PDA

View Full Version : На 19 съм, как мога да си хвана гадже ученичка?



Страници : [1] 2

KrivMasur
12-14-2015, 09:36
Здравейте, преебах се да уча в мъжко училите за гимназия и тотално изпуснах ВСИЧКО свързано с момичета в тинейджърските ми години, даже не съм целувал момиче. Аз съм напълно нормално момче, имам кола, книжка... просто така стана поради много лоши обстоятелста и прекаркване на повече време пред компютъре. Относително здрав съм и имам плочки, защото спортувам и тренирам лостове.

Знам, че на момичетата им пука много повече за външният вид, но аз не съм нито слаб, нито нисък, нито грозен. Имам чиста кожа и не задържам мазнини в лицето, нямам деформации, обличам се добре.

Проблема ми е, че не знам как да срещам момичета, даже не познавам никакви, всичките ми приятели са момчета.

Чуствам се зверски преебан и изманен за това, че изпуснах младите момичета, и това в правилните ми години на развитие да експериментирам с момичета, да се целуваме, да си загубя девствеността си с девствено момиче за което ми пука а не некви стари набръчкани курви дето ги е минала половина София.

Откъде и как мога да си хвана гадже ученичка, 14-18? Не съм някъв странен или изрод, просто съм в такива обстоятвелства, че никога не съм бил около момичета, и се чуствам измамен че изпуснах момичетата им годините гогато са най-добри, даже нямам приятелКИ, във фейса всичките ми приятели са момчета :(

pmarci
12-14-2015, 09:48
Ехей, на 14ти години чак, леко бе.. 5 години разлика, чуваш ли се? Това твърдение, че момичетата си падат по външния вид не е така, ще ти дам прост пример - може да си с добър външен вид, но като се държиш като селянин, коя ще ти върже? Никоя. Та, добави половината момичета от твоя град във facebook, щом толкова настояваш да имаш момичета в профила. Запознай се с една-две, поддържай контакт с тях, излизай с тях(поотделно). Бъди себе си, след време ще придобиеш само самоувереност и атакувай. Ем май т'ва е.

KrivMasur
12-14-2015, 09:57
Ехей, на 14ти години чак, леко бе.. 5 години разлика, чуваш ли се? Това твърдение, че момичетата си падат по външния вид не е така, ще ти дам прост пример - може да си с добър външен вид, но като се държиш като селянин, коя ще ти върже? Никоя. Та, добави половината момичета от твоя град във facebook, щом толкова настояваш да имаш момичета в профила. Запознай се с една-две, поддържай контакт с тях, излизай с тях(поотделно). Бъди себе си, след време ще придобиеш само самоувереност и атакувай. Ем май т'ва е.

Годините разлика не са ми проблем, важното е да се харесваме. повечето на 14 вече приличат на доста по големи заради хормоните в храните и т.н., и просто дадох годините като г/д биг предпочел да съм с някоя на 16 17. Бих предпочел да съм с някоя девстевна, чуствам се ограбен и силно измамен за това че никога няма да съм първата целувка на момиче, или да отнема девствеността на някои - нещо което почти всяко момче е правило. Не се чусвтвам човек, много важна, и една от най-добрите части от живота ми е отнена и липсва.

Това че момичетата си падат по външния вид много повече от момчетата си е самата истина, повечето мъже ще се навият и на камък с путка, докато момичетата режат всички като видят нещо, което не им харесва.

И не казвам, че е само външен вид, ако имаш вид но си идиот или аутист е много ясно че ще те отреже, но ако нямаш вид даже няма и да те забележе че съществуваш.

Не се държа като селтак или невъзпитан, много добре знам как да се държа във различни ситуации.

Не настоявам да имам момичета в профила, просто казвам, че нямам никакви защото през тези години съм бил заобиколен само от момчета.

Тъпо ми се струва да добавям непознати момичета във фейсбук, а и всичките ми снимки са стари или лоши, бих предпочел да не срещам момичета през интернет, какво можете да препоръчате за това? не срещам момичета чрез копманиите с които движа

Smrazqvashta
12-14-2015, 10:14
чуствам се ограбен и силно измамен за това че никога няма да съм първата целувка на момиче, или да отнема девствеността на някои - нещо което почти всяко момче е правило. Не се чусвтвам човек, много важна, и една от най-добрите части от живота ми е отнена и липсва.

Сериозен ли си?

С тези разсъждения ще достигнеш до леглото на една, втора, трета. По-голям проблем ще ти е, че само до там ще останеш.

KrivMasur
12-14-2015, 11:27
Сериозен ли си?

С тези разсъждения ще достигнеш до леглото на една, втора, трета. По-голям проблем ще ти е, че само до там ще останеш.

Не мога да разбера какво имаш предвид. И ме съмнява да достигна до каквито и да е легла освен до своето в което да спя, защото за целта трябва да намеря момиче.

Честно казано не ми дреме толкова много за секс, бих предпочел да си хвана някоя и да си я целувам и прегръщам и да знам, че и тя ме харесва. Просто казвам как се чувствам. Много важно е да имаш момичета във формиращите си тинейджърски години когато си с много висок тестостерон, и тогава да експериментираш и да губиш 'невинноста' си....

поне се възползвах от теста равен на слаб цикъл и изградих тяло :D

Schweeps
12-14-2015, 12:14
Имам чувството, че искаш да ти се начертае подробен план за сваляне на момиче ;д
Как да си хванеш гадже? Неможе да си хванеш гадже. Може да си хванеш пеперудка, която лети, защото това е против волята и. А при жените нещата не стоят така.Всяка жена иска да бъде съблазнена. И познай кой е най-навътре в собственото си съблазняване? Точно така! Всяка жена мисли минимум по-12-16 часа на ден, как ще срещне най-голямата любов на живота си, през останалото време спи. Тогава, защо да я хващаш? Нека тя дойде при теб... Простичко е и е нужно само едно нещо, да бъдеш мъж. Хубавото е, че има различни типове жени. Затова първо разбери за себе си какъв тип жени харесваш. Като казвам какъв тип, това не означава с големи цици и малко дупе и да прави свирки. Това означава да усетиш каква искаш ДА БЪДЕ тя, а не какво да прави. Дали да бъде добра, нежна, перверзна, отворена, женствена... След като си намериш твоя тип, се калибрираш по него. И след като знаеш какво искаш, преследвай целта си. Става лесно и не си губиш времето с глупости.

И най-важното: следващият път като пишеш, задавай конкретен въпрос. Например: заговорих еди кое си момиче, направих това и това, случи се това и това, еди какъв си е сега проблемът, какво да правя. На тези общи въпроси дето ги задаваш няма как да получиш смислен отговор. Успех!

KrivMasur
12-14-2015, 16:25
Имам чувството, че искаш да ти се начертае подробен план за сваляне на момиче ;д
Как да си хванеш гадже? Неможе да си хванеш гадже. Може да си хванеш пеперудка, която лети, защото това е против волята и. А при жените нещата не стоят така.Всяка жена иска да бъде съблазнена. И познай кой е най-навътре в собственото си съблазняване? Точно така! Всяка жена мисли минимум по-12-16 часа на ден, как ще срещне най-голямата любов на живота си, през останалото време спи. Тогава, защо да я хващаш? Нека тя дойде при теб... Простичко е и е нужно само едно нещо, да бъдеш мъж. Хубавото е, че има различни типове жени. Затова първо разбери за себе си какъв тип жени харесваш. Като казвам какъв тип, това не означава с големи цици и малко дупе и да прави свирки. Това означава да усетиш каква искаш ДА БЪДЕ тя, а не какво да прави. Дали да бъде добра, нежна, перверзна, отворена, женствена... След като си намериш твоя тип, се калибрираш по него. И след като знаеш какво искаш, преследвай целта си. Става лесно и не си губиш времето с глупости.

И най-важното: следващият път като пишеш, задавай конкретен въпрос. Например: заговорих еди кое си момиче, направих това и това, случи се това и това, еди какъв си е сега проблемът, какво да правя. На тези общи въпроси дето ги задаваш няма как да получиш смислен отговор. Успех!


Стига ми се прави на умна, чисто и ясно си обясхних, че съм израсъл в обстоятелсва при които околко мен е имало най-вече мъже и никакви момичета, така че това което питам е КАК да намеря момичета, т.е. как да ги срещам и да съм в ситуации, в които можем да се запознаем, не как да ги свалям и съблазнявам и т.н. съмнявам се в това да имам проблем. Главният ми проблем е, че не мога да ги срещам, както казах даже нямам момичета приятелки, никога не са ме и рязали защото не е имало момиче, което да ме отреже.

Аз вече съм си мъж и съм сериозен човек, в живота имам всичко друго, но немога да се насладя на нищо, като има нещо като това което ме яде отвътре.

Относно типовете, мани ги тия глупости. Има просто двама човека които се привличат външно и в главата си мислят някакви други глупости, нарича се 'halo effect'. Просто искам няква дето е сладка и е мило и женствено момиче.

golemiq_korab_minava
12-14-2015, 16:43
Добре де, ти с тея приятели къде излизате?

KrivMasur
12-14-2015, 16:46
Добре де, ти с тея приятели къде излизате?

Това не е важно, но където ходиме няма момичета, а дори и да има не помага... примерно седиме в рестурант и по другите маси може да има момичета и това е.

Почти вскичите ми приятели си имат гаджета или приятели с привилегии. (както всички нормални хора освен мен)

Schweeps
12-14-2015, 17:04
Нямам нужда от това да се правя на умна.Дадох ти съвет,но нищо явно не си разбрал.

ДОТА
12-14-2015, 17:06
във фейса всичките ми приятели са момчета :(

Това обяснява всичко.

KrivMasur
12-14-2015, 17:07
Нямам нужда от това да се правя на умна.Дадох ти съвет,но нищо явно не си разбрал.

Абсолютно никакъв съвет не съм получил от поста ти относно как мога да срещам момичета.

Schweeps
12-14-2015, 17:12
Относно това '' как да ги срещам и да съм в ситуации, в които можем да се запознаем'' да ти кажа само,че когато човек търси намира! Неможе да си стоиш само у вас и да чакаш да ти почука на вратата.Излизай по-често с приятелите си и рано или късно ще срещнеш момичето за теб.Не е трудно да намериш някое лапе,но мисля,че не търсиш това..

Schweeps
12-14-2015, 17:17
С написаното ти казвам,че трябва първо да разбереш какъв е твоя тип жена,ноо за теб това са глупости и затова според теб с нищо не съм ти помогнала.

Трябва да знаеш какво търсиш за да го намериш ....

inewton
12-14-2015, 17:23
Трябва да знаеш какво търсиш за да го намериш ....

Кой се опитва да ме имитира!?

По добър път си тръгнала.

Schweeps
12-14-2015, 17:43
Кой се опитва да ме имитира!?

По добър път си тръгнала.

Не имитирам никого ако си го казвал някъде аз не съм го видяла,не ти следя мненията.

KrivMasur
12-14-2015, 17:46
Относно това '' как да ги срещам и да съм в ситуации, в които можем да се запознаем'' да ти кажа само,че когато човек търси намира! Неможе да си стоиш само у вас и да чакаш да ти почука на вратата.Излизай по-често с приятелите си и рано или късно ще срещнеш момичето за теб.Не е трудно да намериш някое лапе,но мисля,че не търсиш това..


С написаното ти казвам,че трябва първо да разбереш какъв е твоя тип жена,ноо за теб това са глупости и затова според теб с нищо не съм ти помогнала.

Трябва да знаеш какво търсиш за да го намериш ....

http://rs717.pbsrc.com/albums/ww179/wonkybiff/gifs/715keq.gif~c200

МОМИЧЕ търся, по възможност с всички крайници...

Не съм в ситуация че да имам и претенции, и като не е толкова трудо на намеря 'некое лапе' просто ми кажи как. Като бях по малък, да заседявах се в нас и по залите за тренировки, но през последните години излизам навън доста, проблемът е че не съм в ситуации с момичета.

Това, че излизам с аверите не значи, че ще срещна някоя или някоя просто ще дойде до мен да ме заговори, ако работеше така, досега се е случило много пъти.

inewton
12-14-2015, 17:50
Не имитирам никого ако си го казвал някъде аз не съм го видяла,не ти следя мненията.

Огромна ГРЕШКА.

Schweeps
12-14-2015, 17:52
http://rs717.pbsrc.com/albums/ww179/wonkybiff/gifs/715keq.gif~c200

МОМИЧЕ търся, по възможност с всички крайници...

Не съм в ситуация че да имам и претенции, и като не е толкова трудо на намеря 'некое лапе' просто ми кажи как. Като бях по малък, да заседявах се в нас и по залите за тренировки, но през последните години излизам навън доста, проблемът е че не съм в ситуации с момичета.

Това, че излизам с аверите не значи, че ще срещна някоя или някоя просто ще дойде до мен да ме заговори, ако работеше така, досега се е случило много пъти.


И очакваш да направя някакъв фокус лии ??
Как да ти помогна незнам - предавам се

Schweeps
12-14-2015, 17:53
Огромна ГРЕШКА.

Защо ;д ?

inewton
12-14-2015, 17:58
Защо ;д ?

Карай…

dreamwalker
12-14-2015, 18:00
Аз съм на 13, но всички ми казват, че изглеждам много по-голяма - т.е. като на 15-16. :)

Аз също не познавам много момчета, защото в класа ми има само едно момче. А и съм малко срамежлива и не излизам много, затова не съм се запознавала с други. Имам един съсед на 10 години, ама той не се брои. Много съм възпитана и не обичам "селтаци", както каза. Много се възхищавам на 19-годишните - те са толкова интелигентни и отговорни! Момчетата на моята възраст са още деца!

Какво мислиш?

П.П. Много ми допада начинът ти на мислене, толкова си зрял и интелигентен!

Schweeps
12-14-2015, 18:03
Карай…

Кажи де няма да ти се обидя.. ;Д

inewton
12-14-2015, 18:06
Кажи де няма да ти се обидя.. ;Д

Пропускаш уроци по марал, красноречие и логическо мислене.

P.S. dreamwalker, не създавай напразни надежди у момчето!

dreamwalker
12-14-2015, 18:10
Пропускаш уроци по марал, красноречие и логическо мислене.

P.S. dreamwalker, не създавай напразни надежди у момчето!

Какви напразни надежди?

Аз споделям мнението си, всеки има право да сподели мнението си. :)

golemiq_korab_minava
12-14-2015, 18:12
http://rs717.pbsrc.com/albums/ww179/wonkybiff/gifs/715keq.gif~c200

МОМИЧЕ търся, по възможност с всички крайници...

Не съм в ситуация че да имам и претенции, и като не е толкова трудо на намеря 'некое лапе' просто ми кажи как. Като бях по малък, да заседявах се в нас и по залите за тренировки, но през последните години излизам навън доста, проблемът е че не съм в ситуации с момичета.

Това, че излизам с аверите не значи, че ще срещна някоя или някоя просто ще дойде до мен да ме заговори, ако работеше така, досега се е случило много пъти.

Да бе, търсил. Това, че те е срам, или страх да заговориш някоя непозната в кафенето, в магазина, в аптеката, във фитнес салона е съвсем друго, нали?

KrivMasur
12-14-2015, 18:12
И очакваш да направя някакъв фокус лии ??
Как да ти помогна незнам - предавам се

Кажи ми какво да правя за да съм в ситуации с момичета/къде мога да срещам момичета. Как по дяволите хората си намират гадже, не идва от никъде...

inewton
12-14-2015, 18:12
Какви напразни надежди?

Аз споделям мнението си, всеки има право да сподели мнението си. :)

Това не е мнение. Това е гавра.

Видя ли какви мили думи написах за теб във "Философия и религия"?

KrivMasur
12-14-2015, 18:13
Да бе, търсил. Това, че те е срам, или страх да заговориш някоя непозната в кафенето, в магазина, в аптеката, във фитнес салона е съвсем друго, нали?

Защо да досаждам на някакви непознати момичета? Най-много да ме отреже пред хората и да ме унижи, а аз хич не отговарям добре когато някой се опита да се ебава с мене и да ме унижава. Доста често поемам големи рискове на своя глава, но идеята да дам всичката сила в една ситуация на друг, и резултатът да не зависи само от мен и способностите ми хич не ми харесва.

Schweeps
12-14-2015, 18:13
Пропускаш уроци по марал, красноречие и логическо мислене.

P.S. dreamwalker, не създавай напразни надежди у момчето!

Едвали..
Големият ум е необходим, за да се измислят по-големи глупости.Имам си достатъчно така,че не ми е необходимо повече. :)

inewton
12-14-2015, 18:16
Едвали..
Големият ум е необходим, за да се измислят по-големи глупости.Имам си достатъчно така,че не ми е необходимо повече. :)

Superbia magistra pessima est. (Това е моя сентенция).

Schweeps
12-14-2015, 18:18
Кажи ми какво да правя за да съм в ситуации с момичета/къде мога да срещам момичета. Как по дяволите хората си намират гадже, не идва от никъде...

Хората са измислили дискотеките,кафетата и тем подобни други места точно на такива места повечето хора се запознават.Аз например моето момче го намерих най-случайно в един сайт и вече 4 години си живеем заедно.Такава една чудна и толкова хубава бъркотия е животът!

golemiq_korab_minava
12-14-2015, 18:21
Защо да досаждам на някакви непознати момичета? Най-много да ме отреже пред хората и да ме унижи, а аз хич не отговарям добре когато някой се опита да се ебава с мене и да ме унижава. Доста често поемам големи рискове на своя глава, но идеята да дам всичката сила в една ситуация на друг, и резултатът да не зависи само от мен и способностите ми хич не ми харесва.

Ето веднага - щяла да те отреже, БРЕЙ.

Нямаш компания, не искаш интернет, не искаш непознати. Ами лесно нема.

dreamwalker
12-14-2015, 18:23
Аз предложих да се запознаем.

Но не обичам шоколадов сладолед, трябва да ми купиш ванилов.

Schweeps
12-14-2015, 18:23
Superbia magistra pessima est. (Това е моя сентенция).

Не е гордост споко.

inewton
12-14-2015, 18:25
Не е гордост споко.

А какво е?

KrivMasur
12-14-2015, 18:28
Хората са измислили дискотеките,кафетата и тем подобни други места точно на такива места повечето хора се запознават.Аз например моето момче го намерих най-случайно в един сайт и вече 4 години си живеем заедно.Такава една чудна и толкова хубава бъркотия е животът!

По дискотеки не ходя, в кафетата?! това какво ми помага, аз си сядам с моите хора и си говориме и това е.

KrivMasur
12-14-2015, 18:29
Ето веднага - щяла да те отреже, БРЕЙ.

Нямаш компания, не искаш интернет, не искаш непознати. Ами лесно нема.

Имам компания, просто всичките сме мъже. Как да не искам непознати? Аз точно питам как да се запозная с непознати.

Schweeps
12-14-2015, 18:32
А какво е?

Еми не бих казала,че съм горда като не е така!
Много скромен човек съм по принцип..

Schweeps
12-14-2015, 18:32
По дискотеки не ходя, в кафетата?! това какво ми помага, аз си сядам с моите хора и си говориме и това е.

Не знам изобщо на теб какво може да ти помогне.Нямам идея

inewton
12-14-2015, 18:33
Много скромен човек съм по принцип..

И това ако не е гордост…

KrivMasur
12-14-2015, 18:34
Не знам изобщо на теб какво може да ти помогне.Нямам идея

Нормалните хора как се запознават с момичета? Имам много приятели, но всичките са момчета, нямам абсолютно никакъв проблем да намирам нови приятели чрез хобитата и заниманията ми, но за съжеление всичките са момчета.

Schweeps
12-14-2015, 18:38
И това ако не е гордост…

Еми ако мислиш,че е гордост ок . Ако ме познаваше щеше да мислиш по друг начин.

inewton
12-14-2015, 18:40
Еми ако мислиш,че е гордост ок . Ако ме познаваше щеше да мислиш по друг начин.

