси по улиците безцелно и т.н

Smrazqvashta
12-14-2015, 09:55
Не говори с него, подминавай го, камоли пък да му пипаш телефона. Мисля, че му отдаваш прекалено голямо внимание и той най-вероятно усеща това. Като тръгне да ти подвиква се прави, че не го чуваш.

Изключително обидно за самия себе си ми се струва да отдаваш внимание на хора с по ниско ниво от твоето. Да не забравяме, че и тези, които най-много лаят са най-големи страхливци.

#Daiki
12-14-2015, 11:44
Напълно си права,първият път когато се спречкахме аз бях притеснен,така ще е и следващият път.Засега не му обръщам внимание , но ако продължи да ми се подиграва когато е на по-голямо разтояние от мен ще ми писне , ще ми падне шапката и ще става к`вото става.Никога не съм общувал с него нито съм го засегнал , просто си търси проблемите.Мисли се за "голям" като ми пие бира и пуши цигари. Уверен е само когато е заобиколен от хора , а сам е кръгла нула. За мен най-важно е да гледаме реалистично на нещата , к`во се прави?!...

Smrazqvashta
12-14-2015, 12:20
Мисля, че той е доловил притеснението ти и това му е достатъчна предпоставка да се прави на такъв, какъвто всъщност не е - мъжкар. Общо взето това е често срещан подход на такъв тип хора, стараят се да вземат нечий страх, за да изпъкнат по някакъв начин. Не твърдя, че той не би бил агресивен към теб, но пък си и представи, че всичко това е просто една постановка в която главният герой е един палячо, който само говори. В по късен етап ще се ядосваш за вниманието и емоциите, които си му отделил, а не е заслужил.

Удари му един огромен игнор и това е. А, ако вече прекали и подходи с агресия, тогава ще се защитиш, разбира се.
Докато бълва само лиги не мисля, че е "страшен".

ZackS
12-14-2015, 13:47
Когато бях 8 ми клас имаше едно джудистче той беше 8 ми клас. Та тоя беше републикснски шампион по джудо. А аз бях тренирал 2 години фитнес и една година бокс. Значиии смазах го и искам да ти дам един съвет. Като се биете гледай си на дистанция от него защото хване ли те от близо лошо ти се пише.

gimli
12-14-2015, 14:10
Малее не съм се бил в училище от 7 клас. :D Иначе с един приятел една зима ни се бяха заканили. Аз съм едър тренирам от време на време не смеят с мене да се занимават, обаче той е по слаб. Пребихме 4-ма, обаче бяхме с боксове. Съвет от мене вземи си един бокс да си имаш, и ако стане нещо и го сбараш сам- НЕ ПРОПУСКАЙ!!! :D

inewton
12-14-2015, 15:20
Първа аксиома на inewton: Днешната младеж е морално деградирала.

#Daiki
12-14-2015, 16:19
Проблема е че той ни идва в града (моя),попринцип аз не съм конфликтна личност , ама ето миналия път едвам не ми скочи , защото му било скучно ...

после какво - заплахи , че ще извика хора ...

tochko
12-14-2015, 19:01
Ще оставя личноста без коментар, всичко което написахте си е вярно. Ако въпросния наистина го е ударил през просото не мисля че ще стигне далеч в спорта. Относно боя, звучи ми зле от твоя страна. Като настоящ джудист те съветвам, стой надалеч и не му давай захват. Ако наложи такъв преди да те е хвърлил махни ръцете и удряй. Ако имаш някакъв шанс, то е с бой-има безброй клипчета мма бейсикс. Боя се че в партера нямаш шанс ако си долу, проато нз от кво да се пазиш, единствено хамалене и ниски ритници може да ти помогнат ако може реално да хвърля. Виж в нета малко хвърляния да знаеш от какво да се пазиш. Все пак може и въпросния да не е нищо особено-1год стаж в залата дори не е много.
Желая успех.

tochko
12-14-2015, 19:05
Това дето го написа закс си е вярно. Все пак не забравяй авторе, че медалите се печелят в игра с правила-големи спортисти могат да падат по елементарен начин ако не очакват. Ако има нещо давай на лс.

AmxModx
12-14-2015, 20:42
Ти да не би да учиш в гимназия Константин Фотинов в град бургас ?