Нямаше да мисля по друг начин. inewton мисли по единствен начин- правилният.

Schweeps
12-14-2015, 18:40
Нормалните хора как се запознават с момичета? Имам много приятели, но всичките са момчета, нямам абсолютно никакъв проблем да намирам нови приятели чрез хобитата и заниманията ми, но за съжеление всичките са момчета.

Еми добавяй си в фб-то например момичета пишете си и след известно време предложи да се срещнете то така се почва.Аз съм момиче и имам съвсем друго мислене от мъжкото.Въпреки,че за да излезе момиче с дадено момче трябва да си и приятен,да има някакви симпатий ддз..

golemiq_korab_minava
12-14-2015, 18:45
Имам компания, просто всичките сме мъже. Как да не искам непознати? Аз точно питам как да се запозная с непознати.

добре, като пазариш с приятели ли ходиш?

Schweeps
12-14-2015, 18:46
Нямаше да мисля по друг начин. inewton мисли по единствен начин- правилният.

Не знам дали аз съм горда,но ти определно имаш висока самооценка.Понякога голямото самочувствие пречи да мислиш трезво.
Дано не ти е прозвучало грубо,но не може да ми казваш,че аз притежавам дадени ''качества'' като твърдиш,че съм горда при положение,че не ме познаваш,а всъщност показваш,че точно ти си Горделивият.

KrivMasur
12-14-2015, 18:47
Еми добавяй си в фб-то например момичета пишете си и след известно време предложи да се срещнете то така се почва.Аз съм момиче и имам съвсем друго мислене от мъжкото.Въпреки,че за да излезе момиче с дадено момче трябва да си и приятен,да има някакви симпатий ддз..

Не ти ли се струва доста странно да добавям момичета от фб които не познавам? И снимките ми във фейса са доста зле, имам няколко по стари но те са от когато качвах, сега съм много чист и лицето ми се изчисти и има ъгловатост и костите си личат, и като цяло изглеждам в пъти по-добре (но нямам никакви снимки в това състояние).

Schweeps
12-14-2015, 18:48
аз бях до тук не ми се спори повече.Успех на автора :)

KrivMasur
12-14-2015, 18:48
добре, като пазариш с приятели ли ходиш?

това да не би да значи да пазарувам? ако да - да

KrivMasur
12-14-2015, 18:48
аз бях до тук не ми се спори повече.Успех на автора :)

просто казвам как стоят нещата, не споря с никой, просто искам съвети относно какво да правя

Schweeps
12-14-2015, 18:49
Не ти ли се струва доста странно да добавям момичета от фб които не познавам? И снимките ми във фейса са доста зле, имам няколко по стари но те са от когато качвах, сега съм много чист и лицето ми се изчисти и има ъгловатост и костите си личат, и като цяло изглеждам в пъти по-добре (но нямам никакви снимки в това състояние).

1-во повечето хора в фб го правят.Ти защо мислиш,че имат по 1000 приятели ? Или мислиш,че всичките ги познават :)
2-ро Като снимките са зле,снимай се и готово!
УСПЕХ ОТ МЕН ...

golemiq_korab_minava
12-14-2015, 18:50
това да не би да значи да пазарувам? ако да - да

за хляб?

dreamwalker
12-14-2015, 18:55
Трол.

Много слаб трол.

KrivMasur
12-14-2015, 18:58
1-во повечето хора в фб го правят.Ти защо мислиш,че имат по 1000 приятели ? Или мислиш,че всичките ги познават :)
2-ро Като снимките са зле,снимай се и готово!
УСПЕХ ОТ МЕН ...

Аз имам 900, и почти всичките ги познавам.


за хляб?

а?


Гледай сега. Ти имаш почти само приятели момчета. Приятелите ти момчета имат приятелки момичета - ОПА, явно не са спали. Защо не попиташ тях? Или защо не ги помолиш да ги викат като излизате? Странични момичета ще се чувстват по-комфортно да разговарят с вас, ако не сте само коч компания.

Не говоря за такива неща с приятелите ми, няма изобщо да ме уважават ако знаят че имам проблеми с момичетата.


Трол.

Много слаб трол.

Не знам защо мислиш така, но не съм никакъв трол, всичко което съм написал е истина. Даже ми е доста некомфортно да съм толкова жалък да питам за съвет относно това по форуми, имам по-добри начини да си прекарвам времето, просто искам момиче.

dreamwalker
12-14-2015, 18:59
Не знам защо мислиш така, но не съм никакъв трол, всичко което съм написал е истина. Даже ми е доста некомфортно да съм толкова жалък да питам за съвет относно това по форуми, имам по-добри начини да си прекарвам времето, просто искам момиче.

Тогава защо пренебрегваш моя коментар, нали казах, че изглеждам на 16.

fanton1
12-14-2015, 19:03
Четох, четох, четох та ми омръзна да чета вече ... Хората ти дават съвети къде, какво, как да направиш за да се запознаеш с момичета ти все отказваш, защото според теб ще те "отрежат" направят за смях и т.н. Ами щом не ги приемаш ще си седиш в това положение и толкова.

dreamwalker
12-14-2015, 19:07
Четох, четох, четох та ми омръзна да чета вече ... Хората ти дават съвети къде, какво, как да направиш за да се запознаеш с момичета ти все отказваш, защото според теб ще те "отрежат" направят за смях и т.н. Ами щом не ги приемаш ще си седиш в това положение и толкова.

Опита се да тролва, но не му се получи.

fanton1
12-14-2015, 19:08
Опита се да тролва, но не му се получи.
Първия ти пост тук ми хареса обаче. :D

golemiq_korab_minava
12-14-2015, 19:11
за хляб да отиде

dreamwalker
12-14-2015, 19:23
искам момиче.

Това съм аз, ако имаш интерес, може да ми пишеш ЛС => https://akk.li/pics/anne.jpg

KrivMasur
12-14-2015, 19:59
Тогава защо пренебрегваш моя коментар, нали казах, че изглеждам на 16.



Изобщо не го видях, не бих се видял с никого от този форум, след нещатата които написах, няма да има никакво уважение към мен.

KrivMasur
12-14-2015, 20:04
Защо ме мислите за трол? Нещата които пиша са истина, какво толкова съм казал, че да съм трол?!

KrivMasur
12-14-2015, 20:05
Четох, четох, четох та ми омръзна да чета вече ... Хората ти дават съвети къде, какво, как да направиш за да се запознаеш с момичета ти все отказваш, защото според теб ще те "отрежат" направят за смях и т.н. Ами щом не ги приемаш ще си седиш в това положение и толкова.

Повечето съвети да доста празни. Това е все едно да кажа на човек без крака, че ще си реши проблема ако има крака.

golemiq_korab_minava
12-14-2015, 20:07
продавачката те чака

dreamwalker
12-14-2015, 20:10
Защо ме мислите за трол? Нещата които пиша са истина, какво толкова съм казал, че да съм трол?!

Като започнем с потребителското име KrivMasur...

KrivMasur
12-14-2015, 20:21
Като започнем с потребителското име KrivMasur...

Нямаше какво друго да измисля, просто си правех профила за да направя темата...

KrivMasur
12-16-2015, 06:24
Хаха, да, те трева пасат сигурно, та не са се усетили.
Големи "приятели" имаш, евала.

Просто не говориме с тях за такива неща.

И не става въпрос дали имам големи приятели, просто никой не може да уважава мъж който за 19 години даже не е и целунал момиче. Унизително е да живееш с това, даже не се чувствам като човек. Сериозно бих предпочел да имам рак вместо това, тези с рак поне са си живяли нормални живота, а не са изпуснали най-важните и най-добрите моменти от младостта си.

inewton
12-16-2015, 06:28
Сериозно бих предпочел да имам рак вместо това, тези с рак поне са си живяли нормални живота, а не са изпуснали най-важните и най-добрите моменти от младостта си.

Не говори такива простотии! Ако имаш рак ще изпуснеш най- важните моменти от старостта си.

KrivMasur
12-16-2015, 10:53
Не говори такива простотии! Ако имаш рак ще изпуснеш най- важните моменти от старостта си.

Ебаваш ли се с мене? Ако нямаш младост няма много смисъл в живота, няма против да умра преди 30, но да съм си живял на макс.

KrivMasur
12-16-2015, 10:54
Аре бе, никой ли няма кво толкова да каже? Как е толкова невъзможно да си хванеш гадже, та даже да си намериш и приятелки.

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 11:01
толкова си тъп

KrivMasur
12-16-2015, 11:04
толкова си тъп

И кое ми е тъпото бе? Обясни ми кво толкова тъпо съм казал, хич не е яко да си пропиляваш най-яките години от живота, докато всички други си правят кефа а ти го изпускаш.

haritov
12-16-2015, 11:07
И кое ми е тъпото бе? Обясни ми кво толкова тъпо съм казал, хич не е яко да си пропиляваш най-яките години от живота, докато всички други си правят кефа а ти го изпускаш.

искаш гадже да си правиш кефа ли?

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 11:15
абе в една друга тема питах кои са по-умни? маймуните или хората.. тъкмо се нагласих да мисля, че все пак хората имат повече разум....... и като ти видях тролските разсъждения пак се убедих, че много хора са под нивото на маймуните бе

KrivMasur
12-16-2015, 11:27
искаш гадже да си правиш кефа ли?

Сексът и интимноста са едни от основните човешки нужди.


абе в една друга тема питах кои са по-умни? маймуните или хората.. тъкмо се нагласих да мисля, че все пак хората имат повече разум....... и като ти видях тролските разсъждения пак се убедих, че много хора са под нивото на маймуните бе

Абе ей кенеф, аре обясни ми кво толкова тъпи или тролско съм казал. Всичко което написах е истината. Не знаеш колко е гадно да жиееш така. Това, че ти си си живял напълно нормален живот и си имал момичета и виждаш живота по друг начин от мен, не ме прави никакъв трол.

Просто искам съвет, ако няма какво смислено да кажеш - мълчи.

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 11:48
Ти да не си единствения и последен?
То не е тролксо, направо е трагично живота ти да върти между това да пращиш с момиче или не.

vanesa777
12-16-2015, 11:57
не мога да разбера защо се карате ;) ;(

KrivMasur
12-16-2015, 11:58
Ти да не си единствения и последен?
То не е тролксо, направо е трагично живота ти да върти между това да пращиш с момиче или не.

Не се върти около това, но като нямаш нещо то става всичко. Както за бедния който не може да си купи хляб парите са всичко, а за богатия не са нищо значимо.

Доста тъпо се чувствам за това, че никога няма да имам любов, колкото и педалско да звучи.

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 12:28
Не се върти около това, но като нямаш нещо то става всичко. Както за бедния който не може да си купи хляб парите са всичко, а за богатия не са нищо значимо.

Доста тъпо се чувствам за това, че никога няма да имам любов, колкото и педалско да звучи.

Ако си примат, така е.
Но кой ти каза, че за бедните парите са всичко? В повечето случаи за богатите парите са всичко.

Човек (приметивния) често не осъзнава,че има, докато не го загуби. И ти си толкова тъп, с твоето раково пожелание.

На 19, нямал да има любов, ц. Нали детство нямаше да имаш, щото не си чукал, сега пък цял живот нямало .

Ми и така да е, пак си тъп, ако не можеш да го превъзмогнеш.

KrivMasur
12-16-2015, 12:38
Ако си примат, така е.
Но кой ти каза, че за бедните парите са всичко? В повечето случаи за богатите парите са всичко.

Човек (приметивния) често не осъзнава,че има, докато не го загуби. И ти си толкова тъп, с твоето раково пожелание.

На 19, нямал да има любов, ц. Нали детство нямаше да имаш, щото не си чукал, сега пък цял живот нямало .

Ми и така да е, пак си тъп, ако не можеш да го превъзмогнеш.

Ей дебил, аре да не се убиждаме, защото нито ме познаваш нито знаеш нищо за мене, стига се прави на голям по форумите, нищо лошо не съм ти казал.

А и как да имам любов, като истинка любов можеш да имащ само докато си тийн и си достатъчно тъп да се отдадеш напълно на друг човек и да вярваш сляпо. Само първата любов и истинска, и само момиче, което е било девствено може да обича истински. Преди пак да почнеш да се правиш и да ми обяснаваш къв съм, мога ти кажа, че съм доста образован човек и разбирам много от биология. Само когато едно момиче е девствено може да обича истински, защото само първият път се пуска толкова силна доза в мозъка от хормоните свързани с любовта, след това всеки път е по-слабо независимо какво. Също така докато си на 15 имаш най-много допаминови рецептори и усещаш всяка емоция много по-силно всравнение с всяка следваща година. Аз път не бих могъл да обичам момиче, което не е девствена, бих я хванал за гадже но никога няма да мога да обичам и да бъга истинки интимен с момиче, което знам че са я пецкали други и вече е имала всички тези емоции и аз съм просто поредния. И казвам че съм прекалено стар, защото с всяка година става все по-трудно/невъзможно да намериш младо, девствено момиче. Аз съм девствен, искам и моето момиче да е такова, не искам някаква тъпа курва, или някаква употребявана за която това не е нищо специално.

И това, че неможеш да превъзмогнеш нещо не те прави тъп, 'умния'.

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 12:57
хахахаха.. ми добре, пожелавам ти да се ожениш за някоя мюсулманка, арабка, там мн девствени има винаги ххаха


..И това, че неможеш да превъзмогнеш нещо не те прави тъп, 'умния'.//

в твоя случай те прави... и слаб

baby_baby
12-16-2015, 13:00
За педофилия ли искаш да те съдят та искаш момиче на 14?

KrivMasur
12-16-2015, 13:12
хахахаха.. ми добре, пожелавам ти да се ожениш за някоя мюсулманка, арабка, там мн девствени има винаги ххаха


..И това, че неможеш да превъзмогнеш нещо не те прави тъп, 'умния'.//

в твоя случай те прави... и слаб

Мани ги тия. Просто искам някое нормално девствено момиче, което ще ме обича. Не искам само ебане и не искам някакви използвани.


За педофилия ли искаш да те съдят та искаш момиче на 14?

Не искам момиче на 14, просто казах 14-18. Бих предпочел някоя на 16-17. И няма как да ме съдят при положение, че в България закона се отнася за под 14 годишни. Познавам хора на моите години, че и по-стари които са били с момичета на тези години и нямат проблеми. Просто искам младо момиче в разцвета си, нещо което абсолютно всеки (без мен) е имал. Не може да става дума за сравнение между момичетата над 19 и тези под.

Повечето момичета са напълно развити на 15, особено с хормините, които блъскат в храните.

Smrazqvashta
12-16-2015, 13:26
Просто искам някое нормално девствено момиче, което ще ме обича. Не искам само ебане и не искам някакви използвани.

Мълчанието е злато.

http://rs215.pbsrc.com/albums/cc280/bleurgh_bucket/facepalm.jpg~c200

KrivMasur
12-16-2015, 13:28
Мълчанието е злато.

[img]http://rs215.pbsrc.com/albums/cc280/bleurgh_bucket/facepalm.jpg~c20img]

Е какво толкова съм казал?

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 13:34
IZPOLZVACH

Smrazqvashta
12-16-2015, 13:38
Е какво толкова съм казал?

Мисленето ти е ограничено, елементарно, пошло. Разтягай локуми, агресирай, обиждай, колкото искаш.

И петдесет хиляди момичета да имаш във фейсбук, резултата ще е същият.

KrivMasur
12-16-2015, 13:38
IZPOLZVACH

Аре, млъкни малко бе, олигофрен. Ходи да се правиш на забавен в някоя друга тема. Нищо чудно, че имаш 6000 поста в нета, ако така се правиш и пред приятели.

KrivMasur
12-16-2015, 13:40
Мисленето ти е ограничено, елементарно, пошло. Разтягай локуми, агресирай, обиждай, колкото искаш.

И петдесет хиляди момичета да имаш във фейсбук, резултата ще е същият.

И кое му е толкова елементарно или ограничено?! Обясни ми. Че аз съм девствен и искам такова момиче ли? Че искам момиче на което, ще и пука за мен, а няма просто да съм поредния за нея? Че не искам някаква дето са я минавали и са си играли с нея като жигата на бат сали дето цялата махала са я мъчили.

Аз просто искам това, което всяко момче е имало - девствено момиче с което се обича и с което да загуби девствеността си подобава.

Аз не агресирам към никой, големия кораб се заяжда с мен, без да съм му казал лоша дума.

Лош съм затова че искам любов ли?!

haritov
12-16-2015, 13:53
Сексът и интимноста са едни от основните човешки нужди.



Абе ей кенеф, аре обясни ми кво толкова тъпи или тролско съм казал. Всичко което написах е истината. Не знаеш колко е гадно да жиееш така. Това, че ти си си живял напълно нормален живот и си имал момичета и виждаш живота по друг начин от мен, не ме прави никакъв трол.

Просто искам съвет, ако няма какво смислено да кажеш - мълчи.

демек си на 19 и искаш секс с лице под 18г било то и с 14 годишна?

Smrazqvashta
12-16-2015, 13:53
И кое му е толкова елементарно? Че аз съм девствен и искам такова момиче ли? Че искам момиче на което, ще и пука за мен, а няма просто да съм поредния за нея? Че не искам някаква дето са я минавали и са си играли с нея.

Аз не агресирам към никой, големия кораб се заяжда с мен, без да съм му казал лоша дума.

Или си олигофрен или ти липсва всякакъв изказ. Оставям ти да избереш.
Не знам дали обмисляш написаното в постовете си. Жените/момичетата не са за експерименти на който и да е, камоли за неосъзнали се деветнадесет годишни, които не знаят какво точно искат. Никой себеуважаващ се човек не би определил друг от противоположният пол за използван, защото е имал и други сексуални партньори преди него. /Не визирам такива с n-бройки./
Обяснява ни как си нормално момче и искаш нормално момиче. Но нямаш правилни критерии за нормално, според мен.

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 13:57
И 60 хиляди поста да имам, нямам проблем и не искам да използвам девствени ученички.

KrivMasur
12-16-2015, 14:09
демек си на 19 и искаш секс с лице под 18г било то и с 14 годишна?

Не искам секс а гадже/връзка, и не искам да изпозлвам никой а да съм някого заедно. Казах 14-18 т.е. 14 най-ниско и то в случаите когато момичето е доста развито за годините си, идеално бих предпочел някоя на 16-17. Искам да съм с момиче с което съм интимен и което обичам, но няма как да обичам истински момиче, което не е девсветено, и момиче което не е девствено няма как мен да обича истински (или колкото първия си). Това не са измислици, а факти, биология. А и смятам, че е редно да имам девствена при положение, че и аз съм такъв.


Но тези спорове и мнения не са от значение. Аз просто искам съвет как мога да срещам и да се запознавам с момичета, защото съм бил в обсоятелсва, в които околко мен е имало само момчета, и съм изпуснал изживяванията от тези години и нямам никаква идея как и какво да правя. Какво казах видът ми или държанието ми не биха били проблем, проблемът ми е, че нямога да срешам момичета. Дори немога да бъда френдзоннат или отрязан, защото няма потенциално момиче което да направи това с мен.

haritov
12-16-2015, 14:15
Не искам секс а гадже/връзка, и не искам да изпозлвам никой а да съм някого заедно. Казах 14-18 т.е. 14 най-ниско и то в случаите когато момичето е доста развито за годините си, идеално бих предпочел някоя на 16-17. Искам да съм с момиче с което съм интимен и което обичам, но няма как да обичам истински момиче, което не е девсветено, и момиче което не е девствено няма как мен да обича истински (или колкото първия си). Това не са измислици, а факти, биология. А и смятам, че е редно да имам девствена при положение, че и аз съм такъв.


Но тези спорове и мнения не са от значение. Аз просто искам съвет как мога да срещам и да се запознавам с момичета, защото съм бил в обсоятелсва, в които околко мен е имало само момчета, и съм изпуснал изживяванията от тези години и нямам никаква идея как и какво да правя. Какво казах видът ми или държанието ми не биха били проблем, проблемът ми е, че нямога да срешам момичета. Дори немога да бъда френдзоннат или отрязан, защото няма потенциално момиче което да направи това с мен.

ако си вземеш на 14г гадже кога ще правиш секс нея?

ще и подаряваш ли кукли?

смразяваща ти го каза ама ти не искаш да четеш

KrivMasur
12-16-2015, 14:18
ако си вземеш на 14г гадже кога ще правиш секс нея?

ще и подаряваш ли кукли?

смразяваща ти го каза ама ти не искаш да четеш

Ако е по-развита за годините си едва ли ще е проблем. Помня още в основното повечето момичета не бяха девствени, даже някой от тях ходеха с момчета над 20, а други си бяха курви и разпоретини още на тия години....

haritov
12-16-2015, 14:49
Ако е по-развита за годините си едва ли ще е проблем. Помня още в основното повечето момичета не бяха девствени, даже някой от тях ходеха с момчета над 20, а други си бяха курви и разпоретини още на тия години....

това ще мине ли пред съдията?

KrivMasur
12-16-2015, 15:08
това ще мине ли пред съдията?

Аре стига глупости
https://i.gyazo.com/b3fc541b4b822cd81a556fa2944bac53.png

Ще ми кажеш, че е рядко 16-17 годишни да движат с по-големи на по 20 и повече.

[7h3.0n3]
12-16-2015, 15:50
абе малумници, кво захапахте момчето а? много ли сте отворени като вие сте имали нещо което той не? Не знаете кво е да не си преживял най-нормалното нещо на света и тва да ти тежи. аз знам кво е и въобще не е приятно.
ше ви еба в микробите

KrivMasur
12-16-2015, 15:53
;11373771']абе малумници, кво захапахте момчето а? много ли сте отворени като вие сте имали нещо което той не? Не знаете кво е да не си преживял най-нормалното нещо на света и тва да ти тежи. аз знам кво е и въобще не е приятно.
ше ви еба в микробите

Мерси за разбирането братле. Много е гадно чувството да знаеш, че през тези години всички са еспериментирали и са си губели невинноста с момичета във физическият си разцвет, а ти си гниел...

[7h3.0n3]
12-16-2015, 16:12
Мерси за разбирането братле. Много е гадно чувството да знаеш, че през тези години всички са еспериментирали и са си губели невинноста с момичета във физическият си разцвет, а ти си гниел...

чувството е разяждащо. пропилях си тиин годините и продължавам да пропилявам младежките ми. представи си ако кажеш на някоя жена че си девствен... същата ще и е реакцията като на мравките дето са коментирали по-назад.

KrivMasur
12-16-2015, 16:30
;11373775']чувството е разяждащо. пропилях си тиин годините и продължавам да пропилявам младежките ми. представи си ако кажеш на някоя жена че си девствен... същата ще и е реакцията като на мравките дето са коментирали по-назад.

Няма да казвам на никоя, защото само ще се прееба, и ще я накарам да загуби каквото и да е уважение към мен, но факта че аз си го знам това е достатъчно тъжен и гаден да ме измъчва отвътре всеки ден. Дори и да стана милионер някои ден, ще е безмислено и пак няма да ми върне тези години, времена и изживявание, които всички други получават БЕЗПЛАТНО, само защото са живи и на тези години. :(

inewton
12-16-2015, 16:34
Криви масуре, колко съвети ти дадоха хората, Гери даже ти се предложи, а ти само недоволстваш. С това пораженческо мислене как очакваш да ти се получи каквото и да е?

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 16:35
;11373775']чувството е разяждащо. пропилях си тиин годините и продължавам да пропилявам младежките ми. представи си ако кажеш на някоя жена че си девствен... същата ще и е реакцията като на мравките дето са коментирали по-назад.

Е къде е следващия, които се интересува и търси мнения на 90% от путките...

Щото, ако няква не ме иска заради това, то много й здраве.
Само че има и мислещи хора.

inewton
12-16-2015, 16:37
Ето, Кораба ти каза нещо много вярно. Замисли се над това, което ти каза!

[7h3.0n3]
12-16-2015, 17:01
Няма да казвам на никоя, защото само ще се прееба, и ще я накарам да загуби каквото и да е уважение към мен, но факта че аз си го знам това е достатъчно тъжен и гаден да ме измъчва отвътре всеки ден. Дори и да стана милионер някои ден, ще е безмислено и пак няма да ми върне тези години, времена и изживявание, които всички други получават БЕЗПЛАТНО, само защото са живи и на тези години. :(

хубаво е че го осъзнаваш това. времето няма как да се върне. по-добре си трай, прави си парите, купувай си скъпи неща и си притъпявяй емоциите с нещо.

корабе, човек си има имидж особено ако работи нещо сериозно и е заобиколен от сериозни хора. няма кво да ти обяснявам нещо, което няма да разбереш. просто му влез в обувките и му дай ПОЛЕЗЕН съвет. ако не можеш просто не пиши глупости

KrivMasur
12-16-2015, 17:09
;11373796']хубаво е че го осъзнаваш това. времето няма как да се върне. по-добре си трай, прави си парите, купувай си скъпи неща и си притъпявяй емоциите с нещо.

корабе, човек си има имидж особено ако работи нещо сериозно и е заобиколен от сериозни хора. няма кво да ти обяснявам нещо, което няма да разбереш. просто му влез в обувките и му дай ПОЛЕЗЕН съвет. ако не можеш просто не пиши глупости

Евала за тоя пост.


До inewton - нямам никакво пораженско мислене, доста борбен човек съм и съм минал през бол глупости и лайна. Просто осъзнавам как стоят обстоятелсвата, и колко безсилен съм срещу тях.

И къде са тия добри съвети? Да тичам като малко кученце досаждайки на момичета по улиците докато някоя не ме приеме хия не е добър съвет, нима така свеки е срещнал гаджето си?


До кораба - не се интересувам от мнението на 'путките', просто така стоят нещата в природата. Никой не уважата слабост, а да си девствен на 19 е огромна слабост. Целта на целия живот е да оцелееш достатъчно дълго и да се размножиш с партньор с възможни най-добри гени за вашето потомство. За 19 години да не можеш да намериш нито един партньор, та даже целувка, или просто приятелка какво говори...

haritov
12-16-2015, 17:12
гробарче опитвам се да му набия в главата че на тия дето се е хвърлил на гъза им пише прокурор той обаче не ми вярва

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 17:14
Не ми стана ясно за имиджа? Като работиш сериозна работа с интелигентен персонал, няма да се занимаваш с простаци до голяма степен. Тея обсъждания за личния живот на хората съществува в много по висока степен в ниската работна класа хора.
Глупости са вашите изгъзици, незрели. Колкото и да се жалвате вие не сте малцина подобни случаи, за да се изкарвате неразбрани и онеправдани.

KrivMasur
12-16-2015, 17:19
Не ми стана ясно за имиджа? Като работиш сериозна работа с интелигентен персонал, няма да се занимаваш с простаци до голяма степен. Тея обсъждания за личния живот на хората съществува в много по висока степен в ниската работна класа хора.
Глупости са вашите изгъзици, незрели. Колкото и да се жалвате вие не сте малцина подобни случаи, за да се изкарвате неразбрани и онеправдани.

Как очакваш да разбереш някои като не можеш да се поставиш в ситуацията му?

И просто никой не уважата девствен мъж, така както никой не уважата една курва. Вече обясних защо.


@haritov - за прокурор е от 13 и надолу, на никой няма да му мигне окото ако движа с някоя на 16, особено в България.

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 17:24
Поставям се и подчертах, че не си уникат. Девствени хора могат да не се уважават само от смешници. В твоя случай някои хора не те приемат заради коренно различни причини от девственотта ти. Хайде спирам да ви преча.

[7h3.0n3]
12-16-2015, 17:27
корабе, казах ти че няма да ме разбереш. не се напрягай излишно.

хари, верно си е законно да си с 14 годишна, ама вратичката в закона е такава, че при най-малкото оплакване от нея или родителите и - той ще го отнесе много тежко.

AmxModx
12-16-2015, 17:30
Здравейте, преебах се да уча в мъжко училите за гимназия и тотално изпуснах ВСИЧКО свързано с момичета в тинейджърските ми години, даже не съм целувал момиче. Аз съм напълно нормално момче, имам кола, книжка... просто така стана поради много лоши обстоятелста и прекаркване на повече време пред компютъре. Относително здрав съм и имам плочки, защото спортувам и тренирам лостове.

Знам, че на момичетата им пука много повече за външният вид, но аз не съм нито слаб, нито нисък, нито грозен. Имам чиста кожа и не задържам мазнини в лицето, нямам деформации, обличам се добре.

Проблема ми е, че не знам как да срещам момичета, даже не познавам никакви, всичките ми приятели са момчета.

Чуствам се зверски преебан и изманен за това, че изпуснах младите момичета, и това в правилните ми години на развитие да експериментирам с момичета, да се целуваме, да си загубя девствеността си с девствено момиче за което ми пука а не некви стари набръчкани курви дето ги е минала половина София.

Откъде и как мога да си хвана гадже ученичка, 14-18? Не съм някъв странен или изрод, просто съм в такива обстоятвелства, че никога не съм бил около момичета, и се чуствам измамен че изпуснах момичетата им годините гогато са най-добри, даже нямам приятелКИ, във фейса всичките ми приятели са момчета :(

Дъбкок и пълен портфейл

KrivMasur
12-16-2015, 17:32
Поставям се и подчертах, че не си уникат. Девствени хора могат да не се уважават само от смешници. В твоя случай някои хора не те приемат заради коренно различни причини от девственотта ти. Хайде спирам да ви преча.

Колкото и да ги говориш тия глупости, в края на краищата никой няма да гледа по същия начин на човек който уважават ако разберат, че той е девствен. Освен ако не е като Тим Тимбоу, който е подари религиозни причини.


Дъбкок и пълен портфейл

Имам пари, но проблема не ми е че ме режат, а че няма коя да ме отреже. Даже нямам приятелки момичета. Само момчета познавам и нямам никакъв контакт с жени.

inewton
12-16-2015, 17:38
нямам никакъв контакт с жени.

Майка, баба, леля нямаш ли?

haritov
12-16-2015, 17:48
Как очакваш да разбереш някои като не можеш да се поставиш в ситуацията му?

И просто никой не уважата девствен мъж, така както никой не уважата една курва. Вече обясних защо.


@haritov - за прокурор е от 13 и надолу, на никой няма да му мигне окото ако движа с някоя на 16, особено в България.
от 13 надолу си подсъдим за педофилия нагоре си подсъдим за секс с непълнолетна

и си хвани гадже дето няма да се чуди къде я сърби

но все пак ти ще си патиш

Грозния
12-16-2015, 18:08
Чуствам се зверски преебан и изманен за това, че изпуснах младите момичета, и това в правилните ми години на развитие да експериментирам с момичета, да се целуваме, да си загубя девствеността си с девствено момиче за което ми пука а не некви стари набръчкани курви дето ги е минала половина София.

Откъде и как мога да си хвана гадже ученичка, 14-18? Кофти брат - най-хубавите години за секс си ги изпуснал и няма как да ги върнеш. Ориентирай се към жени на твоята възраст или по-стари.

Не се държа като селтак или невъзпитан, много добре знам как да се държа във различни ситуации.Това ти е грешката!

Тъпо ми се струва да добавям непознати момичета във фейсбук, а и всичките ми снимки са стари или лоши, бих предпочел да не срещам момичета през интернет, какво можете да препоръчате за това? не срещам момичета чрез копманиите с които движаЖена за приятелка/гадже в интернета няма да намериш, освен ако не си много добре изглеждащ или богат и пак е почти невъзможно! Жените не си търсят гаджета в интернет - нито във ФБ нито в други сайтове! Те са там за да си губят времето, понякога флиртуват с разни мъже, без да имат намерение да излизат с тях - правят го за да се чувстват харесвани и си помпат самочувствието по тоя начин! Другото са проститутките (буквално) - в интеренет има бол! Така че - не си губи времето да си търсиш гадже в нета, виж ако търсиш проститутка, ще намериш ;) !

не срещам момичета чрез копманиите с които движаКандидатствай в университет и се запиши в специалност с много жени ;) ! Друго не се сещам какво да те посъветвам. То ще е като в училището, но по-готино и с повече секс ;)! Успех :) !

Сериозен ли си?
С тези разсъждения ще достигнеш до леглото на една, втора, трета. Защо тролиш момчето? Пишеш пълни глупости ако не си се сетила!

Честно казано не ми дреме толкова много за секс, бих предпочел да си хвана някоя и да си я целувам и прегръщам и да знам, че и тя ме харесва. Просто казвам как се чувствам. Искаш да се чувстваш готин и харесван, ако може и секс да има, много добре те разбирам !

изградих тяло :DТова ще ти помогне, аз и това нямам :( !

как мога да срещам момичета.Относно свалките в сайтове и барове - заеби ги, това не действа, особено в твоя случай. Както сам си се досетил (за даскалото) - трябват ти ситуации в които срещаш и общуваш с жени ежедневно и непринудено. Запиши се в университет и специалност с много жени или си намери работа в която ще общуваш с жени колежки или клиентки (и леко със свалките, че може да те уволнят, имай го предвид, така че имай мярка).

Това е от мен засега, нямах време да изчета цялата тема. Успех :) !

[7h3.0n3]
12-16-2015, 19:01
грозен, има девствени и девствени. без да се обиждаш ама ти си от 2рия тип. съветите, които си дал не вършат работа. вероятно момчето се занимава с нещо, което му носи добри пари и едва ли има намерението да си сменя работата, университета и да си сваля нивото.
няма и да тръгне по улиците или кафетата да се запознава с некви и да се прави на клоун щото си има гордост и заради путка няма да стане путка (нали го знаеш тоя израз). Дай му съвет как да облекчи гадното чувство, а не как да се превърне в тебе.

Шанел си го е казала: "най-хубавите неща в живота са безплатни, а вторите най-хубави са много скъпи." Ние не можем да имаме най-хубавите, затова ни остава да си купим вторите по хубост.

KrivMasur
12-16-2015, 19:03
Кофти брат - най-хубавите години за секс си ги изпуснал и няма как да ги върнеш. Ориентирай се към жени на твоята възраст или по-стари.
Това ти е грешката!
Жена за приятелка/гадже в интернета няма да намериш, освен ако не си много добре изглеждащ или богат и пак е почти невъзможно! Жените не си търсят гаджета в интернет - нито във ФБ нито в други сайтове! Те са там за да си губят времето, понякога флиртуват с разни мъже, без да имат намерение да излизат с тях - правят го за да се чувстват харесвани и си помпат самочувствието по тоя начин! Другото са проститутките (буквално) - в интеренет има бол! Така че - не си губи времето да си търсиш гадже в нета, виж ако търсиш проститутка, ще намериш ;) !
Кандидатствай в университет и се запиши в специалност с много жени ;) ! Друго не се сещам какво да те посъветвам. То ще е като в училището, но по-готино и с повече секс ;)! Успех :) !
Защо тролиш момчето? Пишеш пълни глупости ако не си се сетила!
Искаш да се чувстваш готин и харесван, ако може и секс да има, много добре те разбирам !
Това ще ти помогне, аз и това нямам :( !
Относно свалките в сайтове и барове - заеби ги, това не действа, особено в твоя случай. Както сам си се досетил (за даскалото) - трябват ти ситуации в които срещаш и общуваш с жени ежедневно и непринудено. Запиши се в университет и специалност с много жени или си намери работа в която ще общуваш с жени колежки или клиентки (и леко със свалките, че може да те уволнят, имай го предвид, така че имай мярка).

Това е от мен засега, нямах време да изчета цялата тема. Успех :) !

Мерси за отговорите брат.

Но тези на моите години не ме кефят. Вече уча в университет и само като ги гледам си личи колко яко жените се скапват след 19. Честно казано даскалото повече ме кефеше от унивеситета. Просто изобщо не ме кефят тия в университета, бих ги ебал ей така, че е по-добре от нищо, но по никакъв начин не могат да се сравняват с ученичките, нямат тяхната стегнатост като цяло и светеща кожа и щастливо излъчване пълно с живот. И не само по вид по ми харесват, а и по държание, много по забавни и разпуснати са.

Не смятам че има нещо лошо в това да искам по-младо момиче, сега са ми последния шансове да си хвана някоя млада и девствена която ще ме обича, преди да съм станал прекалено стар за малолетни.

И защо да не си хвана по-млада? Нямам намерение да и правя лоши неща, че да си патя. А и момичетата се развиват много по-бързо от момчетата и харесват по-големи (т.е. със същото развитие). Не казвам че искам някаква на 14, просто 14-18, а и аз съм на 19, няма нищо странна да вървя с момиче на 15-17.

И като казах че знам как да се държа, нямах впредвид че се държа като някой учтив путьо :D

KrivMasur
12-16-2015, 19:05
;11373865']грозен, има девствени и девствени. без да се обиждаш ама ти си от 2рия тип. съветите, които си дал не вършат работа. вероятно момчето се занимава с нещо, което му носи добри пари и едва ли има намерението да си сменя работата, университета и да си сваля нивото.
няма и да тръгне по улиците или кафетата да се запознава с некви и да се прави на клоун щото си има гордост и заради путка няма да стане путка (нали го знаеш тоя израз). Дай му съвет как да облекчи гадното чувство, а не как да се превърне в тебе.

Шанел си го е казала: "най-хубавите неща в живота са безплатни, а вторите най-хубави са много скъпи." Ние не можем да имаме най-хубавите, затова ни остава да си купим вторите по хубост.

Все още не работя, просто имам пари, и доста добри проспекции за бъдеща кариера в която имам умения и дава добри пари. И нямам против да ходя по кафета и т.н. даже ако можеш препоръчай някой в София, в които мога да срещна момичета. Просто не искам да търча по тях по улицитя като някой жалкар.



Защо всички сте против да си хвана по-млада? Както казах някой на 19 да ходи с момиче на 15-17 не е нищо странно или необикновенно, много правят така. Даже познавах едно момче на 19 ходеше с момиче на 13 и се обичаха много (но тя изглеждаше много по-голяма).

Ivaaaaa
12-16-2015, 19:06
Чел ли си лолита? Състоянието ти се нарича педофилия. Не го приемай навътре. Като всеки друг фетиш е.

KrivMasur
12-16-2015, 19:11
Чел ли си лолита? Състоянието ти се нарича педофилия. Не го приемай навътре. Като всеки друг фетиш е.

Безкрайно глупаво и неподготвено изказване. Педофилията е когато харесваш малки деца, а това е безкрайно болно състояние. Аз не харесвам малки деца, а сексуално развити момичета. Повечето момичета са напълно развити на 15, и в разцвета си на 17, след това към 19-20 почват да се скапват и да се сбръчкват заради промените които настъпват в развитието и хормоните им. Прочети малко биология и спри да говориш глупости. Повечето 16-17 годишни имат характерни черти за максимална плодовидост(за това и забременяват толкова лесно.. както и заради небезопасния секс), а нещатата които правят един човек привлекателен са точно това - индикатор и черти за здраве и плодовитост, защото това са най-важните неща при партньора за качеството на гена и развитието на потомството.

Това, че ти остаряваш, и бавно но сигурно губиш видът си, не си го изкарвай на мен, и не ме срами за това, че съм най-привлечен към най-привлекателните, а не някакви 20+ годишни разпоретини които си прикриват недостатъците с дрехи и грим, който им дава фалшиви черти за плодовитост.