#Daiki
12-15-2015, 11:26
Здр, благодаря на всички за съветите.Значи ето какво стана вчера около 18:00

Прибирам се с едни приятели , 4-ма човека бяхме и нали ритахме футбол и минаваме през парка в града ни и го видяхме в компания с две момчета и едно момиче да седят на една пейка , бяхме на около 200 метра разстояние. И в погледа му проблясна искра и той рязко стана и изтича при нас , двете момчета и момичето го последваха и оня ми вика
- Искаш ли бой , бе? и застава пред мене .....
И аз малко се сдухах и му викам с НЕ, втори път ме попита същото , отговорих с - Не
И тогава той ми отговори с 'ОК'
И след това едното от момчетата ме хваща и ме блъска към оня с който имам проблем. И аз успявам да побегна и другия нещо се опита да ме разсее с нещо , но аз избягах. Омръзна ми все да търпя па и сигурно тази седмица ще се събираме с едни приятели от моето училище.

golemiq_korab_minava
12-15-2015, 12:32
Здр, благодаря на всички за съветите.Значи ето какво стана вчера около 18:00

Прибирам се с едни приятели , 4-ма човека бяхме и нали ритахме футбол и минаваме през парка в града ни и го видяхме в компания с две момчета и едно момиче да седят на една пейка , бяхме на около 200 метра разстояние. И в погледа му проблясна искра и той рязко стана и изтича при нас , двете момчета и момичето го последваха и оня ми вика
- Искаш ли бой , бе? и застава пред мене .....
И аз малко се сдухах и му викам с НЕ, втори път ме попита същото , отговорих с - Не
И тогава той ми отговори с 'ОК'
И след това едното от момчетата ме хваща и ме блъска към оня с който имам проблем. И аз успявам да побегна и другия нещо се опита да ме разсее с нещо , но аз избягах. Омръзна ми все да търпя па и сигурно тази седмица ще се събираме с едни приятели от моето училище.

Хм, ще се повтори.
Яд ме е на твоите ''приятели'', че не те подкрепят, все пак 4 -човека.

Как си преценяваш силите, биел ли си се?

Пробвай да се държшиш с този по-отпуснато. Предполагам, че като се видиш с него - мълчиш? Поздрави го, направи му комплимент, пробвай да се дъриш приятелски, вместо в защита, за да се отпусне. Ако налита така, най-вероятно вече с разговор и убеждения обаче нищо няма да се получи.
Или ще трябва да се биеш, или да продължиш да се държиш неутрално, като позволяваш да те малтретира.
Другия вариянт е да извикаш полиция.

С бокс можеш да му счупиш главата и после теб да прятят в детския затвор.

Ти преценяваш по колко пъти дневно се виждате и колко можеш да търпиш, но ако не сте в един клас не мисля, че е много сериозно.

ZackS
12-15-2015, 13:21
Братле да не ти пука нека те набие няма да ти е първото набиване няма и да ти е последното сиг. А й нали знаеш не можеш само ти да биеш. Аз кво да кажа лкато до преди една седмица някви "мафиотчета" ме заплашваха да ме колят. Силни на думи слаби на действия. Според мен само ти се дъх. Другия път като застане пред теб го огледай къде не се пази и само там го удряи. Тва съм запомнил от бокса всеки има място на което не се пази.

#Daiki
12-16-2015, 06:57
М/у другото като го засека съм се разбрал , ако пак се издърви или се спречка с някой всички му скачаме комбина. Както той прави , налита само ако има хора и сега както е казано 'С неговите камъни по неговата глава'
.Не съм кльощав или дребен....
Занимавам се от 2 години със СУМО.

inewton
12-16-2015, 07:41
Ти си сумист. Имай вяра в себе си!

Smrazqvashta
12-16-2015, 08:37
Ти си сумист. Имай вяра в себе си!

Подстрекателство на малолетен към насилие. Хубава работа.

inewton
12-16-2015, 09:25
Подстрекателство на малолетен към насилие. Хубава работа.

Това съществува само в главата ти. Говорех за менталното му състояние.

Smrazqvashta
12-16-2015, 10:51
Това съществува само в главата ти. Говорех за менталното му състояние.

Подстрекателство на малолетен за съзнаване на насилие. Хубава работа.

AmxModx
12-16-2015, 10:56
Защо не си купиш назъбена ножка другия път като дойде просто му я опри на връта и да видиш как ще се прибере и повече няма да влезе :D преди имаше подобен инцидент:

В стаята:

- Двама се бият и 1 чупи носа на 2 (само да кажа че 1 е тренира бокс)

-после бащата на 2 идва и 1 като го вижда веднага се скрива в стаята а уж е боксоьр и не излиза и бащата на 2 отиде и му тегли една путка-майна и после си замина и 1 седеше като стресиран а уж е боксоьр

та мисълта ми е че няма никво значение кой може и кой не може да се бие просто му опри хладно оръжие и той ще се свие... или дай 20 лева на някой да го набие простата причина за това е:

Този който иска трябва да знаеш че майка му и баща му имат страшни кавги вкъщи ите го бият така го комплексират и понеже той няма да им посегне идва и си изкарва компексите на по-слабите в случая ти ама след като си по-слаб от него то ти ще траеш траеш и накрая ще му разбиеш една скала в главата и всичко ще свърши

inewton
12-16-2015, 16:23
Подстрекателство на малолетен за съзнаване на насилие. Хубава работа.

inewton не е подстрекател.