ДОТА
12-16-2015, 19:16
Повечето 16-17 годишни имат характерни черти за максимална плодовидост(за това и забременяват толкова лесно.. както и заради небезопасния секс), а нещатата които правят един човек привлекателен са точно това - индикатор и черти за здраве и плодовитост, защото това са най-важните неща при партньора за качеството на гена и развитието на потомството.

Нещо си се объркал.
Жените над 25 са такива, а на 16 годишни пикли, се радват сексуално неграмотни индивиди.

KrivMasur
12-16-2015, 19:19
Нещо си се объркал.
Жените над 25 са такива, а на 16 годишни пикли, се радват сексуално неграмотни индивиди.

Айде прочети малко биология и виж промените в човешкото развитие в индустриализираните общества в 21 век, и възрастрите при които размножаването ще доведе до най-добри резултати. На 25 повечето вече са яко отпуснати и сбръчкани и са ги минавали и трошили повече от старата жига дето Динко я кара. Сравни едно момиче на 23 с когато е била на 17 и 99% от случаите на 17 ще изглежда много по-добре, или ще е имала по-голям потенциал да изглежда така ако е била дебела или нещо подобно.

А и ти си гледай своето, нито искам да нарушавам закони, нито искам да правя лошо на някой по какътво и да е начин. Просто искам да си хвана девсветено момиче, което да обичам, и което ще ме обича и ще е в разцвета си, въпреки че няма да наваксам за изпуснатите години и времена :( .

Ivaaaaa
12-16-2015, 19:21
Брат, покажи ми източниците си. На мен за биология не ми говори :)

ДОТА
12-16-2015, 19:29
На 25 повечето вече са яко отпуснати и сбръчкани и са ги минавали и трошили повече от старата жига дето Динко я кара. Сравни едно момиче на 23 с когато е била на 17 и 99% от случаите на 17 ще изглежда много по-добре, или ще е имала по-голям потенциал да изглежда така ако е била дебела или нещо подобно.

Едно време хората са вярвали, че Слънцето се върти около Земята, точно при тях ти е мястото, задръстен малоумник.



Просто искам да си хвана девсветено момиче

Само някоя грозна, дебела, кривокрака и с очила би се хванала с теб, то те не подбират много.

KrivMasur
12-16-2015, 19:33
Едно време хората са вярвали, че Слънцето се върти около Земята, точно при тях ти е мястото, задръстен малоумник.



Само някоя грозна, дебела, кривокрака и с очила би се хванала с теб, то те не подбират много.

Само дето, това което говоря аз, е базирано на факти, и недей обижда, кенеф долен, не съм ти казал лошо ти ми се правиш, точно такива палячовци като тебе най-обичам да ги шамаря, ама лице в лице мълчите и седите мирно. Ако нямаш какво добро да кажеш, излез ми от темата и ме игнорирай.

Защо пък да е дебела или грозна?

Аз не съм дебел, имам добро тяло със стабилна мускулна маса, хубави пропорции и съм чист (плочки). Не съм нисък (182см), не съм грозен и имам чиста кожа. Не съм тъп или неприятен човек.

Главният ми проблем е че не мога да стрещам момичета, никога не съм бил и отрязван.


Ама ти сигурно си имал нормални тийн години, и си излизал на срещи и си целувал момичета и си загубул девствеността си на нормална възсраст, най-вероятно с девсветенно момиче, на която и е пукало за тебе. Даже неможеш и да съчустваш, а нямаш и най-малката идея колко е гадно да си в такава ситуация като мен, и да живееш с това всеки ден, и да те мъчи от сутрин до вечер, та понякога и в сънищата ти.

ДОТА
12-16-2015, 19:38
Аз не съм дебел, имам добро тяло със стабилна мускулна маса, хубави пропорции и съм чист (плочки). Не съм нисък (182см), не съм грозен и имам чиста кожа. Не съм тъп или неприятен човек.

В бгмама ти е мястото, там обичат агнешко.



Главният ми проблем е че не мога да стрещам момичета, никога не съм бил и отрязван.

А като малък бил ли си отвличан от извънземни ?

KrivMasur
12-16-2015, 19:40
Аре мълчи бе, льольо, стига се праи на забавен че ще надминеш Къци и ще се садне момчето.

Вън от темата ми, кофтор.

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 19:41
hahahahahah

golemiq_korab_minava
12-16-2015, 19:42
na 30 babi li sa?

ДОТА
12-16-2015, 19:42
Аре мълчи бе, льольо, стига се праи на забавен че ще надминеш Къци и ще се садне момчето

Ще ти дам съвет.
Смешките за Къци, са по-малко смешни от смешките на Къци.

Ivaaaaa
12-16-2015, 19:43
С течение на годините и вековете, средната продължитност на живота се е увеличила, което е увеличил и прозореца на фертилността. Преди момичета са били буквално вкарвани с ритник в майчиството. Не съм специалист, но калпазанката може да каже какви усилия трябват, за да се износи едно бебе. Една пубертетка може, но често ги раждат недоносени. Ти си харесвай пъпчивата кожа и инфантилното държание. Само не пробутвай неистини. И бтв, ценностите на всяка една женска, която познавам са пропорционални на възрастта й. Аз не познавам свестни в диапазона, към който се целиш.

KrivMasur
12-16-2015, 19:43
Ще ти дам съвет.
Смешките за Къци, са по-малко смешни от смешките на Къци.

Кво още праиш тука бе, махай се от темата ми, освен ако нямаш нещо добро за казване.

KrivMasur
12-16-2015, 19:45
С течение на годините и вековете, средната продължитност на живота се е увеличила, което е увеличил и прозореца на фертилността. Преди момичета са били буквално вкарвани с ритник в майчиството. Не съм специалист, но калпазанката може да каже какви усилия трябват, за да се износи едно бебе. Една пубертетка може, но често ги раждат недоносени. Ти си харесвай пъпчивата кожа и инфантилното държание. Само не пробутвай неистини. И бтв, ценностите на всяка една женска, която познавам са пропорционални на възрастта й. Аз не познавам свестни в диапазона, към който се целиш.

Един човек или е свестен и добър или не е, годините обикновенно нямат нищо общо. И на 15 и на 51 има боклуци, както и много добри хора.

ДОТА
12-16-2015, 19:48
Кво още праиш тука бе, махай се от темата ми, освен ако нямаш нещо добро за казване.

16 годишните не си падат по 20 годишни девственици, за голямо твое съжаление.

Ivaaaaa
12-16-2015, 19:49
И аз не съм привърженичка на тезата, че хората ей така се променят. По-правилно е да са каже, че просто показват различна страна от характера си или развиват рецесивна такава, но от 15 до 51 много неща се случват и градиш или събаряш нещо от себе си и в крайна сметка се получава различна фигурка.

[7h3.0n3]
12-16-2015, 20:01
Все още не работя, просто имам пари, и доста добри проспекции за бъдеща кариера в която имам умения и дава добри пари. И нямам против да ходя по кафета и т.н. даже ако можеш препоръчай някой в София, в които мога да срещна момичета. Просто не искам да търча по тях по улицитя като някой жалкар.



Защо всички сте против да си хвана по-млада? Както казах някой на 19 да ходи с момиче на 15-17 не е нищо странно или необикновенно, много правят така. Даже познавах едно момче на 19 ходеше с момиче на 13 и се обичаха много (но тя изглеждаше много по-голяма).

когато разполагаш с пари, които не си направил сам не трябва да се хвалиш. и все пак явно си готов да станеш путка заради путка. пробвай в Мараята, Релакса, белия бар на ялта и т.н. Във всяко едно заведение има жени, друг е въпроса дали са това, което ти трябва.

KrivMasur
12-16-2015, 20:08
16 годишните не си падат по 20 годишни девственици, за голямо твое съжаление.

Те няма как да го знаят освен ако не им кажа, по вид и поведение не ми личи.


;11373916']когато разполагаш с пари, които не си направил сам не трябва да се хвалиш. и все пак явно си готов да станеш путка заради путка. пробвай в Мараята, Релакса, белия бар на ялта и т.н. Във всяко едно заведение има жени, друг е въпроса дали са това, което ти трябва.

Не се 'хваля' а просто казвам, че не съм беден, защото явно доста хора в този форум мислят че момчетата имат проблеми с момичета защото нямат пати. И 'съм готов да ставам путка за путка' а просто искам да съм в обстоятелсва при които мога да се запознавам с момичета. Все пак искам да направя нещо по въпроса. И дали са това което търся или не.... не съм в положение и претенции да имам

KrivMasur
12-16-2015, 20:10
И аре стига сте ме солили, не стига че трябва да живея с факта че съм изпуснал най-добрите години и изживявания и трябва да ме мъчи всеки ден, а и вие ме солите и ми викате че съм такъв и онакъв а аз просто искам някакво добре момиче да сме заедно с нея. НЕ съм тригнал да правя лошо нещо на никой.

ДОТА
12-16-2015, 20:12
по вид и поведение не ми личи.


муууууууууу

[7h3.0n3]
12-16-2015, 20:17
И аре стига сте ме солили, не стига че трябва да живея с факта че съм изпуснал най-добрите години и изживявания и трябва да ме мъчи всеки ден, а и вие ме солите и ми викате че съм такъв и онакъв а аз просто искам някакво добре момиче да сме заедно с нея. НЕ съм тригнал да правя лошо нещо на никой.

брат ти не разбра ли че ние сме изпуснали времето да направим това по една или друга причина? невъзможно е да ти се изпълни желанието, защото не можем да се върнем в миналото. научи се да живееш с бремето си или използвай заместители

KrivMasur
12-16-2015, 20:19
;11373930']брат ти не разбра ли че ние сме изпуснали времето да направим това по една или друга причина? невъзможно е да ти се изпълни желанието, защото не можем да се върнем в миналото. научи се да живееш с бремето си или използвай заместители

Изпуснали сме времето да го направим като хората, и да не можем да върнем миналото. Но това какво общо има? Има толкова много пичове дето са с малолетни момичета, аз просто искам да срещам момичета.

ДОТА
12-16-2015, 20:21
аз просто искам да срещам момичета.

мууууууууууууууууууууууу

KrivMasur
12-16-2015, 20:22
мууууууууууууууууууууууу

Абе мърльо, стига се прави на дебил, махай се от темата ми и ходи да чукаш майка си.

ДОТА
12-16-2015, 20:30
Абе мърльо, стига се прави на дебил, махай се от темата ми

Поздрав за теб


https://www.youtube.com/watch?v=fyQj1hG_iiw

KrivMasur
12-16-2015, 20:35
Поздрав за теб


https://www.youtube.com/watch?v=fyQj1hG_iiw

Кво прайш тука още бе? Нали ти казах да ходиш да чукаш майка си. Аре марш от темата мършо.

LoveInfect
12-16-2015, 21:01
Аре стига глупости
https://i.gyazo.com/b3fc541b4b822cd81a556fa2944bac53.png

Ще ми кажеш, че е рядко 16-17 годишни да движат с по-големи на по 20 и повече.
Не им обръщай внимание, много са зле, годините са само цифра, а това колко си се развил се вижда хо две неща, външния вид и манталитета. Можеш да си на 18 и да се държиш като лапе, можеш да си на 13, да изглеждаш на 16 и да разсъждаваш като на 30. Хич не им обръщай внимание, за тях, имаш ли повече от 6 месеца разлика си педофил...
Личи си че си учил биология, много верни неща знаеш.

jp_morgan
12-16-2015, 21:04
Цитирам: "Знам,че на момичетата им пука много повече за външния вид...."
Баси,от това ми стана ясно,че нищо не знаеш.

ДОТА
12-16-2015, 21:34
Личи си че си учил биология, много верни неща знаеш.

Или е проверявал, колко малки може да са децата без да е престъпление

golemiq_korab_minava
12-17-2015, 06:05
Не им обръщай внимание, много са зле, годините са само цифра, а това колко си се развил се вижда хо две неща, външния вид и манталитета. Можеш да си на 18 и да се държиш като лапе, можеш да си на 13, да изглеждаш на 16 и да разсъждаваш като на 30. Хич не им обръщай внимание, за тях, имаш ли повече от 6 месеца разлика си педофил...
Личи си че си учил биология, много верни неща знаеш.
На 13 може да разсъждава като по-възрастна, но като порасне ще разсъжава по съвсем различен начин. На повечето хора акъла им идва точно с възрастта.

KrivMasur
12-17-2015, 07:07
Не им обръщай внимание, много са зле, годините са само цифра, а това колко си се развил се вижда хо две неща, външния вид и манталитета. Можеш да си на 18 и да се държиш като лапе, можеш да си на 13, да изглеждаш на 16 и да разсъждаваш като на 30. Хич не им обръщай внимание, за тях, имаш ли повече от 6 месеца разлика си педофил...
Личи си че си учил биология, много верни неща знаеш.

Мерси брат. Наистина е така, познавам доста млади хора които са много умни. амбициозни и вървят в правилната насока, както и старчоци които все още са си пълни идиоти.


Цитирам: "Знам,че на момичетата им пука много повече за външния вид...."
Баси,от това ми стана ясно,че нищо не знаеш.

Виж, вярвай в тия глупости, че живеем в някав свят където всичко е слънце и дъга, но това просто не е истината. Има си и добра причина на жените да им пука повече за външният вид. Външният вид е индикатор на генетично качество, както и здраве, а тези неща са безкрайно важни са потомството, така са ни проектирани мозъците и така работят. Един мъж може да си сее всичките поред и да не му пука, но една жена забременява и носи 9 месеца, така че не можа да прави тъп или лош избор. Точно за това един мъж който е голям ебач, е нещо за хвалене и уважение, защото сее семето си, а една жена която е курва и пуска на всеки не е. Да, сега има противозачатъчни и презервативи, и това че двама правят секс, не означава че ще има бременност, но мозъците ни все още работят на такъв принцип. Ние сме на нивото на животните, просто имаме по-голям капацитет.

И само се поогледай наоколо. Ако наистина беше така, нямаше да има толкова мъже които са известни и богати, само защото на жените им харесва как изглеждат.


На 13 може да разсъждава като по-възрастна, но като порасне ще разсъжава по съвсем различен начин. На повечето хора акъла им идва точно с възрастта.

И това е така, с опитът човек придобива нова информация и си променя мнението. Неква всеки да разсъждата както иска.
Вие тук ме изкарвате че съм тъп и лош. А аз просто искам да си хвана едно младо, девствено момиче, което ще ме обича и харесва, и която и аз мога да обичам, не съм тръгнал да и правя лошо. А няма как да обичам някоя която не е девтсвена и буквално е използвана, една жена задържа генетичен материал в тялото си на всеки мъж, с когото е била, и това има влияние върху потомството. Просто искам такова момиче, каквото всеки от вас е имал през тийн годините си и не е мислил втори път за това. Но ако нямаш такова момиче, за съжеление, ти не можеш да се развиеш правилно като човек, и като мъж.


Или е проверявал, колко малки може да са децата без да е престъпление

Аре стига бе "деца", повечето още от основното са разпоретини. И да проверявал съм, защото нямам интерес да нарушавам закона или да правя нещо лошо (освен на тези които са направили така на мен).




И какво казах, не е нищо странно или необикновенно по-голям да е с ученичка, виждам го навсякъде. Моят въпрос е просто как мога да си хвана една, не съм страннен или нещо от този сорт, просто не съм в ситуации с момичета, смятам че ако съм в такива ситуации и има потенциални момичета, с които мога да завържа нещо няма да имам проблеми в това.

http://catchquotes.com/wp-content/uploads/2014/12/301-Dazed-and-Confused-quotes.gif
http://catchquotes.com/wp-content/uploads/2014/12/302-Dazed-and-Confused-quotes.gif

golemiq_korab_minava
12-17-2015, 08:40
Значи не си бил влюбен. Сега ще ти кажа, че любовта не пита кога и кого. Тя сама идва по всяко време. Според твоите разсъждения, ако не направиш потомство с първата девствена ученичка, ти ще останеш за цял живот сам хахахахахахахаха трол гаден

Schweeps
12-17-2015, 08:58
Авторе докато стоиш в този форум и само си губиш времето до сега да си беше намерил приятелка..
хората се опитват да ти помогнат ти само си им в опозиция как очакваш да те приемат на сериозно?

AmxModx
12-17-2015, 10:38
Колкото и да ги говориш тия глупости, в края на краищата никой няма да гледа по същия начин на човек който уважават ако разберат, че той е девствен. Освен ако не е като Тим Тимбоу, който е подари религиозни причини.



Имам пари, но проблема не ми е че ме режат, а че няма коя да ме отреже. Даже нямам приятелки момичета. Само момчета познавам и нямам никакъв контакт с жени.

То смисъла на дълбокото и пълно порфейлче не е да го държиш и гледаш смисъла му ещом видиш жена веднага да отворяш портфейлчето и те сами ще ти се лепят даже можеш да си направиш профил в сайт за запознанства или просто да посетиш omegle пред деня има българи а през ноща англичани има както и тикст така и видео разговори

Schweeps
12-17-2015, 10:43
То смисъла на дълбокото и пълно порфейлче не е да го държиш и гледаш смисъла му ещом видиш жена веднага да отворяш портфейлчето и те сами ще ти се лепят даже можеш да си направиш профил в сайт за запознанства или просто да посетиш omegle пред деня има българи а през ноща англичани има както и тикст така и видео разговори

Да,но не всички жени гледат парите.Аз примерно не се интересувам колко пари има,а външния вид да ми грабне окото и характера да е хубав за да може да се разбираме за напред.Парите са последното нещо което ме интересува,но това си е лично мое мнение.А и + това и външния вид не е чак толкова важен моя приятел не е някакъв красавец,но на мен си ми харесва,а и важна е повече вътрешната красота.Не се определя шоколада по опаковката.

AmxModx
12-17-2015, 10:49
Да,но не всички жени гледат парите.Аз примерно не се интересувам колко пари има,а външния вид да ми грабне окото и характера да е хубав за да може да се разбираме за напред.Парите са последното нещо което ме интересува,но това си е лично мое мнение.А и + това и външния вид не е чак толкова важен моя приятел не е някакъв красавец,но на мен си ми харесва,а и важна е повече вътрешната красота.Не се определя шоколада по опаковката.

Хехе то и една учителка от англиската казваше така ама като видя възможностите на фамилията ми направо и поникнаха крилца и дойде тъй че... не мисли така, живота е скъп и само да те опитам ако харесаш бедно но много красиво момче което живее в батак обаче сте сродни души но той не може нищо да ти даде и никаде да те заведе за разлика от другито които имат хотели в Миконос и скъпи коли ти при кой ще отидеш ?

Schweeps
12-17-2015, 10:52
Хехе то и една учителка от англиската казваше така ама като видя възможностите на фамилията ми направо и поникнаха крилца и дойде тъй че... не мисли така, живота е скъп и само да те опитам ако харесаш бедно но много красиво момче което живее в батак обаче сте сродни души но той не може нищо да ти даде и никаде да те заведе за разлика от другито които имат хотели в Миконос и скъпи коли ти при кой ще отидеш ?

Може и да не повярваш,но бих избрала момчето което живее в ''батак'' понеже аз ако съм до него ще му помогна да се избави от това и един ден той ще има по-големи възможности и ще струва много повече от тези които ще имат хотели и т.н.Просто съм такъв човек навярно няма да повярваш знам си го,но това съм аз и малко са хората като мен за съжаление.

AmxModx
12-17-2015, 10:54
Може и да не повярваш,но бих избрала момчето което живее в ''батак'' понеже аз ако съм до него ще му помогна да се избави от това и един ден той ще има по-големи възможности и ще струва много повече от тези които ще имат хотели и т.н.Просто съм такъв човек навярно няма да повярваш знам си го,но това съм аз и малко са хората като мен за съжаление.

Няма хора като теб сега мога да направя демо с 30 хиляди жени и да ти го пратя да видиш че между тези 30 хиляди ти се уникат

Schweeps
12-17-2015, 10:57
Няма хора като теб сега мога да направя демо с 30 хиляди жени и да ти го пратя да видиш че между тези 30 хиляди ти се уникат

Вярвам,че има и други като мен.Но няма нужда да ми го доказваш то зависи от принципите на човека и от мисленето му.

inewton
12-17-2015, 11:01
Вярвам,че има и други като мен.Но няма нужда да ми го доказваш то зависи от принципите на човека и от мисленето му.

Не се хаби. Някои хора не знаят значенито на категории като морал, достойнство, чест, приоритети...

Schweeps
12-17-2015, 11:02
Не се хаби. Някои хора не знаят значенито на категории като морал, достойнство, чест, приоритети...

Така е,да !

AmxModx
12-17-2015, 11:03
мисленето му.

Ти като бъдеш с бедното момче което намя как да ти задоволява нуждите знаеш ли че точно 1 месец ще изтърпиш ще видиш как беднотията те хапе по гъза и ще заминеш аз ти го гарантирам даже можем да го тестваме аз ще се правя че нямам пари а ти ще ме окрачваш по цялден ок ?

ПС: Вместо ти да се грижеш, е по добре те за теб да се грижат да олучаваш всичко тук и сега когато и където поискаш и защото поискаш това заслужава жената а мъжа трябва да го прави :P

виж статистикте в реално време http://www.worldometers.info/bg/ и виж че като помогнеш на един нищо не правиш

Schweeps
12-17-2015, 11:06
Ти като бъдеш с бедното момче което намя как да ти задоволява нуждите знаеш ли че точно 1 месец ще изтърпиш ще видиш как беднотията те хапе по гъза и ще заминеш аз ти го гарантирам даже можем да го тестваме аз ще се правя че нямам пари а ти ще ме окрачваш по цялден ок ?

ПС: Вместо ти да се грижеш, е по добре те за теб да се грижат да олучаваш всичко тук и сега когато и където поискаш и защото поискаш това заслужава жената а мъжа трябва да го прави :P

виж статистикте в реално време http://www.worldometers.info/bg/ и виж че като помогнеш на един нищо не правиш

Виж съгласна съм,че жените трябва да се уважават и да получаваме каквото желаем,но все пак освен всичко останало сме и хора и трябва да си помагаме един на друг като такива.Не можеш да гарантираш неща които не зависят от теб а камоли и като не ме познаваш.Защото всичко което казвам го мисля,а не е ей така да се направя на героиня или нещо което не съм! Повярвай.
А пък за тези статистики мога да кажа само,че ако всички мислеха като мен тогава щеше да е различно.До някъде си прав,че като помогна на един нищо не правя,но ако всички бяха като мен тогава щеше да е НЕЩО .

AmxModx
12-17-2015, 11:11
Трябва да правиш разлика между това нещичко - http://prikachi.com/images.php?images/408/8521408q.jpg и ей това нещо http://profit.bg/news/Naj-skupite-kushti-na-tehnologichni-miliarderi/nid-128075.html
ти кое би избрала

ПС: dafuq just see https://www.youtube.com/watch?v=6ySuvIub4iA

Schweeps
12-17-2015, 11:13
Трябва да правиш разлика между това нещичко - http://prikachi.com/images.php?images/408/8521408q.jpg и ей това нещо http://profit.bg/news/Naj-skupite-kushti-na-tehnologichni-miliarderi/nid-128075.html
ти кое би избрала

ПС: dafuq just see https://www.youtube.com/watch?v=6ySuvIub4iA

Първото!
Просто защо трябва да имам чак палати и скъпи къщи,хотели и тем подобни при положение,че както е известно богатите хора са нещастни.Не случайно имат секс,но нямат любов!

AmxModx
12-17-2015, 11:17
Първото!
Просто защо трябва да имам чак палати и скъпи къщи,хотели и тем подобни при положение,че както е известно богатите хора са нещастни.Не случайно имат секс,но нямат любов!

кое е нещастно ? Да ходиш по скъпи вечери да живееш в палати да имаш квото искаш да можеш да отидеш където искаш ? ти питаш защо е нужно да живееш в палат, аз отговорям: човек живее веднъж по-добре да живееш в палат а не под земята като някоя къртица... жените не го заслужават, другото което е както ти е известно след смърта - след прераждането НЕ помниш какво се е случвало преди това може сега да си бедна а в друг живот да се жена на милиардер или нещо такова..

Schweeps
12-17-2015, 11:24
кое е нещастно ? Да ходиш по скъпи вечери да живееш в палати да имаш квото искаш да можеш да отидеш където искаш ? ти питаш защо е нужно да живееш в палат, аз отговорям: човек живее веднъж по-добре да живееш в палат а не под земята като някоя къртица... жените не го заслужават, другото което е както ти е известно след смърта - след прераждането НЕ помниш какво се е случвало преди това може сега да си бедна а в друг живот да се жена на милиардер или нещо такова..

Кое е нещастно ?
Това,че имат безсмислено съществуване какво като имат пари и имат всичко когато нямат жена до себе си на която могат да разчитат,която да ги обича,да ги дари с дете?
Какъв е смисъла да си богат щом няма да имаш истински приятели,а само подмазвачи които са с теб заради парите ти?
Какво като си богат,когато ставаш един властен човек който е сляп за малките и стойностните неща в живота.. ?
И другото което е нали знаеш,че когато си богат си задоволен от всичко и започваш да се занимаваш с наркотици ала бала.. и какво печелиш от това?? Едно нищо! И като се притесняваш и как ще излезеш от вас за да не те убият абе квото и да се каже ще е малко..

KrivMasur
12-17-2015, 11:27
Значи не си бил влюбен. Сега ще ти кажа, че любовта не пита кога и кого. Тя сама идва по всяко време. Според твоите разсъждения, ако не направиш потомство с първата девствена ученичка, ти ще останеш за цял живот сам хахахахахахахаха трол гаден

Влюбвал съм се, два пъти и то от пръв поглед и разбира се втория път беше значително по-слаб. Просто се износват дадените рецптори в мозъка, а с годините се намаля и капацитета за възприемане на дадена емоция. Това е просто биология. И според моите разсъждения не е така, просто го казах това за да обясня по-подробно как стоят нещата. И ако не е девствена ученичка, то не е нищо, просто втора класа, и изтъркано преживяване. Аз искам истинското преживяване, не такива неща, ако исках това досега да съм отишъл на проститука.


Авторе докато стоиш в този форум и само си губиш времето до сега да си беше намерил приятелка..
хората се опитват да ти помогнат ти само си им в опозиция как очакваш да те приемат на сериозно?


И как точно ще стане това? Та аз немога да си намеря даже нормална приятелка (не гадже, ами просто приятел от женски пол)


Да,но не всички жени гледат парите.Аз примерно не се интересувам колко пари има,а външния вид да ми грабне окото и характера да е хубав за да може да се разбираме за напред.Парите са последното нещо което ме интересува,но това си е лично мое мнение.А и + това и външния вид не е чак толкова важен моя приятел не е някакъв красавец,но на мен си ми харесва,а и важна е повече вътрешната красота.Не се определя шоколада по опаковката.

А но, на мен нито парите, нито лицето, ръста или тялото са ми проблем. Нито пък характера - добър човек съм, не съм направил лошо на някого, който не е правил така на мен, не съм груб и т.н. добре образован съм, но въпреки това не съм някакъв слабак и не се оставям да бъде науважен, но това не е от значение, защото какво ми помагат тези неща като няма коя да ги види? Главният ми проблем, както казах е, че не познавам и не знам как да се запознавам с момичета.

За това искам съвет, а не лекции какво имам право да искам и да харесвам. Само за това искам съвет. Цял живот съм бил заобиколен главно от момчета, нямам абсолютно никакви проблем да правя нови приятели (момчета) и имам много заради активния живот, който живея включващ хобита и спортове.

AmxModx
12-17-2015, 11:33
Кое е нещастно ?
Това,че имат безсмислено съществуване какво като имат пари и имат всичко когато нямат жена до себе си на която могат да разчитат,която да ги обича,да ги дари с дете?
Какъв е смисъла да си богат щом няма да имаш истински приятели,а само подмазвачи които са с теб заради парите ти?
Какво като си богат,когато ставаш един властен човек който е сляп за малките и стойностните неща в живота.. ?
И другото което е нали знаеш,че когато си богат си задоволен от всичко и започваш да се занимаваш с наркотици ала бала.. и какво печелиш от това?? Едно нищо! И като се притесняваш и как ще излезеш от вас за да не те убият абе квото и да се каже ще е малко..

Еми не знам но майка ми истински обича бащами и освен мен имат още едно дете сестра ми която е на 7 няма конфликти в семейството, майка, татко си имат приятели кво толкова плюс това познавам зверски милярдери от САЩ (съйденените Американски щати) Които пак си имат деца семейство щтастливи са си...

Schweeps
12-17-2015, 11:34
Влюбвал съм се, два пъти и то от пръв поглед и разбира се втория път беше значително по-слаб. Просто се износват дадените рецптори в мозъка, а с годините се намаля и капацитета за възприемане на дадена емоция. Това е просто биология. И според моите разсъждения не е така, просто го казах това за да обясня по-подробно как стоят нещата. И ако не е девствена ученичка, то не е нищо, просто втора класа, и изтъркано преживяване. Аз искам истинското преживяване, не такива неща, ако исках това досега да съм отишъл на проститука.




И как точно ще стане това? Та аз немога да си намеря даже нормална приятелка (не гадже, ами просто приятел от женски пол)



А но, на мен нито парите, нито лицето, ръста или тялото са ми проблем. Нито пък характера - добър човек съм, не съм направил лошо на някого, който не е правил така на мен, не съм груб и т.н. добре образован съм, но въпреки това не съм някакъв слабак и не се оставям да бъде науважен, но това не е от значение, защото какво ми помагат тези неща като няма коя да ги види? Главният ми проблем, както казах е, че не познавам и не знам как да се запознавам с момичета.

За това искам съвет, а не лекции какво имам право да искам и да харесвам. Само за това искам съвет. Цял живот съм бил заобиколен главно от момчета, нямам абсолютно никакви проблем да правя нови приятели (момчета) и имам много заради активния живот, който живея включващ хобита и спортове.




Мисля,че от всичко написано в темата ти би трябвало вече да имаш доста идеи как да постигнеш това което желаеш.
Ти може би очакваш някой от форума да ти намери момиче и да ти я доведе?? Ние даваме съвети,но от теб се очаква да действаш,а ти стоиш в форума еми така не виждам как ще стане.
Имаш си фб пиши си там с някой запознавай се, има много сайтове за запознанства има много места където може да се срещнеш с момиче просто се иска желание и действия от твоя страна.

Schweeps
12-17-2015, 11:35
Еми не знам но майка ми истински обича бащами и освен мен имат още едно дете сестра ми която е на 7 няма конфликти в семейството, майка, татко си имат приятели кво толкова плюс това познавам зверски милярдери от САЩ (съйденените Американски щати) Които пак си имат деца семейство щтастливи са си...

Всеки с разбиранията си.

AmxModx
12-17-2015, 11:37
Всеки с разбиранията си.

Нещо не те разбрах ся викаш че съм прост или че не познавам добре фамилията си или ? Наистина не те разбрах

Schweeps
12-17-2015, 11:39
Нещо не те разбрах ся викаш че съм прост или че не познавам добре фамилията си или ? Наистина не те разбрах

Не, просто всеки има различен мироглед.За теб ако е хубаво да си богат ок , но не всички мислят като теб.
Аз съм живия пример,че мисля по друг начин от теб.

AmxModx
12-17-2015, 11:48
Не, просто всеки има различен мироглед.За теб ако е хубаво да си богат ок , но не всички мислят като теб.
Аз съм живия пример,че мисля по друг начин от теб.

хуу, ае чао за ся че трябва да свърша някои неща

Schweeps
12-17-2015, 11:53
хуу, ае чао за ся че трябва да свърша някои неща

Както кажеш.Айде

KrivMasur
12-17-2015, 11:55
Мисля,че от всичко написано в темата ти би трябвало вече да имаш доста идеи как да постигнеш това което желаеш.
Ти може би очакваш някой от форума да ти намери момиче и да ти я доведе?? Ние даваме съвети,но от теб се очаква да действаш,а ти стоиш в форума еми така не виждам как ще стане.
Имаш си фб пиши си там с някой запознавай се, има много сайтове за запознанства има много места където може да се срещнеш с момиче просто се иска желание и действия от твоя страна.

Проблемът е, че нямам абсолютно никаква идея, и не не очаквам някой да ми намери момиче и да ми я доведе.

Нима всеки, който има момиче я е намерил като е тичал по улиците като някакв кученце да се унижава докато някоя не му върже? Просто ми кажете как всички други хващат гаджета, т.е. къде се срещат, нямам проблеми с общуването с каквите и да е хора, просто в срещането. Във фейса нямам никакви момичета, и много малко снимки. Мога да се снимам гол и това да позлвам защото имам плочки, но и с дрехи си личи, че не си седя на гъза по цял ден.

Schweeps
12-17-2015, 12:00
Проблемът е, че нямам абсолютно никаква идея, и не не очаквам някой да ми намери момиче и да ми я доведе.

Нима всеки, който има момиче я е намерил като е тичал по улиците като някакв кученце да се унижава докато някоя не му върже? Просто ми кажете как всички други хващат гаджета, т.е. къде се срещат, нямам проблеми с общуването с каквите и да е хора, просто в срещането. Във фейса нямам никакви момичета, и много малко снимки. Мога да се снимам гол и това да позлвам защото имам плочки, но и с дрехи си личи, че не си седя на гъза по цял ден.

Ем аз не мога да ти кажа за всички,мога само за мен.
В моя случай се запознахме в един сайт,той дойде видяхме се и така продължихме да се срещаме и след това реши да се премести при мен в Бургас и така след известно време заживяхме заедно и вече 4 години сме си заедно.Това е просто при всеки е различно,но се случва когато най-малко го очакваш.Идват празници нали знаеш на Коледа се случват чудеса ;дд ..

AmxModx
12-17-2015, 12:12
Ем аз не мога да ти кажа за всички,мога само за мен.
В моя случай се запознахме в един сайт,той дойде видяхме се и така продължихме да се срещаме и след това реши да се премести при мен в Бургас и така след известно време заживяхме заедно и вече 4 години сме си заедно.Това е просто при всеки е различно,но се случва когато най-малко го очакваш.Идват празници нали знаеш на Коледа се случват чудеса ;дд ..

не те ли беше срам да се запознаеш с някой по сайт та зад профила оже да е и inewton аз ако съм ще съм ужасен предпочитам omegle

KrivMasur
12-17-2015, 12:14
Ем аз не мога да ти кажа за всички,мога само за мен.
В моя случай се запознахме в един сайт,той дойде видяхме се и така продължихме да се срещаме и след това реши да се премести при мен в Бургас и така след известно време заживяхме заедно и вече 4 години сме си заедно.Това е просто при всеки е различно,но се случва когато най-малко го очакваш.Идват празници нали знаеш на Коледа се случват чудеса ;дд ..

Щом за толкова години не стана чудо.....

И без това през голяма част от деня съм навън, а не кисна вкъщи, поне кажете на какви места да ходя където има вероятност да срещна момичета, и по възможност да не харча много пари, защото събирам за втори мотор.

Schweeps
12-17-2015, 12:15
не те ли беше срам да се запознаеш с някой по сайт та зад профила оже да е и inewton аз ако съм ще съм ужасен предпочитам omegle

Ми не, няма нищо срамно.
По-принцип винаги има риск да попаднеш на някой който не трябва,ама пък ето в моя случай се оказа добро запознанство.Както и да е не съм важната аз,а автора!

inewton
12-17-2015, 12:19
не те ли беше срам да се запознаеш с някой по сайт та зад профила оже да е и inewton аз ако съм ще съм ужасен предпочитам omegle

Ако е inewton- добре (въпреки, че inewton не посещава такива сайтове). Лошото е ако си ти.

AmxModx
12-17-2015, 12:21
Ако е inewton- добре (въпреки, че inewton не посещава такива сайтове). Лошото е ако си ти.

Само като си помисля за теб ролучавам кръвоизливи и защо не ми отговори на ЛС-то което ти пратих снощи

inewton
12-17-2015, 12:29
Само като си помисля за теб ролучавам кръвоизливи и защо не ми отговори на ЛС-то което ти пратих снощи

С inewton могат да кореспондират само хора над дадено духовно и интелектуално ниво. Ти не си сред тях.

AmxModx
12-17-2015, 12:40
Ти не си сред тях.

За това съм от преуспяла фамилия

inewton
12-17-2015, 12:48
За това съм от преуспяла фамилия

Дано да е така. Защото ако и пари нямаш, абсолютно нищо няма да стане от теб.

AmxModx
12-17-2015, 12:59
Дано да е така. Защото ако и пари нямаш, абсолютно нищо няма да стане от теб.

говори си, и както казах снощи вече ще имаш пълен игнор от мен и ще останеш съвсем сам ти и Иеромонах кичка (кирил) аре чао

inewton
12-17-2015, 13:04
говори си, и както казах снощи вече ще имаш пълен игнор от мен и ще останеш съвсем сам ти и Иеромонах кичка (кирил) аре чао

Хехе само ти си ми. Моля те, Amx, не искам да остана сам! :lol:
Най- после! От кога чакам момента, в който ще спреш да ме занимаваш с глупостите ти. Хайде, приятно съществуване и дано повече не се срещаме!

golemiq_korab_minava
12-17-2015, 14:17
За това съм от преуспяла фамилия

Кое му е успялото на фамилията? Че имате многууу пари ли? Това ли е смисълът на живота?

Обратно беднотията не води до нищо хубаво и ако някоя жена твърди обратното в името на морал, то тя лъже. Като кон с капаци.

Но друго си е, ако човекът има качества и нюх да излезе от тази нещастна ситуация. Да добавим, че и всеки е свикнал на определен стандарт. Някои хора на село и с 500 лв може да са щастливи, да живеят един вид извън системата (от части), дори като комуни и племена, НО това не е беднотия вече. Беднотия е когато ти живееш сред развито общество, мъчейки се да се задоволяваш с примитивните му средства и страдайки от елементарни пособия и ни можещ да осигори на децата нормална среда за развитие.

baby_baby
12-17-2015, 14:22
Авторе много се зле хората ти дават съвети ти казваш едни и същи работи е като не слушаш съветите се оправяй сам за какво изобщо питаш за съвет като не приемаш?

KrivMasur
12-17-2015, 14:45
Авторе много се зле хората ти дават съвети ти казваш едни и същи работи е като не слушаш съветите се оправяй сам за какво изобщо питаш за съвет като не приемаш?

Е какви са тия съвети?!, да вървя по улицата и да натягам непознати момичета като тия лудите американци дето се правят на свалячи pick up artist или квото е там. Най-много да ме унижат или да ме обадят в полицията, че тормоза хората като изрод.

inewton
12-17-2015, 14:48
Завърти се покрай някой женски манастир. Там ще те налапат веднага.

AmxModx
12-17-2015, 15:46
Завърти се покрай някой мъжки манастир (за предпочитане е Троянския манастир). Там ще те налапат веднага тъй като там също са жени даже има клипчета в нета

Грозния
12-17-2015, 16:48
;11373865']вероятно момчето се занимава с нещо, което му носи добри пари и едва ли има намерението да си сменя работата, университета и да си сваля нивото.Като е толкова готин баровец и му е "високо нивото", защо не може да намери жени? А :D ?

;11373865']няма и да тръгне по улиците или кафетата да се запознава с некви и да се прави на клоунИзобщо не говоря за това - защото то също не действа! Говоря за място където има контакт с много жени ежедневно - работа, университет, училище, където може да ги поопознае и общува с тях преди да имат връзка, а не случайни по улиците и баровете.

;11373865']Дай му съвет как да облекчи гадното чувство, а не как да се превърне в тебе.Гадното чувство може да се облекчи, само като си намери приятелка, която да го харесва и да прави секс с нея! Нищо друго не помага! Знам го от личен опит, при това много по-добре от теб!