Ама ти си голяма мръсница. Какво се заяждаш? Не започвай война с inewton ако не искаш да станеш като Amx!

AmxModx
12-16-2015, 17:27
inewton не е подстрекател.

Ама ти си голяма мръсница. Какво се заяждаш? Не започвай война с inewton ако не искаш да станеш като Amx!

ле ле ле ле от този пост напред от мен пълен игнор дори вече не ми задавай въпроси "какво мислиш за мен" защото тук ти казам че мисля че си пълен неудачник...

#Daiki
12-18-2015, 08:30
Направих темата с цел да получа съвет как бих могъл да постъпя следващия път , защото се е видяло че дълго време няма да ме остави на мира. Не спорете в темата ми , благодаря!

Не сме се били още нали ви казвам , че по-миналия ден щеше да ме набие , ако не бях избягал ама за 0 време измисли план . Единия нарочно ме бутна върху онзи за да излезе , че аз съм го нападнал и онзи да си ме пребие и да излезе , че съм го нападнал. Пък мацката се опитваше да разсейва приятелите ми , за да не могат да ми помогнат , докато мене ме бие онзи , ама аз избягах и сега съм горд от постъпката си. Следващият път няма да ме поздрави със сигурност , нали? Затова нз.

muhatacece
12-21-2015, 14:41
Bratle, ti hamav li si ... To ti se vijda, che te e strah ot boy, vupreki che i 2mata ste sportisti. Shtom te e strah ot boy, pone se opitay da se opravish s dumi. Pitay go kuv mu e problema i zashto adjaba se zaqjda s teb, NO trqbva da ste sami, za da nqma vunshni hora i da stava napregnato, a shtom ste sami, tva oznachava, che shte imash uverenostta da se sbiesh(ti sam kaza).
Ne mojesh cql jivot da bqgash ot toq lapeshnik

#Daiki
12-21-2015, 15:15
Искам да благодаря на всички за съветите, той е от София , но доста често идва в нашия град да да пуши , тъй че боя все някога ще се случи и ще трябва един ден да се изправим един срещу друг в очите се видя ,трябва да бъда готов и концентриран за този ден , затова имам 1 дума "ТРЕНИРОВКИ".

Грозния
12-23-2015, 09:00
Избягвай боя освен ако не е крайно наложително! Никога не стигай до бой с противник, който е по-силен от теб, така че си прецени! И внимавай да не те изритат в ташаците ;)!

t20d02
12-24-2015, 10:12
Щом нищо не си му правил, значи има някой който го настройва срещтетеб, някой, който познава и двама ви и ли някой, който ти има зъб. Другия вариант е да не те харесва, защото се чувства по-глупав,смотан и т.н. разбираш ме. Попринцип такива като него имат комплекси и уж не са доволни от живота. То с такива не може да се говори, ама пробвай да се сприателиш с него, а ако не стане, пробвай да го сплашишите с твоя приятел. Само прегледай хубаво, хубаво приятелите си, защото може точно тия дето ти викат, че ще скачат да ти помагат, точно те да правят дразките. Имах точно такъв проблем преди години с един тъпак. Не му говорех много години, обаче това лято се помирихме уж, и колко беше така-малко. След това ме ядосаха и аз си тръгнах. Той по същия начин почна с ободите и всичко останало. Той е много дребен, но с него се влачи някакъв 16-годишен грозник и айде голямата работа са. Накрая се оказа , че точно тия дето ме защитаваха, са направили дразгата.

Пожелавам ти късмет и дано се оправиш. ☺

GeorgiBinev
12-27-2015, 22:47
Ти сам казваш че пуши коз. Това е твоя КОЗ, след като пуши е бавен и пр.

Smrazqvashta
12-28-2015, 10:25
inewton не е подстрекател.

Ама ти си голяма мръсница. Какво се заяждаш? Не започвай война с inewton ако не искаш да станеш като Amx!

inewton е подстрекател,

доказателствата са на лице


Искам да благодаря на всички за съветите, той е от София , но доста често идва в нашия град да да пуши , тъй че боя все някога ще се случи и ще трябва един ден да се изправим един срещу друг в очите се видя ,трябва да бъда готов и концентриран за този ден , затова имам 1 дума "ТРЕНИРОВКИ".

много се вживяваш, авторе