Но тези на моите години не ме кефят. Вече уча в университет и само като ги гледам си личи колко яко жените се скапват след 19. нямат тяхната стегнатост като цяло и светеща кожа и щастливо излъчване пълно с живот. И не само по вид по ми харесват, а и по държание, много по забавни и разпуснати са.Разлика в тялото има, така е, както и разлика в държанието. Малките са по-лесни, защото имат по-малко изисквания и не са толкова капризни. И няма лошо да ходиш с 16-17 годишна, щом ти харесва. По-важното е и тя да те харесва, нали ;) !

И като казах че знам как да се държа, нямах впредвид че се държа като някой учтив путьо :DВсе пак, явно има някакъв проблем, щом не си успял да забиеш нищо.

Просто не искам да търча по тях по улицитя като някой жалкар.Опитите да забиеш случайни жени с които се виждаш за пръв път, обикновено са неуспешни, особено с опит като твоя и се превръщаш точно в "жалкар". Не опитвай да забиваш жени с които се виждаш за пръв път! Няма да стане!

никога не съм бил и отрязван.
"-Господи, помогни ми да спечеля от тотото!"
"-Добре чадо, като за начало си пусни фиш!"

Как искаш да стане, като въобще не си опитвал на 19 г?! Аз опитах за пръв път на 18 и естествено ме отрязаха, както и всеки друг път след това :(. Знаеш ли колко пъти са ме отрязвали? А? Тебе дори не са те отрязвали и се оплакваш тука! То какво било! Ами поне пробвай ебаси! Ако ти е за едното ебане, на някой купон с повече алкохол, пробвай се с някоя и току-виж се навила!
И спри да търсиш девствена - за какво ти е? Те жените се проебават по-рано от нас, защото им е много по-лесно да намерят партньор! Застарелите девственици са такива, защото имат някакъв проблем, няма значение дали са мъже или жени! Ти такава ли търсиш? Недей! Дори да забиеш някоя 16-17 год. ученичка, много вероятно е да ѝ е "дупчен билета" вече :D ! И то какво остава - да търсиш по-малка за да не е ебана? Това вече си е педофилия брат!

16 годишните не си падат по 20 годишни девственици, за голямо твое съжаление.По-големите жени - още по-малко. Работата е там, че пред 16 годишна той може да мине за готин и даже няма да разберат, че е девствен.

Колкото и да ги говориш тия глупости, в края на краищата никой няма да гледа по същия начин на човек който уважават ако разберат, че той е девствен. Освен ако не е като Тим Тимбоу, който е подари религиозни причини.Това е абсолютно вярно - никой не уважава девствените! Въпросът е че не си топ-спортист с милоини долари, още повече Тим Тебоу вероятно не е девствен! Едно време се говореше, че и Бритни Спиърс е девствена, ама карай :D ! Всичко това се оказа PR измама ;) !

Да,но не всички жени гледат парите.Аз примерно не се интересувам колко пари има,а външния вид да ми грабне окото и характера да е хубав за да може да се разбираме за напред.Парите са последното нещо което ме интересуваКато казваш една лъжа и една истина, мислиш че ще ти повярваме и на двете ли :D?!

да вървя по улицата и да натягам непознати момичета като тия лудите американци дето се правят на свалячи pick up artist или квото е там. Най-много да ме унижат или да ме обадят в полицията, че тормоза хората като изрод.Никога не прави това! То е глупост и не действа! Тия pick-up видеа са само да трупат гледания от такива закъсали, за да може после авторът им да пуска реклами и да печели пари!

Завърти се покрай някой женски манастир. Там ще те налапат веднага.Там може и да го изнасилят :D! Лошото е, че вече няма такива манастири или обитателките им не са млади и загорели :D!

golemiq_korab_minava
12-17-2015, 17:42
Грозния. В дискотеката да не би да се познават всички?
Не само в дискотеките, на всякъде човек може да забие успешно непозната. Не всички го могат.

Schweeps
12-17-2015, 18:10
''Като казваш една лъжа и една истина, мислиш че ще ти повярваме и на двете ли ?! ''

Незнам защо мислиш,че всички са на едно мнение с тебе обаче :д това е по-интересното.. мен ме остави който иска може да ми вярва аз квото го мисля си го казвам това,че има хора които гледат само парите е друг въпрос.И не,аз не лъжа дори понякога си патя от това,че искам да премълча нещо,но го казвам.За мен водещи са чувствата,а не парите,но както и да е.Няма да ме разбереш.

KrivMasur
12-17-2015, 20:41
Като е толкова готин баровец и му е "високо нивото", защо не може да намери жени? А :D ?
Изобщо не говоря за това - защото то също не действа! Говоря за място където има контакт с много жени ежедневно - работа, университет, училище, където може да ги поопознае и общува с тях преди да имат връзка, а не случайни по улиците и баровете.
Гадното чувство може да се облекчи, само като си намери приятелка, която да го харесва и да прави секс с нея! Нищо друго не помага! Знам го от личен опит, при това много по-добре от теб!
Разлика в тялото има, така е, както и разлика в държанието. Малките са по-лесни, защото имат по-малко изисквания и не са толкова капризни. И няма лошо да ходиш с 16-17 годишна, щом ти харесва. По-важното е и тя да те харесва, нали ;) !
Все пак, явно има някакъв проблем, щом не си успял да забиеш нищо.
Опитите да забиеш случайни жени с които се виждаш за пръв път, обикновено са неуспешни, особено с опит като твоя и се превръщаш точно в "жалкар". Не опитвай да забиваш жени с които се виждаш за пръв път! Няма да стане!

"-Господи, помогни ми да спечеля от тотото!"
"-Добре чадо, като за начало си пусни фиш!"

Как искаш да стане, като въобще не си опитвал на 19 г?! Аз опитах за пръв път на 18 и естествено ме отрязаха, както и всеки друг път след това :(. Знаеш ли колко пъти са ме отрязвали? А? Тебе дори не са те отрязвали и се оплакваш тука! То какво било! Ами поне пробвай ебаси! Ако ти е за едното ебане, на някой купон с повече алкохол, пробвай се с някоя и току-виж се навила!
И спри да търсиш девствена - за какво ти е? Те жените се проебават по-рано от нас, защото им е много по-лесно да намерят партньор! Застарелите девственици са такива, защото имат някакъв проблем, няма значение дали са мъже или жени! Ти такава ли търсиш? Недей! Дори да забиеш някоя 16-17 год. ученичка, много вероятно е да ѝ е "дупчен билета" вече :D ! И то какво остава - да търсиш по-малка за да не е ебана? Това вече си е педофилия брат!
По-големите жени - още по-малко. Работата е там, че пред 16 годишна той може да мине за готин и даже няма да разберат, че е девствен.
Това е абсолютно вярно - никой не уважава девствените! Въпросът е че не си топ-спортист с милоини долари, още повече Тим Тебоу вероятно не е девствен! Едно време се говореше, че и Бритни Спиърс е девствена, ама карай :D ! Всичко това се оказа PR измама ;) !
Като казваш една лъжа и една истина, мислиш че ще ти повярваме и на двете ли :D?!
Никога не прави това! То е глупост и не действа! Тия pick-up видеа са само да трупат гледания от такива закъсали, за да може после авторът им да пуска реклами и да печели пари!
Там може и да го изнасилят :D! Лошото е, че вече няма такива манастири или обитателките им не са млади и загорели :D!

Тия в унивеситета са прекалено стари за мен, просто си личи как вече са след разцвета си. А и за тях една връзка не е нищо особени и специално, вече са дали най-доброто и най-добрите години и любовта си на някой друг.

Съмняваме гадното чувство да се облекчи много, ако съм с нещо друго от някоя млада и девствена, няма да ми е гот да знам че ми вика че не харесва и че се чука с мене, като знам, че е имало някой преди мене, който е получил най-доброто от нея и истинската и любов, а аз само използваните останки. Каквото и да ми говорите, просто така стоят нещата, и на мене не ми харесва да го казвам, но просто е така.

И аз повече ги харесвам тях, не ми пука за това че имат по малко изисквания или кво там.

И да проблемът, че не съм успял да забия нищо е, не че съм дебил или идиот, а просто че нямам никакъв контакт с момичета. Как да забия някоя като няма такава?!

Аз не търся малки момичета, че да е педофилия, просто ученички (гимназия). И да пука ми да е девствена, замо една девствена жена може да обича един мъж истински, защото само младата и първа любов на една жена е силна, глупава и истинска. И кажи ми как да пробвам? Викаш еми пробвай. Добре, кажи какво да направя, че да пробвам?

Няма как да знаят, че съм девствен, повечето на тия години, които са девствени, са такива защото никоя не ги иска и са някакви льоловци и льохмани, аз не съм такъв. Аз съм така поради лоши обстоятелства.

И да знам, че това с pick-up е лудост и пълна измама (или трябва да си много красив и готин за да проработи)


И все пак, кажете ми как така да опитам? Има толкова много на моите години, че и къде по стари, които вървят с ученички, къде и как по дяволите се срещат и запознават?! Просто искам една мила и добра девствена ученичка, с която да имам връзка, и да обичам, и която да обича и мен и да си прекарваме времето заедно и да се радваме на компанията си. Не ми дреме за ебането, въпреки че имам много високо либидо, ако ми пукаше толкова просто да съм наел проститука досега.

KrivMasur
12-17-2015, 20:50
И питате ме защо искам да е девствена...

Дори и да си хвана момиче, аз ще изпитам всичко САМ

Тя няма да е девствена, аз няма да съм и първото гадже.
Ще прави секс с мен, но няма да го изживява с мен. Няма да е първия и път, но ще бъде моят. Ще бъда сам във всички тези чувства. Ще трябва да открия емоционалния и романтичния живот сам, а не да го споделя с нея, какво трябва да бъде.

Какъв в смисълът от това? То само като си го мисля ще ми става още по-гадно отколкото когато съм сам и самотен. Ако не си изживееш тийн години и не направиш тези неща тогава подобава си преебан доживот. Нищо няма да ме компенсира за това, че съм изпуснал тези изживяваните, всичките пари или успех на света няма да го променят.

Кажете ми това живот ли е?

Грозния
12-18-2015, 18:45
И кажи ми как да пробвам? Викаш еми пробвай. Добре, кажи какво да направя, че да пробвам?Със сигурност има все някакви жени около теб, казваш че имаш състудентки, но ти не ги харесваш! Явно за теб, те не са вариант. Няма как да се върнеш в училище и да забиваш съученички - приеми го! Поне опитай, както ти казах с някоя колежка, дали въобще те харесват и дали можеш да "забиваш" и да я докараш до леглото! Може и да не правите секс, ако не се чувстваш готов и комфортно. Просто пробвай как работи системата!

И питате ме защо искам да е девствена...Ти си се фиксирал върху "отнемане на девствеността на девствени ученички" и това не ти помага! Не разсъждаваш трезво! С тоя фетиш/фиксация, рискуваш да си останеш социално и сексуално непълноценен и дори да умреш девствен!

Тя няма да е девствена, аз няма да съм и първото гадже.И какво от това?! Колкото повече остаряваш, толкова по-трудно ще намериш девствена! С други думи, колкото повече чакаш, толкова повече шансовете ти въобще да чукаш нещо намаляват!

Ако не си изживееш тийн години и не направиш тези неща тогава подобава си преебан доживот.Няма как да върнеш времето назад - приеми го и продължи напред!

Кажете ми това живот ли е?Да, живот е! Като почнеш да правиш секс ще видиш че е така! Успех :)!

KrivMasur
12-18-2015, 23:24
ч
Със сигурност има все някакви жени около теб, казваш че имаш състудентки, но ти не ги харесваш! Явно за теб, те не са вариант. Няма как да се върнеш в училище и да забиваш съученички - приеми го! Поне опитай, както ти казах с някоя колежка, дали въобще те харесват и дали можеш да "забиваш" и да я докараш до леглото! Може и да не правите секс, ако не се чувстваш готов и комфортно. Просто пробвай как работи системата!
Ти си се фиксирал върху "отнемане на девствеността на девствени ученички" и това не ти помага! Не разсъждаваш трезво! С тоя фетиш/фиксация, рискуваш да си останеш социално и сексуално непълноценен и дори да умреш девствен!
И какво от това?! Колкото повече остаряваш, толкова по-трудно ще намериш девствена! С други думи, колкото повече чакаш, толкова повече шансовете ти въобще да чукаш нещо намаляват!
Няма как да върнеш времето назад - приеми го и продължи напред!
Да, живот е! Като почнеш да правиш секс ще видиш че е така! Успех :)!

Студентките са като кола 5та употреба минала през Хасан, Бат Сали и другата част от компанията които са и давали газ докйрай по селските улици. А и не ги познавам колежките, даже не им знам имената, колегите ги познавам до един.

Това не е фетиш или фиксация, просто желание за първокачесвтвена и пълноценна връзка с момиче, не съм някъв да искам само ебане, даже не ми дреме толкова за секса.

И защо да го забрая, като доста ученички вървят с по-големи, че и доста по стари от мен.

Не ми дреме за секса, това че съм ебал няква разпоретина дето колко ли човека преди мене са я минали и за нея това не е нищо специално а просто ебано няма да промени нищо или да ме накара са се почувсвтвам по-добре. Ако ми беше за това досега да съм си наел проститука от висока класа.

mlakniwe
12-19-2015, 07:22
Ем и аз на 19г си намерих приятелка на 15г и вече сме заедно от доста време 3-4год и мислим скоро да заживеем заедно и да имаме деца. Открихме се случайно в един сайт за запознанства, но стана съвсем случайно съм го търсил, така че за къде бързате тва, че сега всички от рано имат "гаджета" и започват да се ебът не значи, че е нещо нормално, на всеки когато му дойде времето, ако търсиш любов и човек с който да прекараш живота си няма за къде да бързаш, а ако търсиш просто секс може и да се натаковаш и с някоя к**ва. Аз съм на такова мнение като си намериш точният човек защо да не си с него цял живот, който ти е и приятел и е с теб в трудни моменти и преодолявате всички трудности заедно-а не като повечето само секса да им е на 1-во място и голямата работа вече като имам гадже и си качвам 1000 снимки с него колко много се обичаме и тнт.

Грозния
12-19-2015, 10:44
Студентките са като кола 5та употреба минала през Хасан, Бат Сали и другата част от компанията които са и давали газ докйрай по селските улици.Ами не щеш ли да "даваш газ" и ти ;) ?! За такава "кола" няма да ти е жал ако ѝ стане нещо или си смени собственика :D ! Ама ти искаш чисто ново Ферари от завода - имаш ли пари да си купиш такова? То и аз искам ама няма :( !

Това не е фетиш или фиксация, просто желание за първокачесвтвена и пълноценна връзка с момиче, не съм някъв да искам само ебане, даже не ми дреме толкова за секса.Точно фиксация е, защото според теб други алтернативи няма, освен "девствената ученичка"! Можеш да имаш първокачествена и пълноценна връзка дори и да не си "разпечатил" момичето! Милиони хора по света имат пълноценни връзки без да са си отнели девствеността един на друг! Не живеем в 19 век, а в 21-ви! Осъзнай се! Преди 100-150 години вашите щяха да те оженят на 15-16 за някоя девствена връстничка и сигурно щеше да си доволен, но сега нещата не стоят по този начин! Влизай в "играта" и не губи време - жените не харесват девствени мъже! Пак ти казвам - колкото повече чакаш и отлагаш, толкова по зле ще става и шансовете ти ще намаляват!

И защо да го забрая, като доста ученички вървят с по-големи, че и доста по стари от мен.Тия които ходят с ученички движат в такива среди и затова са успели да забият някоя! Въпреки това, те сигурно са си загубили девствеността не с ученичка, а с някоя кака, доста по-голяма от тях! Как да забиеш ученичка, като ти не движиш в такава среда?! Как да стане?! Забий нещо от средата в която движиш! Пак ти казвам - първо виж как работи системата, докажи си пред самия теб, че жените те харесват и ти връзват и че можеш да ги докараш до леглото - като натрупаш опит ще можеш да избираш повече!

Не ми дреме за секса, това че съм ебал няква разпоретина дето колко ли човека преди мене са я минали и за нея това не е нищо специално а просто ебано няма да промени нищо или да ме накара са се почувсвтвам по-добре. Ако ми беше за това досега да съм си наел проститука от висока класа.Поради същата причина, аз все още не съм отишъл на проститутка! Искам да го направя с някоя която ме харесва, дори да е лелка (запазена) на 40-45 г. Иначе като отида на проститутка, това ще е доказателството какъв боклук съм всъщност и че мога да чукам само ако си платя :( !

Ем и аз на 19г си намерих приятелка на 15г и вече сме заедно от доста време 3-4год и мислим скоро да заживеем заедно и да имаме деца. Открихме се случайно в един сайт за запознанства, но стана съвсем случайноТова е частен случай, стига подхранва илюзиите на момчето!

за къде бързате тва, че сега всички от рано имат "гаджета" и започват да се ебът не значи, че е нещо нормално, на всеки когато му дойде времето, ако търсиш любов и човек с който да прекараш живота си няма за къде да бързаш, а ако търсиш просто секс може и да се натаковаш и с някоя к**ва. Щом ти се иска секс, значи ти е време - просто е и е нормално 8) ! Ако ти се иска секс или сериозна връзка и чакаш "да ти дойде времето" или "подходящия/подходящата", всъщност си губиш времето, твоето време!

като си намериш точният човек защо да не си с него цял живот, който ти е и приятел и е с теб в трудни моменти и преодолявате всички трудности заедно-а не като повечето само секса да им е на 1-во място и голямата работа Идеални неща и идеални хора НЯМА! А сексът ако не най-важен, е много важно нещо в една връзка и без секс сериозна връзка не може да съществува!

AmxModx
12-19-2015, 11:57
Dude - http://serioznizapoznanstva.com/profile/Krissi97

Klaudia11
12-19-2015, 12:54
Ми най-лесно ще си хванеш гадже от фейсбук.

KrivMasur
12-19-2015, 16:04
Ем и аз на 19г си намерих приятелка на 15г и вече сме заедно от доста време 3-4год и мислим скоро да заживеем заедно и да имаме деца. Открихме се случайно в един сайт за запознанства, но стана съвсем случайно съм го търсил, така че за къде бързате тва, че сега всички от рано имат "гаджета" и започват да се ебът не значи, че е нещо нормално, на всеки когато му дойде времето, ако търсиш любов и човек с който да прекараш живота си няма за къде да бързаш, а ако търсиш просто секс може и да се натаковаш и с някоя к**ва. Аз съм на такова мнение като си намериш точният човек защо да не си с него цял живот, който ти е и приятел и е с теб в трудни моменти и преодолявате всички трудности заедно-а не като повечето само секса да им е на 1-во място и голямата работа вече като имам гадже и си качвам 1000 снимки с него колко много се обичаме и тнт.

Търся любов, и как така да не бързам, когато истинка любов могат да имат само тези, които са млади и глупави, просто няма никакво сравение. Любовта, както и всичко друго в живота са просто химически реакции в мозъка, и когато момичета е младо и девствено, тази реакция е най-силна, по-силна от колкото някога ще бъде. За секса не ми дреме толкова много, въпреки че имам доста високо либидо.


Ами не щеш ли да "даваш газ" и ти ;) ?! За такава "кола" няма да ти е жал ако ѝ стане нещо или си смени собственика :D ! Ама ти искаш чисто ново Ферари от завода - имаш ли пари да си купиш такова? То и аз искам ама няма :( !
Точно фиксация е, защото според теб други алтернативи няма, освен "девствената ученичка"! Можеш да имаш първокачествена и пълноценна връзка дори и да не си "разпечатил" момичето! Милиони хора по света имат пълноценни връзки без да са си отнели девствеността един на друг! Не живеем в 19 век, а в 21-ви! Осъзнай се! Преди 100-150 години вашите щяха да те оженят на 15-16 за някоя девствена връстничка и сигурно щеше да си доволен, но сега нещата не стоят по този начин! Влизай в "играта" и не губи време - жените не харесват девствени мъже! Пак ти казвам - колкото повече чакаш и отлагаш, толкова по зле ще става и шансовете ти ще намаляват!
Тия които ходят с ученички движат в такива среди и затова са успели да забият някоя! Въпреки това, те сигурно са си загубили девствеността не с ученичка, а с някоя кака, доста по-голяма от тях! Как да забиеш ученичка, като ти не движиш в такава среда?! Как да стане?! Забий нещо от средата в която движиш! Пак ти казвам - първо виж как работи системата, докажи си пред самия теб, че жените те харесват и ти връзват и че можеш да ги докараш до леглото - като натрупаш опит ще можеш да избираш повече!
Поради същата причина, аз все още не съм отишъл на проститутка! Искам да го направя с някоя която ме харесва, дори да е лелка (запазена) на 40-45 г. Иначе като отида на проститутка, това ще е доказателството какъв боклук съм всъщност и че мога да чукам само ако си платя :( !
Това е частен случай, стига подхранва илюзиите на момчето!
Щом ти се иска секс, значи ти е време - просто е и е нормално 8) ! Ако ти се иска секс или сериозна връзка и чакаш "да ти дойде времето" или "подходящия/подходящата", всъщност си губиш времето, твоето време!
Идеални неща и идеални хора НЯМА! А сексът ако не най-важен, е много важно нещо в една връзка и без секс сериозна връзка не може да съществува!

Не искам никакво 'ферари'. Искам нещо напълно нормално, което всяко нормално момче/момиче е получило - девствен партньор, с когото да загубят девствеността си и да имат силно емоционална връзка (защото е първата).

Каква е тази среда за която говориш? Защо да не мога да започна да движа в такава среда.


Ми най-лесно ще си хванеш гадже от фейсбук.

Нямам момичета във фейсбук. Мога да се снимам гол (защото съм здрав и чист) и да добавям момичета, с които имам доста общи?

Грозния
12-19-2015, 20:12
нещо напълно нормално, което всяко нормално момче/момиче е получило - девствен партньор, с когото да загубят девствеността си Има и такива случаи, но ако си мислиш че това е най-често срещаното - грешиш! Много тийнейджърки дават девствеността си на отракани батковци, които си правят поредната бройка, както и много момчета губят девствеността си с опитни какички и лелки, дори проститутки!

Каква е тази среда за която говориш? Защо да не мога да започна да движа в такава среда.Явно досега не си задвижил в такава среда, както ти сам казваш и ще е трудно да почнеш да движиш заради разликата във възрастта и статуса - ти като студент, нямаш контакти с ученички. С напредването на възрастта (твоята) ще става все по-трудно и неуместно да завръзваш такива познанства!

Нямам момичета във фейсбук. Мога да се снимам гол (защото съм здрав и чист) и да добавям момичета, с които имам доста общи?Ако ще и като клоун да се снимаш, в интернет нищо няма да забиеш, губиш си времето там. Ако имате общи познати момичета, предложи да излезете заедно и действай на живо!

KrivMasur
12-20-2015, 07:17
Има и такива случаи, но ако си мислиш че това е най-често срещаното - грешиш! Много тийнейджърки дават девствеността си на отракани батковци, които си правят поредната бройка, както и много момчета губят девствеността си с опитни какички и лелки, дори проститутки!
Явно досега не си задвижил в такава среда, както ти сам казваш и ще е трудно да почнеш да движиш заради разликата във възрастта и статуса - ти като студент, нямаш контакти с ученички. С напредването на възрастта (твоята) ще става все по-трудно и неуместно да завръзваш такива познанства!
Ако ще и като клоун да се снимаш, в интернет нищо няма да забиеш, губиш си времето там. Ако имате общи познати момичета, предложи да излезете заедно и действай на живо!

Еми аз неща да се възползвам от някаква, за да и взема девствеността, както казах не ми дреме толкова са секса. Просто искам гадже/любов.

Не съм задвижил защото не знам каква и къде е тази среда. Не ми пука, че е неуместно и не сами нужни морални уроци, не съм тръгнал да правя лошо на някого или да се възплозвам от нещо, а просто искам да си хвана гажде, което ме обича, и което аз обичам, а истинска любов може да изпитва само младо, девствено момиче. След това просто нищо друго не се сравнява, и това е обективен факт.

moni.vasileva135
12-20-2015, 10:28
Няма значение годините, а мисленето, с моят приятел като ни е разликата 7 години, та какво?

Грозния
12-20-2015, 15:01
истинска любов може да изпитва само младо, девствено момиче. Няма такова нещо като "истинска любов" - това е нещо в което вярват само наивниците, без значение от техният пол или възраст 8) !

KrivMasur
12-20-2015, 16:40
Няма такова нещо като "истинска любов" - това е нещо в което вярват само наивниците, без значение от техният пол или възраст 8) !

Има. Просто представите ти идеите за нея са грешни.

paradosou
12-20-2015, 21:16
Оф, бомба към всички, мислещи като автора относно девствеността - каква любов и как търсите нещо истинско, като сами се ограничавате адски много и възприемате момичетата като предмети, че и чак буквално ги наричате "употребявани", "втора класа" и т.н.?! 8-) Хората консерви ли са/смe, дявол да го вземе? Сапун за еднократно ползване? Вилица за еднократно ползване??!?! 8-)
Ами един човек е преди всичко ЧОВЕК, съвкупност от качества, от не особено светли страни и от супер приятни/ценни качества... Ако ще го съдиш само по тва каква му е бройката и има ли въобще такава... греда. Пълна греда.
Да питам още - майките, които очевидно също са правили секс, и те ли не струват, и те ли не могат да обичат "както трябва", и на тях ли им се притъпяват усещанията? Лол.


И не, първата любов не е задължително да е най-истинска. И последната може да не е най. Може и никоя да не е. А може и всяка да е просто различна и по свой начин завладяваща. Достатъчно с рамките.

espadrilnika
12-20-2015, 21:20
...Ами един човек е преди всичко ЧОВЕК...

ama wie jenite ne ste hora e :D:D qko si nadcenqwate hralupkite :D

AmxModx
12-20-2015, 21:21
ama wie jenite ne ste hora e :D:D qko si nadcenqwate hralupkite :D

Една жена е много по качествена от 100 мъже, това трябва да го знаеш и да имаш уважение !!!

paradosou
12-20-2015, 21:22
Провокатор :D.

espada
12-20-2015, 21:22
Една жена е много по качествена от 100 мъже, това трябва да го знаеш и да имаш уважение !!!

:D:D:D ti zatwa li si pod 4ehyla :D:D:d

espadrilnika
12-20-2015, 21:24
Провокатор :D.

:D:D:D i analizator sys zoryk pogled!

paradosou
12-20-2015, 21:26
Вие се лигавите, ама факт, че масово мъжете си позволяват изказвания тип "Къде съм аз, къде сте вие" относно мадами. Поредното доказателство са многото мъдрости като "Един мъж никога не иска само секс, просто има жени, които друго не могат да предложат"... Айде бе! Сякаш пък всички мъже на планетата, ама до един, са супер точни хора, завидно приятна компания, осъзнати и могат да предложат невероятна връзка... :D :D

AmxModx
12-20-2015, 21:28
Вие се лигавите, ама факт, че масово мъжете си позволяват изказвания тип "Къде съм аз, къде сте вие" относно мадами. Поредното доказателство са многото мъдрости като "Един мъж никога не иска само секс, просто има жени, които друго не могат да предложат"... Айде бе! Сякаш пък всички мъже на планетата, ама до един, са супер точни хора, завидно приятна компания, осъзнати и могат да предложат невероятна връзка... :D :D

Глупости на търкалета :D Мъжете там... освен да се напушат с трева и да се правят на големите бияти и т.н за друго НЕ стават ама за обсолютно нищо

espadrilnika
12-20-2015, 21:38
Вие се лигавите, ама факт, че масово мъжете си позволяват изказвания тип "Къде съм аз, къде сте вие" относно мадами. Поредното доказателство са многото мъдрости като "Един мъж никога не иска само секс, просто има жени, които друго не могат да предложат"... Айде бе! Сякаш пък всички мъже на планетата, ама до един, са супер точни хора, завидно приятна компания, осъзнати и могат да предложат невероятна връзка... :D :D

az nqmah predwid twa, koeto kazah kato ""Къде съм аз, къде сте вие" tip izkazwane. prosto mi se struwate po- maloumni, wyzpriemam go kato razlika w prirodata ni, ne syotnositelno "nis6/wis6". taka e bilo pisano da byde prosto, nqma smisyl da se terzae6 i da se my4i6 da go usporwa6...

paradosou
12-20-2015, 21:48
Kk. Тъкмо си лягам, само терзания са ми залипсвали... :D

espada
12-20-2015, 21:50
Kk. Тъкмо си лягам, само терзания са ми залипсвали... :D

ok :D ne se filmirai :D

KrivMasur
12-21-2015, 05:36
Оф, бомба към всички, мислещи като автора относно девствеността - каква любов и как търсите нещо истинско, като сами се ограничавате адски много и възприемате момичетата като предмети, че и чак буквално ги наричате "употребявани", "втора класа" и т.н.?! 8-) Хората консерви ли са/смe, дявол да го вземе? Сапун за еднократно ползване? Вилица за еднократно ползване??!?! 8-)
Ами един човек е преди всичко ЧОВЕК, съвкупност от качества, от не особено светли страни и от супер приятни/ценни качества... Ако ще го съдиш само по тва каква му е бройката и има ли въобще такава... греда. Пълна греда.
Да питам още - майките, които очевидно също са правили секс, и те ли не струват, и те ли не могат да обичат "както трябва", и на тях ли им се притъпяват усещанията? Лол.


И не, първата любов не е задължително да е най-истинска. И последната може да не е най. Може и никоя да не е. А може и всяка да е просто различна и по свой начин завладяваща. Достатъчно с рамките.

Колкото и грубо да ти звучи това е истината. И да 'употребени' са. Тяхната любов и емоции и путки буквално са употребени и няма как да има сравнение с ново. Това е все едно да си купуваш нова кола всравнение с втора ръка от съмнителна автокъща. И преди да кажеш, че казвам че жените са като колите или съм глупак или някаква такава глупост, просто го казвам по начин, по който да ме разбереш. Никой не ги е наричал предмети или т.н. ти просто се комплексираш.

И да, една майка колкото повече парньори е имала толкова по-малко може да обича, защото буквано се износва и употребява емоционално и химическия ефект в мозъка е по-слаб и любовта по-слаба. Точно затова в толкова много култури и религии настояват на девствена жена - защото обича мъжа и децето си повече, което я прави по-добра майка и жена.

И една жена носи генетичният материал на всеки сексуален партньор и това има потенциален ефект върху потомството.

Доказано е че жените с по-малко (или никакви) сексуални партньори имат много по щастливи връзки, и са по-емоционално стабилни.

Първата любов винаги е най-силна, дори да е гадна. Точно както първото напушване (което те хване) е най-силно и уникално преживяване.


И се спри с тия глупости колко велики сте жените. Повечето мъже искат само една честна и лоялна жена и даже това не могат да намерят. Единствената ценност която имат жените а утроба и това им дава всичката сила. Просто се огледай около теб. Всичко, което виждаш е благодарение на мъже, даже че в момента четеш този пост и можеш да отговориш на него през интернет е благодарение на мъже. Жените са просто средства за превене на още мъже и жени, към които мъжете сме проектирани да изпитваме любов и нужда от тях за да се грижим за тях и да ги пазим. Не го казвам за да обидя някой, просто това е природата и така стоят нещтата колкото и да е грубо или квото там.





И все пак, нека всеки си има свои мнения и виждания и стига се отклонявахте от темата.

Аз просто искам една девствена ученучка която да обичам и която да обича мен. И въпросът ми е къде мога да срещам момичета, защото това ми е главният проблем, че нямам контакт с момичета, а не че съм грозен, нисък, дебил, че ме режат или т.н....

KrivMasur
12-21-2015, 05:53
ama wie jenite ne ste hora e :D:D qko si nadcenqwate hralupkite :D

Не жените си надценяват 'хралупите' а мъжете им ги надценяват. И да има истина, че една жена е по-ценна, поради причината че един мъж може да забременява много жени, но една жена може да бъде забременена много пъти т.е. тя има повече потенциал за потомство, което е най-важното нещо в природата и точно то дава ценност на индивид. (външен вид, ген, пари, умения и т.н. също ги взимаме за важни защото са свързани с потенциалът за потомство)

Но как няма да не се надценяват, като където и да отиде една жена, колкото и да е ниска, крива и грозна, все ще има мъже които и казват колко е велика, красива, добра и т.н. да не говориме за една истински красива жена която ще има хиляди мъже в интернет които само я хвалят като богиня.

paradosou
12-21-2015, 08:22
......................................... :lol: :lol:
Трол или не, в реалния свят си съществуват хора, програмирани с подобни мантри.
Че и психо профил, че съм се била комплексирала. Ако ти е кеф продължавай де ;d.

paradosou
12-21-2015, 08:27
Плс, сега ми припиши и някаква бройка по твой избор, по възможност огромна, че да е пълна програмата на цирка ;d. Ще погледна за догадки довечера ;d

golemiq_korab_minava
12-21-2015, 08:54
Крив масур. Продължавай, не свивай фронта! Тя парадосоу отдавна й е изтекъл срока за амортизация.
Търси си чистопордни породи, селектирани качества, щото нали учиш биология, девствените може да са само по фенотип, ама генетично майките им може са кръстосали недедевствени и ще има разпадане в поколенията.

KrivMasur
12-21-2015, 09:10
......................................... :lol: :lol:
Трол или не, в реалния свят си съществуват хора, програмирани с подобни мантри.
Че и психо профил, че съм се била комплексирала. Ако ти е кеф продължавай де ;d.


Плс, сега ми припиши и някаква бройка по твой избор, по възможност огромна, че да е пълна програмата на цирка ;d. Ще погледна за догадки довечера ;d

Виж, не съм тръгнал да се заяждам с никого.

Нека всеки си прави каквото иска, не съм тръгнал да казвам на някой какво да прави и какво не, просто казвам как стоят нещатата, и то обективно, базирани на биология, факти и проучвания. И на мен не ми харесва, че по такъв начин сме устроени хората но нещата са ката. Както казах нека всеки прави това което му харесва, трябва да има свобода.

Аз просто се изказах какво искам и защо... нима това ме прави лош човек, че искам неопетнено момиче, с което да се обичам, а не някаква на която ще съм просто поредния и няма да е нишо специално?

Но това изобщо не е темата, или въпросът ми, това са мнения и предпочитания.

Аз просто искам да знам какво мога да правя, за да съм около момичета и да си хвана гадже. В гимназията в класът ми имаше само едно момиче, в други класове - и по-малко. Това определено доста ме прееба в този аспект, и ето до къде стигнах.

За това просто питам тук за съвет и помощ относно това, а не за спорове и дискусии на други тема, всеки в мненията и вярванията си.


Крив масур. Продължавай, не свивай фронта! Тя парадосоу отдавна й е изтекъл срока за амортизация.
Търси си чистопордни породи, селектирани качества, щото нали учиш биология, девствените може да са само по фенотип, ама генетично майките им може са кръстосали недедевствени и ще има разпадане в поколенията.

Забавен

espada
12-21-2015, 14:20
Не жените си надценяват 'хралупите' а мъжете им ги надценяват. И да има истина, че една жена е по-ценна, поради причината че един мъж може да забременява много жени, но една жена може да бъде забременена много пъти т.е. тя има повече потенциал за потомство, което е най-важното нещо в природата и точно то дава ценност на индивид. (външен вид, ген, пари, умения и т.н. също ги взимаме за важни защото са свързани с потенциалът за потомство)

Но как няма да не се надценяват, като където и да отиде една жена, колкото и да е ниска, крива и грозна, все ще има мъже които и казват колко е велика, красива, добра и т.н. да не говориме за една истински красива жена която ще има хиляди мъже в интернет които само я хвалят като богиня.

cennostnata ti sistema ti e baq sbyrkana, ti mai si ot tiq deto nadcenqwat ""hralupkite"", qwno i qi4nicite im nadcenqwa6. ne si nared

Грозния
12-21-2015, 15:14
Вие се лигавите, ама факт, че масово мъжете си позволяват изказвания тип "Къде съм аз, къде сте вие" относно мадами. Поредното доказателство са многото мъдрости като "Един мъж никога не иска само секс, просто има жени, които друго не могат да предложат"... Айде бе! Така стоят нещата в 90% от случаите, колкото и да ти звучи цинично 8) !

Колкото и грубо да ти звучи това е истината. И да 'употребени' са. Тяхната любов и емоции и путки буквално са употребени и няма как да има сравнение с ново. Това е все едно да си купуваш нова кола всравнение с втора ръка от съмнителна автокъща. И преди да кажеш, че казвам че жените са като колите или съм глупак или някаква такава глупост, просто го казвам по начин, по който да ме разбереш.Често пъти употребяана кола може да се окаже доста по-здрава и издържлива от чисто нов боклук от завода! Едно време правеха колите да издържат по 20-25 години и повече, сега ги правят да издържат колкото е срока на гаранционното обслужване! Ако разбираше от коли (и от жени) щеше да го знаеш ;) !

Аз просто искам една девствена ученучка която да обичам и която да обича мен. И въпросът ми е къде мога да срещам момичета, защото това ми е главният проблем, че нямам контакт с момичетаКакто вече ти азах, възможностите ти да срещаш и забиваш ученички са почти изчерпани на твоята възраст и след някоя и друга година съвсем ще изчезнат. Освен да ходиш да забиваш ученички по детски дискотеки :D друго не се сещам. Само внимавай да не попаднеш на бащите им или на гаджетата им, които може да се окажат по-големи и по-силни батковци от теб и да те набият :D!

не че съм грозен, нисък, дебил, че ме режат или т.н....Ти откъде знаеш дали си грозен, дали те харесват и дали можеш да забиеш мадама, след като не си пробвал нито веднъж?! Въобразил си си някакви неща в твоят измислен свят и фантазираш как "отваряш" девствени ученички :D! Както ти казах, вземи пробвай как се сваля с някоя която и да е, да се обиграеш малко, поне да видиш как става и да получиш малко обратна връзка дали си грозен, дали те режат и т.н. Не е нужно да правиш секс - поне пробвай как се сваля и "забива" наживо, в истинска ситуация! Ти просто чакаш един ден да се събудиш до девствена ученичка :D! Ами това няма да стане 8) !!!

KrivMasur
12-21-2015, 16:23
cennostnata ti sistema ti e baq sbyrkana, ti mai si ot tiq deto nadcenqwat ""hralupkite"", qwno i qi4nicite im nadcenqwa6. ne si nared

Само дето това не е ценностна система а просто изказване на факти от биологията. Не мнение, а просто информация.


Така стоят нещата в 90% от случаите, колкото и да ти звучи цинично 8) !
Често пъти употребяана кола може да се окаже доста по-здрава и издържлива от чисто нов боклук от завода! Едно време правеха колите да издържат по 20-25 години и повече, сега ги правят да издържат колкото е срока на гаранционното обслужване! Ако разбираше от коли (и от жени) щеше да го знаеш ;) !
Както вече ти азах, възможностите ти да срещаш и забиваш ученички са почти изчерпани на твоята възраст и след някоя и друга година съвсем ще изчезнат. Освен да ходиш да забиваш ученички по детски дискотеки :D друго не се сещам. Само внимавай да не попаднеш на бащите им или на гаджетата им, които може да се окажат по-големи и по-силни батковци от теб и да те набият :D!
Ти откъде знаеш дали си грозен, дали те харесват и дали можеш да забиеш мадама, след като не си пробвал нито веднъж?! Въобразил си си някакви неща в твоят измислен свят и фантазираш как "отваряш" девствени ученички :D! Както ти казах, вземи пробвай как се сваля с някоя която и да е, да се обиграеш малко, поне да видиш как става и да получиш малко обратна връзка дали си грозен, дали те режат и т.н. Не е нужно да правиш секс - поне пробвай как се сваля и "забива" наживо, в истинска ситуация! Ти просто чакаш един ден да се събудиш до девствена ученичка :D! Ами това няма да стане 8) !!!


Мисля, че е пределно ясно, че говоря за кола един и същ модел, чисто нов срещи втора ръка. И вярвай, разбирам доста от коли доста повече от теб.

Знам, че не съм грозен защото ми е казвано обратното от външни хора. И обективно нямам черти за грозота, костната ми структура е доста добра, не съм нисък, не оплешивявам и имам тъмна коса с цветни очи, кожата ми е чиста и т.н. но както казах не видът ми е проблем а липсата на ситуации и обстоятелства с момичета, така че хайде стига сме спорили за глупости с да караме по темата...

А за 'батковците' - как дойде.. you win some you lose some. Имам висок тестостерон и съм агресивен, за това тренирам бойни спортове и силови спортове както и други спортове за развлечение, и не съм някакъв лоьльо дето не си стъпва на мястото.

espada
12-21-2015, 16:39
И да има истина, че една жена е по-ценна, поради причината че един мъж може да забременява много жени, но една жена може да бъде забременена много пъти т.е. тя има повече потенциал за потомство, което е най-важното нещо в природата и точно то дава ценност на индивид...


... :D:D:D twa nikakyw fakt ne e. ednoto ne moje bez drugoto, za da ima byde6te trqbwa da ima i pi6ka i vagina, nito ednoto e po- wajno, nito drugoto, no samo poglednato ot biologi4eska gledna to4ka.


...и не съм някакъв лоьльо дето не си стъпва на мястото.
to4no kato takyw mi zwu4i6, kato liolio, deto ne si stypwa, kydeto trqbwa da mu e kraka

KrivMasur
12-21-2015, 18:09
... :D:D:D twa nikakyw fakt ne e. ednoto ne moje bez drugoto, za da ima byde6te trqbwa da ima i pi6ka i vagina, nito ednoto e po- wajno, nito drugoto, no samo poglednato ot biologi4eska gledna to4ka.


to4no kato takyw mi zwu4i6, kato liolio, deto ne si stypwa, kydeto trqbwa da mu e kraka

Не е точно така. Помисли в кой случай ще има повече деца: Един мъж и десет жени, или десет мъже и една жена?!

Вярвай ми, стъпвам си точно където трябва, единственото нещо в живота ми което куца е това, че нямам момиче. Имам всички друго, което може да иска един човек, но е напразно като една от най-основните ти нужди не е задоволена, това е на нивото на дишане в пирамидата на нужди на Маслоу.

inewton
12-21-2015, 18:16
но е напразно като една от най-основните ти нужди не е задоволена

За проститутки не си ли чувал?

espada
12-21-2015, 18:19
Не е точно така. Помисли в кой случай ще има повече деца: Един мъж и десет жени, или десет мъже и една жена?!

Вярвай ми, стъпвам си точно където трябва, единственото нещо в живота ми което куца е това, че нямам момиче. Имам всички друго, което може да иска един човек, но е напразно като една от най-основните ти нужди не е задоволена, това е на нивото на дишане в пирамидата на нужди на Маслоу.

1 myj i deset jeni, lud, ama twa e prosto predpolojenie moe, prawq go 6toto si mislq 4e e po weroqtno... edinstweniq myj obremenqwa gi 10te za 10 dena da re4em... i mu rajdat deca po 2, po 3 wsqka i za 9 meseca sa naprawili, da re4em, 20/ 20 i nqkolko, pyk 10 myja i 1 jena? nai mn da rodi 3 deca za 9 meseca i posle 6e trqq na nowo... nai mn da umre pri nqkoe rajdane ako q osemenqt twyrde obilno...

pyk brat, 6tom iska6 momi4e i nqma6 momi4e, zna4i ne stypwa6, kydeto trqbwa, kakto twyrdi6. stypwa6 w gre6ni posoki, samo ne i kym momi4eto, deto tolkowa mn jelae6.

AmxModx
12-21-2015, 18:41
За проститутки не си ли чувал?

Да отиде в Англия по- добре, там ще му потръгне защото тук няма живот вече то не на празно казаха че България и Марс си сприличат по това че и на двете има вода но не и живот

KrivMasur
12-21-2015, 19:26
За проститутки не си ли чувал?

Аз искам нещо истинско, ако ми пукапе толкова за ебането досега да съм отишъл.


Да отиде в Англия по- добре, там ще му потръгне защото тук няма живот вече то не на празно казаха че България и Марс си сприличат по това че и на двете има вода но не и живот

Аз си живея доста добре в България и имам светло бъдеще с професия, която ми идва лесно и заплащането е добро.

Бил съм Англия много пъти, лошо време, негри и грозни дебели хора... не мерси.

ДОТА
12-21-2015, 20:34
Аз си живея доста добре в България и имам светло бъдеще с професия, която ми идва лесно и заплащането е добро.

И на най-големия си враг не бих пожелал да има твоето светло бъдеще или прекрасния ти живот.

AmxModx
12-21-2015, 20:36
И на най-големия си враг не бих пожелал да има твоето светло бъдеще или прекрасния ти живот.

хехе , аде сега само да не кажат че Krivmasur ми е втория акаунт за тролене

KrivMasur
12-21-2015, 20:47
И на най-големия си враг не бих пожелал да има твоето светло бъдеще или прекрасния ти живот.

Ебаваш се но и аз не бих го пожелал на най-лошия си враг. По-добре е да загубиш крайник от колкото да си в такава ситуация. Целият ти живот е безмислен като знаеш, че си пропилял тийн годините и си изпуснал на най-добрите изживявания от младините в цялото ти съществуване. Всичко става безмислено.

Каквото и да постигна и колкото и да имам е безмислено, дори да стана милионер нормално момче на 15 има повече от колкото аз някога ще имам.

Грозния
12-22-2015, 18:27
Мисля, че е пределно ясно, че говоря за кола един и същ модел, чисто нов срещи втора ръка. И вярвай, разбирам доста от коли доста повече от теб.Ами тогава чакай да ти се появи в гаража чисто ново Ферари от завода :D! Ти досега нито една "кола" не си "карал" и ни разправяш тука, че ако не е чисто ново Ферари от завода няма да караш. Ами не карай тогава :D и си чакай Ферарито! Дай ми после и аз да го "покарам" - аз не се гнуся да "карам" употребявани "коли" 8) !

Знам, че не съм грозен защото ми е казвано обратното от външни хора. И обективно нямам черти за грозота, костната ми структура е доста добра, не съм нисък, не оплешивявам и имам тъмна коса с цветни очи, кожата ми е чиста и т.н. но както казах не видът ми е проблемОт кои хора? И колко външни? Ако не са мама и тати, да не са баба и дядо или някоя лелка от университета дето заглежда студентите?
Обективно е ако ти го каже някоя мацка, която освен че те харесва е готова и да легне с тебе заради това!

не съм някакъв лоьльо дето не си стъпва на мястото.Ти си льольо, който дори веднъж в живота си не е опитал да забие мадама, без значение от нейната възраст и привлекателност. Ти не си пробвал как става, без значение дали искаш да я чукаш наистина!
(Аз поне съм пробвал, много пъти, за съжаление всичките неуспешни :( ! )

Целият ти живот е безмислен като знаеш, че си пропилял тийн годините и си изпуснал на най-добрите изживявания от младините в цялото ти съществуване. Всичко става безмислено.

Каквото и да постигна и колкото и да имам е безмислено, дори да стана милионер нормално момче на 15 има повече от колкото аз някога ще имам.Май освен ново Ферари от завода, искаш и машина на времето - няма как да стане! Колкото и да ревеш за миналото, то няма как да се върне!

KrivMasur
12-22-2015, 19:46
Ами тогава чакай да ти се появи в гаража чисто ново Ферари от завода :D! Ти досега нито една "кола" не си "карал" и ни разправяш тука, че ако не е чисто ново Ферари от завода няма да караш. Ами не карай тогава :D и си чакай Ферарито! Дай ми после и аз да го "покарам" - аз не се гнуся да "карам" употребявани "коли" 8) !
От кои хора? И колко външни? Ако не са мама и тати, да не са баба и дядо или някоя лелка от университета дето заглежда студентите?
Обективно е ако ти го каже някоя мацка, която освен че те харесва е готова и да легне с тебе заради това!
Ти си льольо, който дори веднъж в живота си не е опитал да забие мадама, без значение от нейната възраст и привлекателност. Ти не си пробвал как става, без значение дали искаш да я чукаш наистина!
(Аз поне съм пробвал, много пъти, за съжаление всичките неуспешни :( ! )
Май освен ново Ферари от завода, искаш и машина на времето - няма как да стане! Колкото и да ревеш за миналото, то няма как да се върне!

Кажи ми честно тъп ли си, неможеш ли да четеш?

К'во Ферари к'ви пет лева? Едно средно, нормално момиче, което всяко нормално момче има през тези години е "Ферари"???!! По-точно Е30ка или Голф 2 от колкото ферари.... Само искам да си загубя девствеността с девтсвено момиче, с която имам връзка - нещо което почти всеки има/е имал, не е нищо специално или МНОГО. Просто нещо безкрайно обикновено и нормално. Какъв е смисълът да съм някаква, за която ще съм поредният, и за която това няма да е нито ново, нито вълнуващо, целта е да го споделите двамата... къде е смилълът в това, като просто само ще ти стане още по-гадно от вътре като осъзнаеш ситуацията?

Не ми дреме за секса, просто за принципът.

И незнаеш ли какво значи външни?! Очевидно значи извън семейство, продавачи и т.н.

Говориш пълни глупости, нито ме познаваш нито знаеш нищо за мен. Откъде да ги забивам тия мадами бре? Като не съм в ситуации около тях. Да се правя на някакъв "pick-up artist" по улиците и да досаждам на момичетата така е просто жалко и няма да доведе до нищо. Няма как да проработи освен ако не си Брад Пит. Най-много да бъдеш унижен публично, за путка путка не ставам.

И нима всеки, който има момиче 'забива мадами' по улиците като някакво жалко загубено кученце, тичайски след тях молейки се да му обърнат внимание?! Аре стига.... как нормалните хора си намират гаджета? Само това питам, аре стига се отклонявахме от темата.

И каква машина искам? Къде съм казал такова нещо, аз казвам, че нямам как да стане и го приемам ти ми викаш, че искам машина на времето, аре мисли малко преди да пишеш.

AmxModx
12-22-2015, 19:49
ферари брат тва е най- търсената кола обаче малко хора можем да си я позволим... +това самото лого е много красиво като изключим лъскавата сексапилна възбуждаща сексуално привличаща боя :3

KrivMasur
12-22-2015, 19:52
ферари брат тва е най- търсената кола обаче малко хора можем да си я позволим... +това самото лого е много красиво като изключим лъскавата сексапилна възбуждаща сексуално привличаща боя :3

Само дето не искам никакви "Ферарита", а напълно нормално и нужно изживяване в живота и развитието на един човек.

Ivaaaaa
12-22-2015, 20:09
Как пък една женска няма с такива претенции. Ама то, за да се развива този прецедент и да позволяваш да те третират като използвана носна кърпичка, значи има нещо сбъркано в теб и си на по-ниско емоционално ниво в йерархията дори от плоския червей.

Грозния
12-22-2015, 21:35
Кажи ми честно тъп ли си, неможеш ли да четеш?Не съм и мога да чета (и пиша) много по-добре от теб! А ти ;)?

К'во Ферари к'ви пет лева? Ей такова! Фиксирал си се в "чукане на девствени ученички" и друго не виждаш :D!

Какъв е смисълът да съм някаква, за която ще съм поредният, и за която това няма да е нито ново, нито вълнуващо, целта е да го споделите двамата...Ти мъж ли си или жена? Извинявай брат, ама дрънкаш вече като някоя путка, честно 8) !

Откъде да ги забивам тия мадами бре? Като не съм в ситуации около тях. Казах ти вече, предложих, дадох ти идеи...

Със сигурност има все някакви жени около теб, казваш че имаш състудентки, но ти не ги харесваш! Явно за теб, те не са вариант.... и какво да те правим? Да ти доведем у вас девствена ученичка ли?!

Да се правя на някакъв "pick-up artist" по улиците и да досаждам на момичетата така е просто жалко и няма да доведе до нищо. Аз ти казах същото - това е глупост и не действа!

Аре стига.... как нормалните хора си намират гаджета? Нормалните хора си намират гаджета най-често с помощта на социалната си среда (в реалния живот, НЕ в интернета!) - общи приятели, общи компании и на работното или учебното място! Учебното ти място очевидно не е средно училище, следователно възможностите ти да срещаш и общуваш с девствени ученички са на практика нулеви :D !

Ospi
12-23-2015, 00:57
Начи брат, проблема е в начина ти на мислене, не в тва че си девственик. Ти не си смотан защото си девствен, а си девствен защото си смотан.
- Първо, даваш ли си сметка, че хората виждат света по уникален начин? За теб твоите разсъждения може да са напълно смислени, но за останалите може да са абсурдни, имай го в предвид. Ето защо всички в тази тема те солят. От моя гледна точка ти искаш съвети, но когато получиш такива даваш всичко от себе си да ги оспориш, все едно сам на себе си искаш да наложиш това, в което искаш да вярваш.
- Второ, жените са тия, които им е важен външния вид, иначе за кво хвърлят пари по салоните за красота? Мъжете по скоро водят. Те са отговорните в семейството, казано така, че да ме разбереш. Погрешно вярваш, че уж трябва да си мега красив. Ами ако беше така, салоните за красота щяха да са за мъже.
- Трето, тва дет съм написал сигурно няма и да вникнеш в него. Или ще го прочетеш през редовете, или няма да го прочетеш изобщо.


Сам трябва да се оправиш и няма да е лесно... опознай себе си, маняк.

KrivMasur
12-23-2015, 09:16
Начи брат, проблема е в начина ти на мислене, не в тва че си девственик. Ти не си смотан защото си девствен, а си девствен защото си смотан.
- Първо, даваш ли си сметка, че хората виждат света по уникален начин? За теб твоите разсъждения може да са напълно смислени, но за останалите може да са абсурдни, имай го в предвид. Ето защо всички в тази тема те солят. От моя гледна точка ти искаш съвети, но когато получиш такива даваш всичко от себе си да ги оспориш, все едно сам на себе си искаш да наложиш това, в което искаш да вярваш.
- Второ, жените са тия, които им е важен външния вид, иначе за кво хвърлят пари по салоните за красота? Мъжете по скоро водят. Те са отговорните в семейството, казано така, че да ме разбереш. Погрешно вярваш, че уж трябва да си мега красив. Ами ако беше така, салоните за красота щяха да са за мъже.
- Трето, тва дет съм написал сигурно няма и да вникнеш в него. Или ще го прочетеш през редовете, или няма да го прочетеш изобщо.


Сам трябва да се оправиш и няма да е лесно... опознай себе си, маняк.

Не съм смотан, и не съм девствен защото съм "смотан", защото не съм около момичета. Как по-дяволите да си загубя девствеността като няма такова момиче, с което мога? Как да я загубя като съм само около мъже??? Това ми е проблема, че не срещам момичета, не че съм неприятен човек.

Всеки си има мнение и вижда нещата по свой начин, за просто изказах моя. Не съм тук да споря с хорат, моито разсъждения са базирани на логика и факт, а не на това как ме карат да се чувствам, не ми харесват и на мен, но просто така стоят нещата.

И единствените съвети които получих са да досаждам на непознати момичета по улиците като идиот.

И не ми казвай, че външния вид не е от значение, при положение, че има толкова много мъже, които са известни МИЛИОНЕРИ само и единствено защото на жените им харесва как изглеждат. Жените само киснат по салоните за красота защото знаят, колко важен е външния вид. Разбирам какво имаш впредвид за мъжете, но видът също е от голямо значение, все пак трябва да има привличане. Никой няма да се влюби от пръв поглед в добрия ти характер.

Познавам себе си повече от достатъчно, нямам абсолютно никакви проблеми и всичко ми е наред. Единственото, което ми липсва е момиче, и проблемът ми е, че съм в ситуации в които не съм около момичета. Гимназията много ме прецака, както казах, в класа ми имаше само едно момиче, а в другите - и по-малко. Даже нямам приятелки.

Не смятам, че ще е трудно да се харесам на едно момиче (карам хубава кола, не съм нисък, имам плочки, не съм грозен,плешив,сляп и т.н. или странен или неприятен човек т.е. аутист) , но не ми е в това проблема, а във това да срещна въпросното момиче, как да не съм девствен като само мъже познавам и само с мъже контактувам??!

golemiq_korab_minava
12-23-2015, 14:51
значи, можеш да си милионер и без жена, но като те гледа по-вероятно е да останеш бедняк с тва мислене

Грозния
12-23-2015, 15:44
...защото не съм около момичета.... Как по-дяволите да си загубя девствеността като няма такова момиче, с което мога? Как да я загубя като съм само около мъже??? А състудентките в университета, с които се виждате почти всеки ден? Или според теб те не са момичета/жени, защото са ебани?! А?

Как по-дяволите да си загубя девствеността като няма такова момиче, с което мога? И кво - с друга освен ученичка и то девствена - не можеш? Така ли :D? Откажи се от тая фикс-идея 8) !

И единствените съвети които получих са да досаждам на непознати момичета по улиците като идиот.Това са ти го писали хора, които не разбират и които даже не са пробвали за да видят че това не действа! Концентрирай се върху социалната си среда...

Нормалните хора си намират гаджета най-често с помощта на социалната си среда (в реалния живот, НЕ в интернета!) - общи приятели, общи компании и на работното или учебното място!

Познавам себе си повече от достатъчно, нямам абсолютно никакви проблеми и всичко ми е наред.Всичко ти е наред? Добре :D !
"Първата стъпка за решаване на проблема е да признаеш за съществуването му!"

Никой няма да се влюби от пръв поглед в добрия ти характер.Ама ти вярваш в любовта, при това в тази от пръв поглед ли?! Боже :lol: ! Никой нормален мъж не вярва в подобни глупости! Спри романтичните комедии и турските сериали брат - не ти влияят добре 8) !

...проблемът ми е, че съм в ситуации в които не съм около момичета. Гимназията много ме прецака, както казах, в класа ми имаше само едно момиче, а в другите - и по-малко. Даже нямам приятелки.А състудентките в университета? За средното училище както и да е, знам от личен опит за професионалните гимназии какви кочкомпании са, ама в университета едва ли е чак толкова зле!

Не смятам, че ще е трудно да се харесам на едно момиче (карам хубава кола, не съм нисък, имам плочки, не съм грозен,плешив,сляп и т.н. или странен или неприятен човек т.е. аутист) , но не ми е в това проблема...Откъде си толкова сигурен за това, като не си пробвал да свалиш и една жена в живота си!? Провери дали е така и дали "не ти е там проблема" - пробвай да свалиш някоя, дори без да имаш намерение да правиш секс с нея - просто виж дали се получава и дали всичко е наред! Направи го заради себе си ;) ! Най-малкото дори да не искаш и да не правите секс, ще придобиеш повече опит и увереност :) !

the dreamer
12-23-2015, 16:39
Пийваш си малко C2H5OH и ще видиш къв смел человек ще станеш - въобще няма да се притесняваш за глупости като ''ей ся ще ме отреже'' или ''няма да мога да се справя'', или пък ''не знам да говоря с момичета''.
Успех!